Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 26.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А аз не знаех ...нови  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано03.09.04 11:29



че съм бил на 30 де Та крайно време беше да си извадя лична карта вече и отивам в съответните инстанции .Викам така и така абе трябва ми лична карта а госпожата зад бюрото ми вика :
Дай си стария паспорт а аз :ми нямам такъв а тя ; ми отиди си вземи акта за раждане и го донеси и т.н .Викам абе той си е у мен и го лепвам на бюрото и .
Тая се взира 2 часа в него , вади там едни картони дет се водя на отчет и ми вика ами в акта пише 1975 а в картона 1974 коя си вика . АЗ ъъъ ? моля, ескюз ми , как мога да зная аз в коя година съм роден Ми как вика да не знаеш .Ся вика отиваш там дет са ти извадили акта за раждане и правиш 1 дубликат а да и да ти кажат коя година си роден
АБЕ госпожа аз откъде мога да зная откъде ми е ваден тоя акт 1 кат не е ваден на мен а на нашите 2 то там пише Народен Районен Съвет който го няма вече .Абе как да е отивам аз и там пак разправии що стария акт не си личало кво било писано сеедно аз мога да знам с кво мастило го е написала няква си лелка преди 30 г . Та още ровят в регистрите да установят на колко г .съм и ми губят времето естествено Пък и се плаща на всичко отгоре Та сега освен че съм нелегален и не зная на колко г . съм ехх мое пък по млад да ме извадят
Лошото е че документа ми требе спешно а те ще ме мотаят понеседмицаБългарска работа




Тема Re: аз пък знаех ...нови [re: мaйнaTA]  
Автор eни ()
Публикувано03.09.04 12:11



Знаех си, че има нещо гнило:-)))))
Припомни си и как се казваш!!! ... ааа цвета на очите евентуално, но проверката да е щателна преди лягане... след лягане :))))
... изчисли и промяната при поето неопределено количество алкохол, защото ТАМ информацията трябва да е достоверна :) и ще носиш отговорност по някой ЧЛЕН :))))

Редактирано от eни на 03.09.04 12:13.



Тема Re: аз пък знаех ...нови [re: eни]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано03.09.04 12:19



ти да не ме купуваш бе ))
всичко си е точно освен г. де )) ма требе се радваш , мое по млад да съм и на младо гадже ша случиш



Тема Re: А аз не знаех ...нови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано03.09.04 12:22



Да не се окажем набори накрая?



Тема Re: А аз не знаех ...нови [re: мaйнaTA]  
Автор arelia (непознатa)
Публикувано03.09.04 12:24



ам'ти не можеш ли да питаш твоите в кой ден на коя година си ревнал

и защо една седмица !
акт за раждане се вади за няколко часа до 1 (един) ден. И таксата е 80 стотинки (ако не се лъжа). А пък справката за ЕГН-то не би трябвало да се плаща.

грешка - таксата е била стотинки...сега е около 2 лева
Човек не може да открие нови океани, ако се бои да изгуби от поглед брега.

Редактирано от arelia на 03.09.04 12:33.



Тема Re: А аз не знаех ...нови [re: arelia]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано03.09.04 12:30



ми не мога да ги питам , а не ми трябва акта а дубликат на акта)) но 1 требе да установят в регистрите кога съм ревнал )) коя г. а ти я регистри са некъде на майната си в някоя папка най вероятно дет прашасва в мазето на въпросната сграда , сграда разбирай 5 бараки



Тема Re: А аз не знаех ...нови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано03.09.04 12:32



ай скачай знаеш къде и ми обеща да ми дадеш нещо мисля



Тема Re: А аз не знаех ...нови [re: arelia]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано03.09.04 12:33



Да, дааа! Преди години, когато ми трябваше копие на акта ми, пак една седмица ми обявиха мързеливите лелки от съвета. Та след малко увещания с по-груб тон, го направиха за няма и час.



Тема Re: А аз не знаех ... [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано03.09.04 12:37



Чакам гости и затуй няма да влезна засега нийде...

Да добавя още една аномалия към темата ти:

Когато бяха още старите паспорти, нали пишеха името на съпруга/та на печата след като се бракуваш. Та при мен бяха се объркали и бяха написали моето ми име. И до преди да се появят личните карти, бях омъжена за себе си по документи! Де що има човек, който го е чел, е падал от смях.



Тема Re: А аз не знаех ...нови [re: мaйнaTA]  
Автор arelia (непознатa)
Публикувано03.09.04 12:37



за дупбликата де, то за оригинал е по-сложна процедурата

Ми дерзай. Срока за извършване на услугата е 1 работен ден. Така че можеш с пълно право да ги юркаш

Човек не може да открие нови океани, ако се бои да изгуби от поглед брега.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.