Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема баси държавата ....  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано01.09.04 23:00



за 2 дена съм минал 800 км основно в югоизточна българия (( и навсякъде 1 и също !безработица ,мизерия и оскотяване и озверяване на българите в оня край ((( не че са останали много там да ви кажа .Басии тая държава дали си мисли за народа въобще ?После имало демографски срив !Ми ще има ама за българите щот съм забелязал че докат се ние се топим , братята роми се плодят кат китайци и все повече се наместват дет не им е работа .Ужасна работа ви казвам Природа невероятна но никой не пази а всеки хвърля боклуци къде и как завари и после писка .Турски гастарбайтери се точат на колони по пътищата на Бг и спят на моравите на бензиностанциите от страх да не ги ограбят , бе да спят ама те и пикаят и серат там .Направих на поне 10 човека забележки да не си хвърлят боклуците където не трябва а те ми викат :абе ти луд ли си грозна и отблъскваща картина (( Не ви е работа
Нещо се скапах от тая мизерия в Бг и викам тука да драсна някой ред ама що ли го правя и аз ....



Тема Re: баси държавата ....нови [re: мaйнaTA]  
Автор Moti (мъртва)
Публикувано01.09.04 23:44



лошо е като се събудиш нали....

Боли....


Тема Re: баси държавата ....нови [re: Moti]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано01.09.04 23:52



буден съм от доста години вече ама не виждам и грам подобрение май )) а пък за югозападна да ти кажа ли ? че чужденци я изкупиха масово (( всичките фирми са на гърци там и плащат по 200 кинта на човек за същата работа за която гърка плаща 800 евро ама в Гърция (( бе не ми се приказва , а Северна да ти казвам ли ?че там няма и гърци и хората разчитат на 1 тютюн най вече и на 1 кайсий (( бедност голяма , бедност отвратителна ((( знаеш ли кое най лошото? Минавам по градове , махали , села и паланки , всичко се руши масово , разрухата е тотална и всеобхватна ((( Само Сф и Варна в момента бележат икономически просперитет )) а забравих и Ст.Загора



Тема Re: баси държавата ....нови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано01.09.04 23:58



Ми аз като разправям, че действителността е страшна, тука някакви девойчета ми рипат като ощипани.
Това е положението...



Тема Re: баси държавата ....нови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано02.09.04 00:03



кой ти рипа бе дарлинг ? я ги дай насам да ги емна само 1 ден по пътищата с мен и да видят що значи Бг ама истинската а не тая напудрената за пред чужденците



Тема Re: баси държавата ....нови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано02.09.04 00:12



Тъкмо днес разправяха по новините, че у нас тази година имало рекорден брой чужди туристи. Дали са видяли нещо от това, което си видял ти?



Тема Re: баси държавата ....нови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано02.09.04 00:22



да! видяха мизерията в Слънчев бряг дет строиха под носа им .Знаеш ли колко оплаквания имат туроператорските фирми в Англия от техни туристи посетители в Слънчев бряг а и не само там ((
Днеска чета в вестника че продавали крепоста Урвич !!!
Абе аджеба откога национални паметници взеха да се продават ?
аз кво се чудя кат царя си взе Мусала а аз за 1 крепост се вайкам ((
след 10 г ще сме разпродадени напълно ,трагично ама е реалност



Тема Re: баси държавата ....нови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано02.09.04 00:46



дарки либоф моя, майната и на държавата )) тя не мисли за нас аз ли да мисля за нея )) и кво се чудя 12.40 е а при мен в клуба е пълно с пубери по на 15-16 и продават и алкохол и цигари свободно ((( аре отивам да си взема 1 текила за начало , ша запаля поредния фас и ша те чекам са включиш на кю там да си въртим либофта )) там по скришно макар че я признахме вече де , то по точно де ))
И въпреки всичко не се срамувам да се нарека българин



Тема Re: баси държавата ....нови [re: Dark Mind]  
Автор arelia (непознатa)
Публикувано02.09.04 00:52



видяли са, ами, как не са ))

преди месец-два, на слизане от х.Мусала срещнах едно момче. Размотава си се самичък по пътеката. Разговорихме се.Оказа се, че от Германия. Бил от една седмца в България. Предишните дни изкарал по Черноморието, после с влак пътувал до Пловдив насам натам..както и да е де. Сам , щото като предложил на приятелите си да дойдат тук, те го обявили за лунатик :)). Обаче на него си му харесва. Питам го аз , добре де, що реши в България да почиваш. Като малък идвал с родителите си, имал приятни спомени. Искал из Родопите да се поразходи. Като пътувал с влака видял неща , които не би могъл да види другаде - хората орат с впрегнати животни... Беднотия...и други картинки ми описваше. Защо, казва възрастните хора са толкова бедни....а- де..
Много снимки направил...Впечатлен. Даже очарован :)
А пък зимата, април ли беше, не помня вече, пак така, двама скандинавци - момичето от Финландия, момчето от Швеция, представете си - тръгнаали на колела до Китай (!) (искрено им завидях, признавм си :)). Били на ски в Италия и решили. През Хърватия, насам, после не помня откъде мислеха да минават. Преди да дойдат в Боровец, били аз Якоруда и околните. Пак впечатлени- Хората гостоприемни, топли.
между другото, не щото нямат възможност да идат в някой лъскав курорт.Казват пред година били за три месеца в Тайланд или около, докато с ъс същите пари ще изкарат половин година пътувайки през места , които няма да видят, ако пътуват иначе. И са прави - от летище до летище. По организирани разходки...не е истинско.
А! пак се сетих. преди 3 години бях в Палермо. Не организирано. На гости. Ами, забележете и те там си имат улици - itinerary touristica,или както там ги наричат- чисти , лъскави, да ахваш и да щракаш с апарата. Ама като кривнеш от пазара в някоя тясна уличка - смрад на риба, сергии, кучета...да не кажа цигания...тъй че..

Човек не може да открие нови океани, ако се бои да изгуби от поглед брега.


Тема Re: баси държавата .... [re: arelia]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано02.09.04 01:02



хмм а дали са само възрастните ? как мислиш !?
а мислиш ли че аз или някой друг не искаме да обикаляме света с колелета или да си ходим на гости по държавите ? искаме и още как ама не моем си го позволим ((( щот трябва да бачкам най вече за оцеляване в Бг и то не само аз а 70%от нацията сме така , всеки се е забучил и гледа да спаси положението по някъф начин (( ...негов си !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.