Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: външност и вътрешностнови [re: Pимлянkaтa]  
Автор Пay ()
Публикувано14.09.04 15:14



Ха, досега не бях чувал термина "отчаян оптимист", някак си ми е оксиморонен, не ти ли допада повече определението "заклет" или "убеден"?

Иначе определено не посещавам този/тези клубове, търсейки полза за мен (освен ако не говорим за клубовете с практическа насоченост -- за решаване на проблеми в операционни системи, програми и т.н ;)

Посещението на тези места ми носи по-скоро радост от общуването и споделянето на едно обиталище с приятните хора тук, затова и отделям част от живота си да чета и пиша тук

-----
Lay your troubles on my shoulder, put your worries in my pocket, rest your love on me


Тема Re: Не смятам, ченови [re: Drakula]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано14.09.04 16:42



душата нещо срамно ли е, че да я криеш?

а все за душата пишеш

ще отговоря на бележките.



Тема Който има очи-ще видинови [re: Cивия вятъp]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано15.09.04 09:56



Душата не е нещо ,което да се напише ,опише, покаже....на пазара , на щанда...
Аз пиша за душевни състояния и мои наблюдения , изводи от и покрай тях, но..нищо повече..и всъщност ..всичко-стига да имаш очи да видиш, за да ме разбереш, да откриеш и частица от своята истина в моята..Обратното също е вярно.
Благодаря..и аз ще отговоря на твоите.

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема според мен...нови [re: Cивия вятъp]  
Автор чaeнo мoмичe (...горчиво....)
Публикувано15.09.04 14:55



външността също може да се отрази на вътрешността. Имаше период, в който ходех с черна коса и установих, че това ме депресира. Сега по-скоро приличам на папагал....за да ми е весело :)

....nina, dulce nina ....


Тема Re: Който има очи-ще видинови [re: Drakula]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано15.09.04 15:45



а какво е душата тогава?


що, ти написването, описването и показването го правиш само когато продаваш нещо ли, само на пазара ли? интересна житейска философия :)

вече не търся бартер на лъжливи истини.



Тема Re: според мен...нови [re: чaeнo мoмичe]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано15.09.04 15:51



и по-весело ли ти е така?



Тема Re: според мен...нови [re: Cивия вятъp]  
Автор чaeнo мoмичe (...горчиво....)
Публикувано15.09.04 16:27



Ами май ми е по-добре.
Знам само, че злобарите обикновено имат тънки устни, а студените типове и типки като се ръкостискат едвам докосват ръката ти...Значи вътрешността им се отразява на външността и поведението.

Дай цунка!b]



Тема Не мога да ти отговоря на тозинови [re: Cивия вятъp]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано15.09.04 16:46



въпрос и не вярвам, че някой може с думи да ти отговори.
Мога примерно да ти отговоря така-Душата е интелигентната част, или онова, което наричаме личност. Tя се развива постепенно, като продукт на единството дух-тяло. Когато човек е тъжен или е в депресия, в това участва душата. Но когато някой каже: "Аз съм това, което съм", в него говори духът. Крайната цел се състои в обединяването на душата и духа/допълвам-и разумът/. Законът на съответствието гласи: "Както е горе, така е и долу; както е долу така е и горе". Прилагайки го, можем да твърдим, че всичко, което е в нас, е и извън нас. Онзи, който покори вътрешната си природа, ще може да подчини и външната природа.
Но не вярвам това да те удовлетвори като отговор.Мен не ме.
За пазара-имах предвид-не мога да ощетявам, осакатявам и обезценявам пред всички това,което единствено може да се усети и то не от всеки..
Не мога да опиша и сложа в рамки душата.
Какво значи лъжлива истина?

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: външност и вътрешностнови [re: Пay]  
Автор Pимлянkaтa (непознат)
Публикувано15.09.04 20:41



Пълно единомислие по темата....с едно изключение)))
Държа на прилагателното към оптимист....ТО ми допада....



Тема Re: външност и вътрешностнови [re: Cивия вятъp]  
Авторcвoбoдeн (Нерегистриран)
Публикувано16.09.04 04:22



Виж ти, не може да бъде
доколкото си спомням част от интересите ти, трябва ти такава външност че да убедиш някой друг само с нея за някаква твоя 'вътрешност'
е, историите от сорта на ръкостискането и чертите на лицето не ти ли вършат работа в повечето случаи ?

вярвам че ако ги има тези връзки е по-лесно някак, в смисъл нужни са по-малко усилия; другата част от вярата ми е че не са задължителни

успехи ~~~




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.