Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 29.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фантазиите  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано29.06.04 01:18




Фантазиите са вълшебни. Те превръщат наи-обикновени преживявания във вълнуващи полети към неизвестното. Могат да бъдат предизвикателни, сексуални, еротични, възбуждащи, приятни, отпускащи - най-различни.
Кой не е мечтал за нова кола, за разкошно имение, за собствена яхта, която да го отведе до частния му екзотичен остров, където никога няма да му се налага да работи отново. Сутрин ще става, ще закусва надве-натри, ще плува в лагуната, ще се излежава на слънце, ще се люби и ще заспива кротко под звездите...




Тема Re: Фантазиитенови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано29.06.04 01:39



Аз не ща частни лагуни и коли...мноу реалистично някак си.Искам да мога да пътувам назад във времето,да поживея в различни векове...Или пък,ако съществуват паралелни светове или жУвоти да мога да видя какви ги върша там...такива ти ми работи.



Тема Re: Фантазиитенови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано29.06.04 01:57



eй я да си ме оставиш да мечтая
басии и жегите
човек кат пийне малко повече бири и глей кви мисли му идват
ша си мечтая па



Тема Re: Фантазиитенови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано29.06.04 02:03



Хахахахаа...ма мечтай си,беее!Въобще не искам да съм ти стопер,мола тъ...Пък като купиш яхтата,ша поканиш да пием по едно мартини.



Тема Re: Фантазиите [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано29.06.04 02:11



Градивното фантазиране предполага да си представиш човека, с когото си заедно в ситуации, които биха те възпламенили - психически, емоционално и сексуално. Какво лошо би могло да има в това? Използвай силата на въображението си (доминиращата мощ на разума), за да внесеш вълнуващ елемент в една истинска ситуация.
бе демек ша си мечтая за 2-та с теб как сме на яхтата на по прост език да го напиша де






Тема Re: Фантазиитенови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано29.06.04 02:19



Миии...след н-ти брой мартинита такова въображение развихрям,че ти е бедна фантазията.Затуй в началото на фантазирането наблягам на малките детайли.Щото сега "аз и ти на яхта,сами сред морето"...нъл се сещаш накъде върви сценария.Със сигурност няма да се избием и изпоядем един друг.



Тема Re: Фантазиитенови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано29.06.04 02:23



по някое време мога да си проявя канибалските наклоности и да искам да те опитам



Тема Re: Фантазиитенови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано29.06.04 02:28



Ооо,ти затуй ша почерпиш алкохолно първо...да ме мариноваш един вид!Пък аз си мислех,че ша броим многото луни и ша страдаме от морска болест...



Тема Re: ами тая фантазия ?нови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано29.06.04 02:41



често си мисля как прекрасно би било да плувам в лагуна,някъде където бих могъл да се излегна в шезлонг под палма с разхлаждащ коктейл в ръка и лап-топ за да вляза в нета или в клуб 20-30 ....фантазия е или мечта ?
олелее ми забравих да спомена и теб ))
ти ша ми донасяш питиета верно бре



Тема Re: ами тая фантазия ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано29.06.04 02:48



Хохохооо...това не е фантазия,нито мечта.Аз да ти нося питието докат ти си чатиш у нета е научна фантастика.Щото за такава грозна експлоатация сипвам арсеник!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.