Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Анти-тема за петък вечер:нови  
Автор Aлykapд (Пипилота)
Публикувано07.08.04 02:42



Как се социализирате?
Имам предвид: как се вписвате в едно общество - конкретно професионалното ви? Успявате ли да се впишете въобще?

Аз лично или се държа като пълен "бурсук" т.е. перфектно изпълнявам стандартните норми за общуване/поведение на работно място *като в същото време по този начин явно блокирам всякакъв опит за по личен контакт* или се чудя как да разгоня колегите. С две думи: или гледам в една точка от празното пространство над рамото на човека отсреща или ако си позволя дори една усмивка и вече се налага да го бия през ръцете - в буквалния смисъл на думата.
Недоумявам: те ли нещо не са съвсем в ред или аз не успявам да схвана къде точно лежи тънката граница наречена нормални междуколегиални отношения?

П.С. То навънка вече станало събота сутринта де, ако държим на подробностите от пейзажа, ама кой да ти се усети


Любовите ми са триъгълни.
Разделите - режат Плът
и удрят на Кокал.

Редактирано от Aлykapд на 07.08.04 02:58.



Тема Re: Анти-тема за петък вечер:нови [re: Aлykapд]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано07.08.04 02:50



работа си е работа, а бизнеса - бизнес :) никакви отношения, какви са тия работи... не си мечтай за колеги значи бре, недей... няма да ме послушаш, знам те аз...

Белое на белом...


Тема Знаеш ме тинови [re: Kpъr]  
Автор Aлykapд (Пипилота)
Публикувано07.08.04 03:05



То мечтите поне са безплатни
Така че в мечтаенето проблем не виждам,е, поне докато не почне да пречи на трезвата преценка за състоянието на реалната ситуация.
А иначе никак не е смешно: бачкам в един завод, където колегите са преобладаващо мъже и преобладаващата част от тях може безпроблемно да ме посини, дори само докато се здрависва с мен, ако не внимава с каква сила го прави
Няма да навлизам и в темата колко лесно манипулируеми са - точно с една усмивка...Не го разбирам нещо тоя свят аз и това си е


Любовите ми са триъгълни.
Разделите - режат Плът
и удрят на Кокал.


Тема Re: Знаеш ме тинови [re: Aлykapд]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано07.08.04 03:17



не може да си позволяваш случайни усмивки значи - много ограничаващо. Гледай си като Джоконда, те това не го разбират? А може някой да докаже противното... всичко става.

//ПС. - стискай ги (здрависвай ги) и ти!

Белое на белом...


Тема Re: Знаеш ме тинови [re: Aлykapд]  
Автор azia (неволна)
Публикувано07.08.04 03:17



ако работеше в шивашки цех с преобладаващо женско присъствие изградената ти концепция за държане на работното място щеше да претърпи пълен крах предполагам де

добо утро



Тема Аз нямам концепция бренови [re: azia]  
Автор Aлykapд (Пипилота)
Публикувано07.08.04 03:24



само два модела
и избирам между един от двата
и никой не ме удовлетворява напълно т.е. и двете търпят крах шото нещо последстявията не ми допадат.
А иначе за отношенията ми с жените не си е приказка, мани, мани

Иначе добро да е утрото, ама аз сега си лягам: повече включване следващата седмица горе долу по това време преди да тръгна за първя смяна на работа


Любовите ми са триъгълни.
Разделите - режат Плът
и удрят на Кокал.


Тема стискам ги и азнови [re: Kpъr]  
Автор Aлykapд (Пипилота)
Публикувано07.08.04 03:27



за жена имам удивително "мъжко" ръкостискане.
Ама ква полза като от туй, като с един неволен жест и а ми отива целия "мъжкарски" образ на кино


Любовите ми са триъгълни.
Разделите - режат Плът
и удрят на Кокал.


Тема Re: Аз нямам концепция бренови [re: Aлykapд]  
Автор azia (неволна)
Публикувано07.08.04 03:40



какви са тези мъже, които след една усмивка си пускат ръцете?
първосигнална системка или ги изкарват от трудовашкия лагер?
лека нощ тогава. моме Калино, не ти прилича този начин на държане - в ранна съботна утрин ни бомбандираш с такива теми



Тема Re: Аз нямам концепция бренови [re: azia]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано07.08.04 04:10



направо ни успа!!

що вина има да поемаме

Белое на белом...


Тема Re: Аз нямам концепция бре [re: Kpъr]  
Автор azia (неволна)
Публикувано07.08.04 04:19



утре ще я онеВИНЯваме:)
нашата маса вика на вашата маса наздраве и приятно изкарване




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.