Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Странно...нови  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано12.08.04 12:26



Седя и се чудя напоследък върху следното: мога да слушам музика, усилена до вредни за ушите децибели, и то не каква да е музика, а рок, метъл и пр. Всъщност, колкото по-усилена е, толкова по ме радва. Обаче всякакви други шумове са способни да ме извадят извън кожата ми - дразня се от камионите по улицата, дразня се от тупуркането на съседите отгоре, дразня се от онези от "Волф" или "Чистота", когато изпразват кофите за боклук, дразня се от тъпата си съседка, която говори толкова високо по телефона, че вече съм в час с всичките й дела, дразня се от шумните заведения, в които, за да си кажеш две думи с някой е необходимо да крещиш или да владеете езика на глухонемите... и т.н., и т.н.

Та, питам, това част от процеса остаряване ли е? И ако - да, защо на музика се издържа? Или тя последна ще почне да ме потриса?

И още - кои шумове адски ви дразнят?



Тема Re: Странно...нови [re: Dark Mind]  
Автор Дeбeлorъз Hинджa (олимпиец)
Публикувано12.08.04 12:36



Аларма на автомобил!!! В 2 часа нощес Мразя да чувам гласове в главата си! Как да обясниш на психиатъра, че това са звуци, издавани от жители на далечни галактики?!? Аз му викам: бе контактувам с извенземен разум, а той: ето ти тез хапове, за да направиш звука стерео, долби, диджитъл. Даже веднъж спах 2 вечери в Карлуково, за да приемам сигналите сараунд.



Тема Re: Странно...нови [re: Дeбeлorъз Hинджa]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано12.08.04 12:39



Хахаха, е, наборе, на нашата възраст е нормално да чуваме гласове вече...

П.П. За автомобилната аларма и аз давам глас "За"! Зимата страдахме целият квартал от една такава...



Тема Re: Странно...нови [re: Dark Mind]  
Автор Fro (zen)
Публикувано12.08.04 12:52



Стържене на вилици, лъжци в метален съд е на първо място, а пък после - хъркане, когато аз не мога да спя... макар, че за второто зависи - колко силно е и от къде идва и колко съм нервна и колко ми се спи , но е имало моменти, когато ме е вадило от кожата



Тема Re: Странно...нови [re: Fro]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано12.08.04 13:08



За хъркането и аз съм така... Всъщност, когато не се опитвам да заспя - няма проблем, но иначе се побърквам... тъъъкмо задремя и хрък!, и така постоянно. И на петото такова нещо, решавам, че тази вечер няма да се спи...



Тема Re: Странно...нови [re: Dark Mind]  
Автор Пay ()
Публикувано12.08.04 13:19



>> И още - кои шумове адски ви дразнят?

Шумът на падащо в дърво в гората, когато не съм там и не мога да го чуя



-----
Lay your troubles on my shoulder, put your worries in my pocket, rest your love on me


Тема Re: Странно...нови [re: Dark Mind]  
Автор Fro (zen)
Публикувано12.08.04 13:23



ами ако те е страх, че някой неволен ъперкът ще ти се стовари от стреснат в събуждането си хъркач, отиваш в друга стая да си четеш книжка, да чатиш с Нинджата или нещо друго да правиш... ... е някой път може и да рискуваш, понякога посред нощ стават интересни сблъсъци.

Редактирано от Fro на 12.08.04 13:25.



Тема Re: Странно...нови [re: Dark Mind]  
Автор azia (неволна)
Публикувано12.08.04 13:26



шумоленето на вестник - аууу мъкаа, баш когато Сънчо се кани да ме навести и моя прелиства страницата, мълчаливо преглъщам и наново започвам с призоваването на Морфей, тъкмо се унеса - шумолик и айдее всичко започва отначало



Тема Re: Странно... [re: Dark Mind]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано12.08.04 13:39



за чалга нищо не каза :)

лесно се слуша силна музика с която е свикнал човек, дори да не си свикнала точно с определена нова рокгрупа - свикването е към стила...

може да се появи група Волф, кой знае



Тема Re: Странно... [re: Пay]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано12.08.04 13:45



Хахаха, да, ама аз се съмнявам този шум да ти хареса и да го чуеш, защото поне в 90% от случаите ще бъде предшестван от шума на резачка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.