Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема бе я да ви питам ?  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано19.06.04 01:33



Та искам да питам следното : скоро 1 позната ми каза че българските мъже сме били "диван чапраз " като я попитах какво означава и тя ми обяснява следното .
Та значи кат се върнете от работа 1та ви работа е жената да ви направи салатката , да си сипете 1 ракия и да се опънете на канапето пред телевизора и само дай тва дай онова!
Та искам да питам вие така ли сте или за жените мъжете им ?
Не си кривя душата де 1 време кат пробвахме с 1 мадама съвместен живот и аз бях същия, ама много неща се промениха отогава и не мисля че това е начина за разпускане !
просто ми е интересно и затова ви питам

"Никога не е късно да станеш за резил "




Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (пристрастен)
Публикувано19.06.04 01:43



Уф... Най-мразя някакви такива етикети и обобщения. Ако трябва да съм буквалист, трябва да кажа, че нито съм женен, нито пия ракия, нито съм най-големия фен на салатите (освен ако не е салата от кюфтаци). А какво правят жените? Ти им искаш бира, а те: о, сега си рисувам китайски йероглифи на френския маникюр. Искаш им свястна храна, а те ти сервират нещо, в което има повече сол, отколкото в Тихия океан и част от Атлантическия; искаш им дистанционното, а те ти отговарят, че д-р Куин ги съветва да гледат само "Искрено и лично" защото от много телевизия се размеквали мозъците...



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 01:46



Ми да ти кажа,когато става дума за поркане и ритуала по приготвяне на трапезата-винаги сме двамата.
Обаче го има и момента дай това,дай онова понякога.Мързелива история!

Аааа,за теб,че си го правил,вярвам.Нъл ти разправям,че баш със зодия Риби жУвея под един покрив.



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано19.06.04 01:51



виж сега , е тва дет го питам го виждам абсолютно всеки ден !
не казвам че всички но 75 % от познатите ми го правят кой с жена му , кой с гаджето и т. н затова попитах



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано19.06.04 01:53



бе много хубаво че го правите 2-та ама след време дали ще е така а ?



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (пристрастен)
Публикувано19.06.04 01:54



Това е напълно естествено. Защо да не поискам пепелника, който си стои кротко до жена ми, а се намира на километър и половина от мен? Жените също използват мъжете си. При това не само като осеменители



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 01:57



Еее,кат ма напуснат силите,ша вземеме слуга.По възможност по мой вкус и предпочитание.



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 02:01



А като какво,я да чуем?



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Dark Mind]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (пристрастен)
Публикувано19.06.04 02:01



От купувачи на дамски превръзки, до Вик, ел.инженери, тупачи на килими, носачи на пари и т.н. Най-мразя оня номер с примрежения поглед, с който те приканват да им разтриеш нещо си, което им се е схванало



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 02:09



Ма т'ва с разтриването е само предлог...ау,к'ви сте недосетливи...като че ли,ако ни се е схванало нещо не можем да отидем на масаж.



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Dark Mind]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (пристрастен)
Публикувано19.06.04 02:09



Е вие все такива ще ги измислите! Що не си казвате направо "фак ми", а почвате за Пена та през Виена?!?



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор Kpъr (white dementor)
Публикувано19.06.04 02:09



дивани, да... имат меки части

consider everything


Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 02:13



Хахаха,ми грубо е егати...к'во е туй фак ми...па малко въображение проявете!
Ама верно...представяш ли си какви недоразумения възникват след като едни си обикаляме двора,а други са свикнали да карат направо...



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Dark Mind]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано19.06.04 02:14



ма верно ли сме такива ? хаха
аз се чудя що сутринта приятелката ми ме гледа накриво и не ми прави кафе
ми то май съм забравил нещо да свърша мамка му
а тя че спи кат заклана , абе ай ся мноу лично стана и няма да се разпростирам затва ще си правя квот си знам и с който ми аресва а такива недоволнички мноу им здраве



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Dark Mind]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (пристрастен)
Публикувано19.06.04 02:17



Виж ся, ако ми каже: срамните ми устни са ми се схванали, разтрий ги! ще я разбера, но да си подава петалата и да ми вика, че от токовете я заболяли крачетата... Е нема как да ми разпали въображението



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 02:20



Хахахаааа...ми без коментар съм тука.



