Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Срам за България ли е Иван Славков-Батето?нови  
Автор buratino (Real gligan)
Публикувано03.08.04 23:03



Трабва ли хора като него (които ни срамят) да бъдат изпращани незабавно в изгнание или на поправителен труд?

Беше ясно, че ще дойде момент, в който Батето ще се осере , ама не в БГ щото тук е много силен и има как да за/(раз)маже положението. Сега той успя да направи едно МОЩНО международно осиране!

Как ни опетни само, не мога да повярвам... ....открай време се знаеше, че бившите номенклатурни кадри са способни само да пият и да измислят глупости! Даже и глупости не могат да измислят (за това се иска талант), те вършеха/вършат глупости!

Срам! Срам! Нямам думи!

А още повече се чудя на тея хора, които се радваха на това какви глупости говори по телевизията и искренно му се възхищаваха.. ...възхваляваха го...
...тикви!Батето е пич! Е ви сега ПИЧ!

Това заслужаваме ние българите - всичките ни приятели да са тикви и да ни управляват маймуните (Маймуно нямам нищо против ти да участваш в управлението на държавата - ти си изключение!) от зоопарка!

Срам, срам.. ..отивам да се скрия някъде!<- насирам се от срам



Тема Re: Срам за България ли е Иван Славков-Батето?нови [re: buratino]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано03.08.04 23:05



Аз пък му се радвах на глупостите!



Тема Re: Срам за България ли е Иван Славков-Батето?нови [re: buratino]  
Автор Labrett (секировад)
Публикувано03.08.04 23:06



е поне кажи какво е направил де, да не мислиш че всички гледат телевизия :)
Аз даже не го знам как изглежда този човек.

Разум - способността на живото същество да постъпва нецелесъобразно, или неестествено


Тема Re: Ето, ето! Точно за това говоря!нови [re: Dark Mind]  
Автор buratino (Real gligan)
Публикувано03.08.04 23:09



Очаквах да го порицаеш, ей така от солидарност. Не за друго!



Тема Re: Ето, ето! Точно за това говоря!нови [re: buratino]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано03.08.04 23:10



Хахаха, сори, ма не ми е ясен скандала около него... знам само, че са го хванали да взема (или иска) подкуп... нещо такова.



Тема Re: Плешив, пиян, ужасен!нови [re: Labrett]  
Автор buratino (Real gligan)
Публикувано03.08.04 23:13



Срам ме е да кажа дори какво е направил!

То ако го питаш дали знае какво е направил, надали и той може да ти каже (я ще е пиян, я ще мисли каква глупост да изрецитира).



Тема Re: И на мен не ми е ясно много ... [re: Dark Mind]  
Автор buratino (Real gligan)
Публикувано03.08.04 23:15



... ама вече предчуствам, че е нещо много срамно!

Ужас!



Тема Re: Срам за България ли е Иван Славков-Батето? [re: buratino]  
АвторHaчko® (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 23:15



Батето е страхотен пич и истински мъжкар и основателно се насираш от срам пред него... присъединявам се към теб.

Трябва да си много глупав, за да повярваш, че би се продал за толкова малко пари, при това - по толкова левашки начин. Трябва да си гладкомозъчен.



Тема Много е готин! [re: buratino]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано03.08.04 23:16



Бяха направили някакъв скеч по "Господари на ефира" за българите на Евро 2004 и след всеки гол даваха Батето с чаша, пиян до неузнаваемост и викаше "Наздраве!".



Тема Re: Отначало и аз не повярвах... [re: Haчko®]  
Автор buratino (Real gligan)
Публикувано03.08.04 23:20



..., че се е продал за толкова малко пари (срам), но като се взрях хубаво в снимката му и ме осени ясната мисъл, че това е възможно! Бил е пиян 100%!

Какво мислиш за това да го пратиме в изгнание, а с него и всичките му почитатели?

Близкия Изток ми се струва добро място, там има много приятели и ще се чуства комфортно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.