Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 29.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ситуация !  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано25.08.04 05:45



5.30 сабален , няма цигари , най близкия денонощен на 2 км от мен (( кафе машината не бачка , значи и кафе няма , бирата топла абее кво да ви разправям мдаа и лаф няма и тва е най лошото , в клуба окапали кат зрели круши и не само тук ами и в другите клубове , чата едва се точи , 2-3 познати от щатите и още толкова от Сф които са на работа най вероятно и нямат време да си говорят с мен . Мдаа и действието на 2 цигари марихуана които дръпнах почна да отшумява (( нещо ми е тъпо май !!!
Абе аз въобще кво правя в нета по тва време когато нормалните хора карат 10 си сън а някой след малко ще им цъка будилника за работа .ерго аз не съм нормален така че арее да паля и гумите и аз , да видя ква трябва да я свърша днеска ....




Тема ситуация...нови [re: мaйнaTA]  
Автор Aлykapд (гочрива канела)
Публикувано25.08.04 06:05



5.05 сабален.
Цигари не пуша, иначе цигарен автомат има долу във входа на общежитието.
Кафето се чудя дали да не си го бия венозно, ама по липса на игли и спринцовки, го поемам по класическия начин.
Виж ефект на 2 цигари марихуана нема как да стимулирам, заменям с дишане на ароматични пръчици.
Ако някой от колегите ми разбере че вървя половин час пеш до работа ще позвъни сигурно да ме приберат и освидетелстват.
От винампа се лее хип хоп...ама без дъбовите бъчви
Аз в нета по време когато нормалните хора карат 10 си сън нищо не правя, освен че чета чат пат по клубовете и се опитвам да се доведа във що годе функционално състояние.
Ади.
Пали гумите.
То и аз така.
Брутру дет съ вика = брутално утро
П.С. пък съседката ми мие чиниите...в 5 и малко сутринта...


Редактирано от Aлykapд на 25.08.04 06:07.



Тема Re: ситуация !нови [re: мaйнaTA]  
Автор чaeнa c лeд (...горчиво....)
Публикувано25.08.04 09:21



Малеее, не е розова ситуацията май:)



Тема Re: ситуация !нови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано25.08.04 19:20



Хмм... и аз бях будна в 5:30, ама ми се спеше зверски. Щом на току-що събудени хора пожелавах "Лека нощ!", представи си колко не в час бях.



Тема майна, майна... :))) майната ти...нови [re: мaйнaTA]  
Авторнямa дa kaжa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 04:28



... с твойте бели кахъри в 5 и непомняколко сабаале :)))
Да видиш кахъри в 5 и неискамдасиспомямколко следобед...

Без да изброявам... ама смятай... като за последно и рибата ми чак умря.
При това единствената ми с видимо сърце, при това - червено.

Мисълта ми беше... дай да не си мерим кахърите, че след време току-виж пораснали.
И внимавай какви зрънца сееш, че не знаеш в кой двор ще поникнат и какъв плод ще си отимат :)))

Ма понеже ти е за първи път.. простено да ти е :))

... ама "майната ти" няма да ти се размине още веднъж :)))



Тема Re: майна, майна... :))) майната ти...нови [re: нямa дa kaжa]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано26.08.04 05:49



я па тая или тоя )) поредния ненормалник в дира
какво ме интересуват твоите кахъри бее ))
всеки да си гледа него си кат си имаш кахъри сподели ги а не се нахвърляй върху хората патко заспала тва си е моята ситуация и то почти всяка сутрин а иначе ме боли патката че ти умряла рибата , ми аквариума явно ти е спукан ам аха )) кат си имаш кахъри си отвори тема и си ги сподели тама



Тема Re: ситуация...нови [re: Aлykapд]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано26.08.04 06:06



ситуейшън леко променена ))
кафе машината бачка
цигари има
уинампа с volume na mah и vaya condios и ChrisRea
лафа ми върви с пълна пара абе въобще сичко е COOL тая сутрин ))
а добро утро
мдаа и да не забравя ей ти 1
дай боже му всекиму такива сутрини ))



Тема Re: ситуация !нови [re: мaйнaTA]  
Автор B-52 ()
Публикувано26.08.04 07:34



айде брутру и от мен и лек денс :)



Тема ситуейшъна мноу промененнови [re: мaйнaTA]  
Автор Aлykapд (гочрива канела)
Публикувано26.08.04 18:55



Почти се успах, събудих се с главоболие *а уж казват празна глава не боляла* и се наложи наред с кафето *което пък беше прекалено горчиво щото в сънно състояние не забелязах колко лъжици съм сложила* пих и таблетки *те пък с кодеин както се оказа впоследствие*
Дай боже никому такива сутрини, да не говорим за такива разговори с шефа (Бертолд Брехт с Театъра на Абсурда ряпа да яде):

Шеф: Госпожо Едисикоя, как идвате на работа?
Аз: Ъъъъ?!?!? *видимо недоумявайки какво общо има начина ми на придвижване до работното място с работния процес*
Шеф: С автобус, с кола, с колело?
Аз: Пеш.
Шеф: Ъъъъ?!?!? *видимо недоумявайки дали е чул правилно*
Пак шеф: Как така пеш?
Аз: Ми...пеша. С крака.
Пак същия: А колко време ви отнема *с неуспешен опит да прикрие хилежа си и да запази сериозно и професионално изражение*
Аз: Половин час до 40 минути
Биг бос: Да разбирам ли тогава че бихте могли да дойдете за междинна смяна от 2 до 10 сутринта? *нормално смените са от 22 до 6, 6 до 14, 14 до 22*
Аз: Абъ натюрлих

Та така...сега съм на работа...и понеже от тук работата между полунощ и 6 сутринта се води нощен труд, за 4те часа работа от 2 нататък ще ми платят 50% отгоре. Което не е зле. Което всъщност даже си е много добре.
Обаче...тези четири часа ще ги работя в другата смяна. В неговата смяна...
И се чудя...4 часа са мнооого време...



AndI'mWonderingWhatInTheWorldShouldIDo

Тема Re: ситуейшъна мноу промененнови [re: Aлykapд]  
Автор B-52 ()
Публикувано26.08.04 19:14



еее, ми добре, тъкмо и аз бачкам... издавам фактури като диво прасе




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.