Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Предложения?нови  
Автор Aлaнa (новак)
Публикувано09.07.04 15:32



Кой смятате да предложите за модератор и защо? Ако имате повече от едно предпочитания, споделете ги.



Тема Re: айдеееенови [re: Aлaнa]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано09.07.04 16:05



ти няма ли да кажеш кой, коя си?
хел ти ли си? или дракс, или лаб, или кръг?
ай стига с тези избори за мод, че ми бръмна главата.
20-30 не се нуждае от полиция.



Тема Re: айдеееенови [re: azia]  
Автор hella (зла)
Публикувано09.07.04 16:09



чшшш, аз пък искам да си имаме мод, ей сега отивам да давам предложения, малко предсрочно, но... мисля че тези които го искат са мнозинство.

Когато няма на какво да стъпиш, стъпи на краката си


Тема Re: Предложения?нови [re: Aлaнa]  
Автор hella (зла)
Публикувано09.07.04 16:18



Ми, като сме почнали, ще кажа на първо място Ауслендър - точен, сдържан, ненатраплив, уважаващ всички, недостатък - само един - че понякога спи накриво (по думите му), но аз съм го виждала само веднъж да избухва - но то беше много на място и премерено. Мисля, просто има авторитета да е мод.

После мисля да предложа Кръг:) той естествено сега ще е недоволен и няма да се съгласи вероятно, но е умерен, безпристрастен, спокоен, добър, старателен, open-minded, недостатък поне според мен - малко нерешителен.

А пък чаеното момиче също получава одобрението ми - понеже е отворка, ведра и ненатоварена с многото негативи на дългото клубарстване, има позиция по повечето теми, един недостатък е че май не влиза достатъчно редовно...

Аз лично бих предложила и Пау, ако е съгласен, но не го знам дали ще е - с него дори спорът е удоволствие:) прекрасен човек, да смекчи само отношението си към някои отклонения от правия път

Когато няма на какво да стъпиш, стъпи на краката си


Тема Re: айдеееенови [re: azia]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано09.07.04 17:05



Не съм сигурна дали е някой от посочените, но почти съм сигурна, че е някой от клуба. Понеже трудно мога да си представя аз да се изпъча да правя анкети и избори в клуб "НЛО" примерно. Там където не само, че не съм писала, ми даже и не съм чела. И ми е все тая модерират ли ги или не.



Тема Re: айдеееенови [re: azia]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано09.07.04 17:36



Знам кой е Алана! Хахааа! Но няма да кажа на никой, понеже щом някой е решил да бъде анонимен, аз се чувствам длъжна да уважа избора му.

Ух, ма как съм доволна от себе си... сега ще се цунна по задника от кеф.



Тема Re: айдеееенови [re: Dark Mind]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано09.07.04 17:37



подозрения? или си сигурна?




пусни ми на биляшка или ми кажи в кои клубове пише таз девойка

Редактирано от azia на 09.07.04 17:39.



Тема Re: айдеееенови [re: azia]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано09.07.04 17:40



Почти съм убедена дори.
Ааа - не. Щом той/тя не държи да се разкрива и аз няма да го направя.

Редактирано от Dark Mind на 09.07.04 17:43.



Тема Re: айдеееенови [re: Dark Mind]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано09.07.04 17:44



Ей това вече е подло от твоя страна . Като знаеш, поне да си траеше, та да не дразниш любопитството ни... Сега ще има да гадаем кой е и как така ти си се сетила пък ние не .

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: айдеееенови [re: Bacилиca]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано09.07.04 17:51



Хихихиии... ми аз затуй го споделих, да хвърля целио клуб в бурни догадки.

Само анонимния с глупостите не мога да изхващам кой е. Затруднява ме това същество. Ще трябва да звъня на колегата Мълдър до щатите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.