Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: айдеееенови [re: Labrett]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано09.07.04 22:59



Хохохооо... верно си е, такъв мазохизъм не е за изпускане.



Тема Re: айдеееенови [re: Caнд]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано10.07.04 03:12



схвана идеята ми дано никой от клубчето не се навие да модераторствува
но ти бил един добър модератор, наистина.



Тема Re: айдеееенови [re: azia]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано10.07.04 06:15



В отговор на:


искам да е неземно красив и божествено ерудиран, сиреч да няма нито един комплекс/ ако някой му свирне, че е мухльо - той да не скача с гумата/тук отпадат 99% от кандидатите/




бе аз не съм красив и ерудиран, обаче ми хрумна да споделя 2 неща - първо се досетих кой е пускал jpg w 1200 pcs - Labrett - Labrett! Labrett! ;) мисля че ти отговаря на условията,

а другото което може да се каже е, че има неписано правило (а дори на места и написано) че към модератора са позволени всякакви псувни, през цялото време, и той не само че не бива да ги трие, ами дори да ги толерира/предизвиква трябва! За такова нещо си трябва дарба, и не зная Лабрет дали ще се справи, нищо че много се е псувал тук, може би само роденият талант Начко може да издържи - Начко ! Начко!!!

е, това са моите предложения , ако ти избираш (иначе аз си оставам както и вдругата тема на Алана - за АЛАНА!!!! ) //обаче тя трябва да покаже малко повече отношение и да си чете поне нейните теми...


Белое на белом...


Тема Re: айдеееенови [re: azia]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано10.07.04 06:17



ами аз затова предлагам авторката на темата - АЛАНА :)
да не ми се обижда,ама към момента не я смятам от клубчето,

обаче стане ли ни модератор, толкова има да и се обясняваме в че накрая и тя ще стане...

е то не може без жертви, да си сготвиш едни яйца...


Белое на белом...


Тема ПРЕДЛОЖЕНИЯ-2нови [re: Aлaнa]  
Автор Aлaнa (новак)
Публикувано10.07.04 09:42



Не виждам да се включили с ентусиазъм желаещите модератор. Засега единствените доказани твърди противници на идеята са Санд, азия и Майната. Да не би останалите да го желаят само за пред другите, а всъщтност да са на обратното мнение? Затова ви приканвам към сериозност. Дотук предложенията са:

Хела - АУСЛЕНДЪР, КРЪГ, ЧАЕНО, ПАУ
ДебелогъзНинджа - ДАРК МАЙНД, ДРАКУЛА, АЗИЯ
Кръг - ЛАБРЕТ, НАЧКО, АЛАНА

П.П. С това отговарям и на кръг - мисля е ясно, че си чета темите.

Редактирано от Aлaнa на 10.07.04 09:43.



Тема Аз предлагам..нови [re: Aлaнa]  
Автор Maймyнa™ (Ставам лош)
Публикувано10.07.04 10:18



НВ Симеон II СексКобурГотски
Аре де?





(За чий ти е модератор тука?)

Пич от тук..

..до там!

Тема Не слушайте маймуната!нови [re: Aлaнa]  
Автор B-52 ()
Публикувано10.07.04 10:40



Нина Чилова е правилният избор!





Тема Абрашев за теб..нови [re: B-52]  
Автор Maймyнa™ (Ставам лош)
Публикувано10.07.04 10:39



..двуплощник проклет

Пич от тук..

..до там!

Тема Re: айдеееенови [re: Kpъr]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано10.07.04 10:46



събирателен образ на несъществуващ човек

знаеш, че винаги, когато е опирало до модератор съм гласувала за теб лабрет;'во готин ли е? ми хубу, ма мен какво ме грее ако трябва да избирам мод, критериите ще бъдат доста по-различни от гореописаните.

алана чете, не се коси. но защо не иска да сподели нещо за себе си - това ми е чудно.



Тема С Чичибаба в една клетка да ви затворят!нови [re: Maймyнa™]  
Автор B-52 ()
Публикувано10.07.04 10:46



Без банани и то!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.