Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 05.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема тотото (не заеквам)  
Автормakapoн (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 10:59



Играете ли тото или поне участвате ли в истерията покрай джакпота? Мислите ли че има нещо нагласено с натрупването на голяма сума точно преди Олимпиадата с цел допълване на бюджета на Министерството на спорта?



Тема Re: тотото (не заеквам)нови [re: мakapoн]  
Автор Fro (zen)
Публикувано06.08.04 11:03



Глупости!
Периодично в трето теглене се натрупват големи суми, защото правилото е такова, че в трето теглене печелят само шестици. Нито на тройки, нито на четворки, нито дори на петици не се плащат награди - съответно нормално е там да се натрупват големи суми. Търговска стратегия - самия тотализатор си е направил точно такъв продукт, за да разпалва периодично истерия и да печели от това.



Тема окнови [re: Fro]  
Автормakapoн (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 11:31



съгласен съм.
но: живеем в България и всякакви подобни случайни събития могат и трябва да се гледат под лупа и да се види кой има интерес от така развилите се събития. например моите подозрения са, че по този начин се осигуряват средства за премиите на медалистите ни от Олимпиадата (за златен медал 100 000лв).
и не приемам за факт, че не е възможна манипулация при тегленето на числата :о))



Тема Re: окнови [re: мakapoн]  
Автор Fro (zen)
Публикувано06.08.04 11:48



Ами за манипулации не знам - може и да може, но какво ме засяга, като аз не участвам, та не взимат пари от мен, за да ги дават на някой друг. Е и да дам някой лев, то е от немай къде, защото приятели са ме навили или ей-тъй - за да помечтая ден два за околосветска екскурзия и по-хубав живот:)))
Иначе смятам, че спортистите заслужават тези пари, всеки, който е достигнал някакъв връх в нещо - го заслужава.



Тема Re: окнови [re: мakapoн]  
Авторcпareт (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 13:10



грешка
парите за медалите ще дойдат от МОК



Тема Re: окнови [re: cпareт]  
Автормakapoн (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 15:18



признавам че това не го знаех - обикновено федерациите по различните спортове дават премии на медалистите.
и все пак има много други разходи, които най-вероятно не се вписват в скромния бюджет за спорт, така че въпросителната си остава.



Тема Re: окнови [re: мakapoн]  
Авторcпareт (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 15:46



въпросителните са много
мога да се обзаложа обаче,че едва ли ще видим човека,който ще удари милионите-ще си остане фантома от еди кой си град

аз мисля,че всичко е нагласено
а печалбите за тотализатора всяка седмица са милиони
къде ли отиват?



Тема Re: тотото (не заеквам)нови [re: мakapoн]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано06.08.04 15:46



Нито играя тото, нито участвам в истерията сега. Както бях написала и в една друга тема - не вярвам, че ще спечеля нещо. Прекалено голям карък съм, че да очаквам късмета да ме споходи точно сега.
За нагласеността - не мога да коментирам.



Тема Re: тотото (не заеквам)нови [re: Dark Mind]  
Автормakapoн (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 16:05



може би повечето хора играят за да помечтаят известно време как може да се промени живота им, а не защото са късметлии. и може би не са подготвени наистина да спечелят.



Тема Re: тотото (не заеквам)нови [re: мakapoн]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано06.08.04 16:09



Мерси казвам аз на такова мечтание... веднъж мечтахме със съпруга ми, когато той закова петица в 5 от 35. Цяла вечер "купувахме" какво ли не. Но, о, учудване, когато на другият ден той разбра, че има общо 50 и кусур петици и печалбата ни беше 100 лв. Така че... не, благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.