Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 07.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: е, съвсем...нови [re: Pisunqk]  
Автор Fro (zen)
Публикувано08.09.04 13:23



Ами да, а аз пък си помислих за размътването на водата и рибата, която се лови по-лесно.



Тема Re: е, съвсем...нови [re: Fro]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано08.09.04 14:39



хммм..
като цяло темата е доста трудна щото вече някой каза,че всичко си е до конкретната ситуация.правилно..
нормално е (особено при дългогодишна връзка) да възникват ситуации на колебание.НЕ е нормалко те да съществуват дълго време.някой по-горе каза,че е важно хората да не забравят,че нищо не е идеално.да ама съществува някакво такова неписано правили(което са ни вменили приказките),че идеалната любов е вечната и вярната .в един момент става ясно,че няма нищо идеално в партньора ти и се ражда страхът,че е мн вероятно един ден да се обърнеш назад и да видиш,че си пропуснал нещо/някой важно.и за какво?защото си се обрекъл на някой и с времето решението да го напуснеш е станало невъзможно.другият вариант е:да се обърнеш и да видиш,че си зарязал любовта и щастието си някъде по пътя.ето ти на...може да обичаш някой,но той си остава само една от всичките възможни връзки в живота ти.а хората са различни и всеки си има качества,които си струва да се ценят.не е толкова невъзможно да обичаш двама съсършено различни човека.това не може обаче да е оправдание за ненавремнния избор...все някой ще пострада.новината е,че няма да умре.ще му мине като на кутренце.може да е малко деформиран след това,но лъжата няма да го опази от болката(само ще добави унижение към нея).не вярвам в това да имаш човек за любов и човек,който да попълва дупките и да си щастлив в такива полвинчати връзки...
поздрави



Тема Re: е, съвсем...нови [re: Pisunqk]  
Автор Fro (zen)
Публикувано08.09.04 15:10



Абе тоя страх ми прилича на оня страх, когат си мисуиш, че е по-добре да е***, за да не бъдеш e***. Ми после?



Тема Re: е, съвсем...нови [re: Fro]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано08.09.04 16:49



изборът си е избор.той винаги съществува.може би не е точно избора който ти се иска да имаш,но е нещо.

дай идея??после какво?

когатао уточних момента със спецификата на отделните ситуации имах предвид най-вече ТИ ОТ КОЯ СТРАНА СИ?? дали ще си тоя/тая дето се двоуми или ще си един/една от двамамта/няколкото/многото между които се колебае някой друг



Тема Re: е, съвсем...нови [re: Pisunqk]  
Автор Fro (zen)
Публикувано08.09.04 17:18



А пък аз не говоря за себе си, говоря за принципа.



Тема Re: мислиш ли?нови [re: Pisunqk]  
Автор Gorgeous1 (ентусиаст)
Публикувано08.09.04 19:57



Вече не знам-странни работи се случват около мен,и се чудя дали съм права...

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"


Тема Re:нови [re: Pisunqk]  
Автор Gorgeous1 (ентусиаст)
Публикувано08.09.04 20:22



Аз не знам в какво да вярвам...била съм на принципа че ако съм с някой-то съм само с него,обичам го,уважавам го,приятно ми е с него и т.н...Когато се появи някой разрив и когато усетя че този човек вече не ми дава това което съм намирала преди в него,или просто вече ме задушава връзката ни,и ми носи повече ядове отколкото щастие и утеха-то е нормално тази връзка да приключи...Но защо има случаи когато някой привидно щастлив с половинката си намесва и трети човек,като твърди че и у двамата намира нещо много хубаво,че държи на половинката си,но същевременно се чувства страхотно и с третото лице...лошото е че такъв триъгълник не е приятен за никого,и накрая разбира се някой се оказва излишен...питам се защо хората не започват на чисто отношенията си,а винаги е толкова сложно-и все има някой който горчиво да плаче...

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"


Тема Re: е, съвсем...нови [re: Pisunqk]  
Автор Gorgeous1 (ентусиаст)
Публикувано08.09.04 20:45



Аз мисля че ситуацията е еднакво отвратителна от всяка страна-дали ще избираш-тогава ще се чудиш хиляди години кой е правилния избор,дали наистина трябва да изоставиш дългогодишната си половинка,и дали ще се чувстваш по-добре с новото гадже...а като помислиш за старото и ти става супер гузно-защо й причиних това?Тя не го заслужаваше...
Ако пък избереш да си останеш със старата приятелка заради навика,непоклатимите чувства-тогава пък започваш да се чудиш-не изпуснах ли нещо,наистина ли това е човека...в този случай ти е гадно за третото лице...а ако си на мястото на дългогодишната приятелка или на "третото лице"-то тогава има 2 варианта-или да светиш от щастие че ТОЙ е с теб,или да си ближеш раните и да проклинаш избиращия...

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"


Тема Re: е, съвсем...нови [re: Gorgeous1]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано08.09.04 22:19



оххх извини объркването ми,но какво следва от всичко което си написала??
има ли нещо което не ти е ясно или нещо с което ти противореча??
на теория нщата са едни,а когато ги преживяваш други.закон.



Тема Re: Кога?нови [re: daffodil]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано09.09.04 10:45



а, бивша модераторка която си търси ново работно място?:)
или неосъществена модераторка?:)

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.