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 02:21



Доколкото ми е известно сутрините ролите са разменени.



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Dark Mind]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (пристрастен)
Публикувано19.06.04 02:23



Хахахаха, е затова ти говоря аз! Няма коментар на такива неща



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 02:27



Миии,прав си май...обаче въпреки всичко е важно,че разбирателство се постига,дори и след множество намеци и/или прави текстове.



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: мaйнaTA]  
Автор chaeno_momiche (от плодове)
Публикувано19.06.04 14:48



Кой каквото ще да разправя, но жените , които твърдят, че мъжете им вършат и 40% от къщната работа+приготвяне на манджите и сервирането с отсервирането, са просто едни женици, които заблуждават не само околните, но и себе си, за да им е по-приятна жалката истина. Не ме интереуват някакви си 5 процента, и желанието на всички семейства само на приказки да влезнат в тях. Прибира се съпруга и сяда на компютъра. Може да е купил нещо за ядене, но само оставя торбите в кухнята, нищо повече. Та сяда, може да забърка един джин с тоник и портокал, но и това е рядкост. Не ти казва нито какво му се е случило, нито какво си мисли. питам дали ще ядем и какво, той казва "Каквото решиш" или дава бърз отчет на това, което е купил. И аз започвам да готвя, приготвям, слагам, топля, казвам че яденето е готово, прибори, чаши, пак казвам че яденето е готово, гляб, филии, сол, черен пипер, потретвам че Яденето Е Готово!, сядам и започвам да вечерям. Той сяда, казва че е много вкусно например, но между другото въздъхва, че видиш ли, перката на вентилатора или звиковата карта, или някакъв си там чарк /за който ме е изкихал незнам-си-колко долара/ пак се е пре....л, та трябвало еди-какво си, уф, нямал той късмет. Ама много е вкусно, браво муцка, страшна си....
И така...Е, разбира се, че се случват и пълни противоположности! И той понякога е мнооого по-добър домакин от мен, но да кажем в 20% от съжителството ни. И пак го обичам.
А! Той чисти с прахосмукачката, забравих!

-Защо винаги мислиш,че твоите проблеми са най-важни?!
-Защото са си мои!


Тема Аааа...нови [re: chaeno_momiche]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 15:00



...тука въобще не съм съгласна.Ставала съм свидетел на толкова ситуации,в които мъжа готви,сервира,отсервира,че и чинии мие понявгаш.И то не,за да демонстрира пред непознати колко аджеба е помагащ.Един такъв е брат ми...мисля,че не е нужно точно мен да впечатлява,понеже си се познаваме прелестно.



Тема Re: Аааа...нови [re: Dark Mind]  
Автор chaeno_momiche (от плодове)
Публикувано19.06.04 18:48



Ами то не е похвално, че има такива мъже. Защото ако една жена пере,глади и чисти никой не я хвали. За мен е важно сам да си глади ежедневните дрехи, защото аз сама си гладя моите. Сам да си пере на ръка, понеже аз си пера сама, другото пералнята го върши. И като закъснея вечер да не ме чака като куче пред хладилника, да му извадя и приготвя нещо. Въпросът е в това, че мъжете пипат само когато са в настроение. А ако някой ден се върна и кажа, че нямам настроение да готвя, той ли ще сготви за всички - за него, за мен, та и за децата? Защото една домакиня няма право да няма настроение...

-Защо винаги мислиш,че твоите проблеми са най-важни?!
-Защото са си мои!


Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: chaeno_momiche]  
Автор Fro (zen)
Публикувано19.06.04 18:53



Ни съ оплаквай маце - той чисти с прахосмука, ти переш и лъскаш тоалетната и фаянса и всичко е наред:)))))))Сериозно ти говоря!!!
Ако искаш пробвай го - кажи че си адски ангажирана с нещо като направата на интернет сайт например, ако в това време яде суха храна и остави прането да се натрупа от повече от една седмица - имаш си работа с типичен представител на мъже с приятно-разсеян светоглед, в основата на който е средновековното схващане за превъзходството му над вси жени:)

Редактирано от Fro на 19.06.04 19:00.



Тема Съжалявамнови [re: chaeno_momiche]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.06.04 19:10



Когато аз нямам настроение за готвене си казвам и съответно посещаваме най-близката квартална кръчма или 2 торби от "Кентъки" ни задоволяват гладните нужди.
Не виждам какво те спира да му кажеш,че някои неща може да ги върши и сам.
Всъщност на мен носенето на пепелника,чашата с вода и пр. глезотии никога не са ми тежали.Освен,когато работех на 12-часов работен ден.



