Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 19.04.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема за таза минови  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 13:52



На 26 съм. Никога не съм била по-красива, освен когато бях на 24. Страхотна фигура. Не знам как стана – добър генетичен материал, нередовна храна, активен живот... Коремът ми е плосък, краката ми са дълги, дупето – тясно, циците големи и още стегнати.
Най – хубавото обаче е тазовата ми кост, начинът, по който се издава напред, от двете страни под корема. Няма нищо по-еротично от добре очертана и леко изпъкнала напред тазова кост.
Напоследък обичам да се гледам докато правим любов, трябва сме красива гледка. Ще цитирам един....хм...приятел, без негово разрешение: “сблъсък на две млади тела”.
Тазовата кост е някаква особена гранична линия. До там стигат плитките дънки и я подчертават. Там опира ръба на банския и минава границата на слънчевия загар. По-надолу е твърде интимно. По-нагоре е твърде банално.
(Казвам на гаджето си, че пиша за таза си. Той ми казва, че ще ми го сцепи. И цялото ми вдъхновение заминава по дяволите.)
Това е някаква страхотна възраст. 20 звучи наивно, 30 започва да звучи сериозно. Но меджду тях...между тях можеш да имаш сериозна работа и да танцуваш до 4 сутринта, да ядеш всичко и да не дебелееш, да напишеш ода за таза си, да слушаш чалга и метал....
Не искам предимствата на другите възрасти. Никога костта на таза ми няма да е толкова красива, колкото сега.



Тема Re: за таза минови [re: daffodil]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (олимпиец)
Публикувано30.08.04 15:09



Ще съм ти благодарен ако вмъкнеш малко по-хард елементи в импресията си, защото от софт-версията на постинга ти не мога да свърша бързо и губя ценно време.

Celebrate Humanity

Тема Re: за таза минови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 15:15







Тема Re: за таза ми [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 15:17



има тръпка и в бавното свършване....:)



Тема Не схванах [re: daffodil]  
Автор B-52 ()
Публикувано30.08.04 15:29



Тазът ти се намира отзад а казваш че е изпъкнал напред???
Нещо не мога да си го представя, дай снимки ако имаш



Тема Re: Не схванах [re: B-52]  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 17:32



снимки - само срещу заплащане или срещу сериозно заинтригуване.
Нуждая се от солидна мотивация за да продължа нататък, в този клуб, тук, дето сте се събрали сърдити ерудити :))))



Тема Re: Не схванах [re: daffodil]  
Автор Fro (zen)
Публикувано30.08.04 17:44



Защо след като мислиш, че ти си ерудит по чатовете, специалист по прогнозиране какво и как и защо са случва именно в чатовете не приемеш пък, че тук има някои, които могат да ти са от полза по отношение на ставащото в клубовете. Защото са видели не малко. Не казах, че е лошо да се пише анонимен, напротив - казах, ако не се се злоупотребява - няма нищо лошо, правех го повече от всички тук. Само (с малко предупредително мрънкане) поясних, че самите обстоятелства някой ден могат да ти направят абстолютно ново усещането за свобода, защото ще разбереш, че свободата е свобода, само ако всички съзнават, че границата на тяхната свобода е свободата на някой друг и не я прекрачват целенасочено. Може да те откажат от много принципи, включая свободата, могат да направят доста неща, да те променят в неочаквани посоки. А и като за последно "добре дошла", това сега, което виждаш са остатъци от клуба, абе нещо като след ядрена война. А казват - със стари ку*** нов бардак не се прави.(самоирония)



Тема Re: Не схванах [re: Fro]  
Авторdaffodil (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 17:58



Добре заварила!
Една нова курва приветства бардака :)))
Иначе не те схванах и аз, мноо сложно се изразявате, ох!
Все пак съм руса....



Тема Re: Не схванах [re: daffodil]  
Автор B-52 ()
Публикувано30.08.04 19:16



сериозно се интересувам как така ти е изпъкнал таза напред.. ама много съм сериозен в момента, по-сериозен от най-сериозното, което можеш да си представиш, гранича със сърдитост и нормално като не го показваш (таза)..
Кажи ако това не е достатъчно за какви пари става въпрос поне



Тема Re: за таза ми [re: daffodil]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано30.08.04 19:26



права си, това са всичките предимства на възрастовите предразсъдъци - но няма да са ти необходими вечно...

е и мен ме изкушава да слушам чалга и метъл едновременно - това като всяка нова идея е привлекателно, но... май ще пропусна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.