Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 06.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите по този въпрос,  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано26.06.04 21:55



Попаднах на едно добре изказано мнение за фобийте на мъжа и жената в определена възраст.
Има възраст в която повечето мъже страдат от фобията-обвързване, тоест някоя жена да не ги прилъже да се оженят, по всякакви начини.:-)
А, повечето жени имат фобия да не устанат сами:-)
Мислите ли че има нещо вярно в това.
Лично при мене тя важи с пълна сила.


ШампиоН

Тема Re: Какво мислите по този въпрос, [re: ПacaT]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано26.06.04 22:27



и коя тая възраст Шампионе
казват че човек се променял на всеки 7 г и т"ва важело и за връзките !
и кво значи обвързване ?Брак ? че то сега няма много привърженици на брака
Пък и жената зависи на каква възраст е защото след 30 почва да мисли за дом , семейство , деца и т.н демек няква "относителна " сигурност да има



Тема Re: [re: ПacaT]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано26.06.04 22:41



Много мъже не превъзмогват този страх от обвързване.
Но повечето все някога `порастват`.
Познавам 19-20годишни, които психически са готови да поемат отговорността дори да станат родители, но финансово не могат да си го позволят на този етап.
Познавам и мъже на `зряла възраст`, които още са твърде далеч от идеята за създаване на семейство.
Собственият ми вуйчо се ожени едва преди 2 седмици на 38-годишна възраст.
Но като цяло и аз мисля, че жените по-рано `узряват` за сериозните връзки, преминаващи в брак ...
Генетично заложено си е :)

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re: Какво мислите по този въпрос, [re: ПacaT]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано26.06.04 22:49



Оффф... аз отивам да си взема алергозан, щото от тия теми "мъжете това, пък жените - онова" се изприщвам

Иначе мисля, че има нещо вярно във всяко едно твърдение, за което се сетиш. От всяка една област на живота, е@ати!





Тема Re: Какво мислите по този въпрос, [re: мaйнaTA]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано26.06.04 23:13



За всяка и всеки различно. Иначе аз съм на твойто мнение за брака, че не е задължителен. Абсолютно си прав за последното-за възрастта на жената, но моя опит не сочи 30, моя опит сочи че жена стигне ли 24-5 почва само такива работи през акъла да и минават, видиш ли искам семейство, дом, абе сигорност един вид да има.
А аз имах предвид с темата че като единия има желание за едно, а другия за друго са много гадни игричките, като бременност и такива работи.


ШампиоН

Тема Re: Какво мислите по този въпрос, [re: ПacaT]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано26.06.04 23:50



мъжете .... са.... , а жените са.... - подобни квалификации са хъмммм тъпички при всички случаи...... всеки е различен, индивидуален....
Аз пък мога да страдам от мания за обвързване или от мания за необвързване., независимо от пола и възрастта ми
Преди време говорих с един познат, жена му е бременна, питах го дали тя се е променила той рече: - ами след като прочете в една книга, че трябва точно в средата на втория месец да й се гади и започна веднага да си въобразява, че й се гади.....
та и ти така
прочел си нещо и си решил, че важи с пълна сила....

Хайде да спорим....


Тема Re: Какво мислите по този въпрос, [re: Moti]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано26.06.04 23:53



Хахахахаха, якоооооо! Гепи, Мотенце!





Тема Re: Какво мислите по този въпрос, [re: Haчko]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано26.06.04 23:55





Хайде да спорим....


Тема Re: Какво мислите по този въпрос, [re: ПacaT]  
Авторзвepчe (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 00:02



Е Бога ми жена съм, ма трябва да си призная че при повечето важи.........понякога и мен ме е хаващала тая параноя..........:)))



Тема Re: Какво мислите по този въпрос, [re: звepчe]  
Автор Moti (тъжна)
Публикувано27.06.04 00:04



и омъжи ли се?
или всички мъже на земята се побъркват от страх от обвързване?

Хайде да спорим....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.