Тема Re: Съжалявамнови [re: Dark Mind]  
Автор chaeno_momiche (от плодове)
Публикувано21.06.04 07:06



Виж, не искам да бъда разбрана погрешно, но аз не съм баш мързелана. Работата ми е такава, че не работя с документи, компютър, бюро, или телефон и т.н. Работя с деца, търча като луда, отговарям за състоянието им, възпитанието им, а и трябва да ги уча, сервирам, отсервирам им, пиша, чета, завивам....и да не продължавам. В случая моята работа е по-натоварена физически и психически. Затова ми тежи, когато трябва и вечер да правя не всичко пак, но някои работи...



-Защо винаги мислиш,че твоите проблеми са най-важни?!
-Защото са си мои!


Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Fro]  
Автор chaeno_momiche (от плодове)
Публикувано21.06.04 07:13



Ааа, дни нареед обикаляме около купчини с дрехи, не мръсни, но несгънати, и няма кой да им обърне внимание. Обаче това, че чисти с прахосмука е много добре. А, забравих да кажа, че и прах бърше - главно от компютъра, но покрай него и от мебелите. Ама аз всичко ще си кажа. Какво да правя като ме втриса от прахта по ръцете?
Иначе заминах за Сърбия, а преди това изпрах една 'бяла' пералня, в дрехите беше и новата му тениска. Не дадох много пари за тази Капа, ама като се върнах я заварих пак в тази кофа, пак на същото място. Беше излъскал къщата, но се заинатил, че няма да простира моя пералня....И тениската се беше оцветила от една блуза, която не пуска, ама 3 дни влажни и пресовани? Ехаааа, голяма веселба падна!

Ако има някой, който да иска да си съсипе блуза, панталон или каквото и да е, нека се обади! Аз съм царица на цветното пране!

-Защо винаги мислиш,че твоите проблеми са най-важни?!
-Защото са си мои!


Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: chaeno_momiche]  
Автор Fro (zen)
Публикувано21.06.04 09:37



С блузката по тиквата?
Абе права си - мъжете имат тая особеност понякога да се заинатяват за съвсем дребни неща, докато всъщтност вършат повече. Зависи де, да не обобщавам пък чак толкова



Тема Re: Съжалявамнови [re: chaeno_momiche]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано21.06.04 14:10



Разбрах те.



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: chaeno_momiche]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано21.06.04 19:06



Ммм...пък аз чудесно изпирам пари и документи.Лична карта не съм пробвала още,ма на старите паспорти много им разбирах.



Тема Re:нови [re: мaйнaTA]  
Автор himbeer (sedmiq elen)
Публикувано22.06.04 00:29



Ами не zнам, но моето бивше е българин и добре се дресирахме вzаимно Аz режа гъбите, той лука

И в един момент майка му сметна,че не съм била никаква жена, щото не готвя, не пера чорапи, не му мия чиниите и не му нося пепелника

п.п. И той откаzа цигарите

п.п. И отиде при майка си.





Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Dark Mind]  
Автор chaeno_momiche (от плодове)
Публикувано22.06.04 08:51



Абе царица съм на боядисването, ама ти си по-скъпо платена:))) Аз изгарям с плат, пък ти с пари, е т'ва е да си майстор!

-Защо винаги мислиш,че твоите проблеми са най-важни?!
-Защото са си мои!


Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: chaeno_momiche]  
Автор Dark Mind (wicked)
Публикувано22.06.04 14:21



Ба!Кой каза,че изгарям...след изпирането,парите се сушат,като за целта облепяме банята с банкноти.Абе,аз се хиля,ма имам късмет,че сумите винаги са били малки...иначе хич няма да ми е до смях.



Тема Re: бе я да ви питам ?нови [re: Dark Mind]  
Автор chaeno_momiche (от плодове)
Публикувано23.06.04 06:30



Нищо де, поне тапети в банята ще си сложите, пък няма да са евтини, като дойдат гости ще цъкат с език :"Бре, бре, тез колко са заможни..."

-Защо винаги мислиш,че твоите проблеми са най-важни?!
-Защото са си мои!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.