Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Страх ли ви енови  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано10.08.04 23:02



ето ме и мен пааак... явно още не съм напълно сърдита на нета, че продължавам да чета и пиша.........
така стана ми скучно, гледам тук чета някакви стари теми, от които нищо не разбирам, дъвча царевица и разглеждам новините - пак тук, там са се избили, онзи умрял, няколко бомби в Наджаф и в Рига...
Онзи ден се наложи да остана около 30 минути в Халите, че навън дъжд, дъжд... зяпам някакви сладки и си мисля - брей, ами ако вземат да гръмнат Халите, всички тез хора си отиваме... После се замислих, че изобщо не ме е страх от бомби, взривове и подобни... Но понеже чета новините, а там братята журналя само бълват колко е страшно и колко ужасно и как в най-скоро време ще има атент... човек се поддава малко или много на психозата.
Тук четат все хъмм.. ами големи хора сме, та да ви питам как гледате на тероризма, страх ли ви е. Една позната спря да пътува с метрото, въпреки че й е много удобно. Изягвате ли местата с много хора, знаете ли какво да правите, за да окажете първа помощ...
И още нещо... абе хора, четете ли новините... имам чувство, че аз страдам от някакво професионално изкривяване и непрекъснато ровичкам в информационите сайтове....

Хайде сега

Хайде да спорим....

Редактирано от Moti на 10.08.04 23:03.



Тема Re: Страх ли ви енови [re: Moti]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано10.08.04 23:08



Не само че не ги чета, ами и избягвам да ги гледам по телевизията.



Тема Re: Страх ли ви енови [re: Dark Mind]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано10.08.04 23:15



Защо?

Хайде да спорим....


Тема Re: Страх ли ви енови [re: Moti]  
Автор azia (неволна)
Публикувано10.08.04 23:15



у нас се слушат новините - кат се почне от 19 часа та до 22.30 напрао вече ми писна, за утрешните блокове няма да споменавам, да не говорим за радио инфо, вестниците... мъкаа понякога ми иде да си изключа кабелната
и какво ще ти помогне фобията страхова? да живееш в непрекъснат ужас и да трепериш при срещата с всеки подозрителен тип. ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш. само се моля да не ни стигнат кръвопролитните атентати, в които умират невинни хора - деца, жени, мъже, старци... от терористите не можеш да избягаш, те са невидимият враг, не можеш да се изправиш лице в лице и да се бориш за живота си...
ще ни подпукат, много ясно, след като се водим за агресори в чужда държава, какво очакват политиците. миналата година баш покрай новогодишните празници всички ченгета бяха в бойна готовност - знаеше ли това? очакваха атентати, знаеше ли това? не! живяла си си спокойно и безстрашно, а сега, когато медиите шумят народа се паникьосва и настава масова психоза.



Тема Re: Страх ли ви енови [re: Moti]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (старо куче)
Публикувано10.08.04 23:16



Параноя, мила, параноя. Мен ме е обзела отвсекъде! Само чети днес какво ми се случи! Сядам аз в маршрутка 23 - люлин, студентски град. И на първата спирка се качва едно момиче - русо, но ... сляпо. И се качва, все едно нищо й няма (как е видяла къде точно е спряла маршрутката, къде е вратата, къде да седне и т.н. не знам, но се справи отлично). И държи огромен сак, а дънковото й яке - бухнало като прическата на мадам Помпадур. И си викам: тва или е скрита камера, или тая носи в сака цял арсенал с оръжия, между които задължително някоя ракета земя-въздух-нинджа, а под якето й има пластичен взрив. Първо почнах леко да се изнервям, после - да се потя, когато стигнахме праламента, си казах, че ако ще се взривява, ще го направи точно в този участък и а-ха да скоча от маршрутката в движение. Обаче си викам: Насе, ти си мъж, дръж се мъжки! Не се насирай, а бъди смел!
Така стигнах благополучно до УНСС. Оказа се, че жената си е просто сляпа студентка, която си пренася сака с бурканите. А якето й е издуто, щото явно не е била от най-слабите.

Нали за цирка чакате? Ами тогава гледайте!


Тема Re: Страх ли ви енови [re: Moti]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано10.08.04 23:20



Ми незнам... може да съм сбъркана нещо, щото рядко са ми представлявали интерес, както и политиката.



Тема Re: Страх ли ви енови [re: azia]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано10.08.04 23:22



Именно - психоза. Раздават листовки - какво да правим ако стане нещо... чудя се дали е необходимо - от една страна човек трябва да знае, от друга се панира....
аз лично смятам, че е въпрос на късмет... но все пак не съм сигурна, че някой ще удари точно нас...

Хайде да спорим....


Тема Re: Страх ли ви енови [re: Moti]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано10.08.04 23:24



Ами... гледам да съм информирана. Телевизия и радио не следя, но пък нали съм често в интернет... А и от кървави новини спасение няма, навсякъде са. Ти най-добре знаеш (учила си), че добрата новина е лошата.
Дали ме е страх? Не знам. Достатъчно неща са ми на главата, та не ми е до страх от невидими терористи. Но пък живея на такова място, че ако нещо стане, вероятно ще е наблизо...

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: Страх ли ви енови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано10.08.04 23:24



яя ма вие тука 2 чките с азия )) та вас ви е страх май та и спряхте да пишете миналия път иначе мноу ви знаеха балалайките мдаа страх те те е специално теб от мен , само ми бягаш и ма изоставяш ))
П.П моти сори за темата де ама нали е сза страх



Тема Re: Страх ли ви енови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано10.08.04 23:27



страх ли ти е да не се случи нещо....

Хайде да спорим....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.