Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хората като лоши поети  
Автор Fro (zen)
Публикувано16.06.04 20:45



"Тъй както бездарни поети търсят във втората част от стиха заради римата мисълта, така и хората, станали по-боязливи във втората половина на живота си, имат навика да търсят действия, възгреди, отношения, съвпадащи с онези от по-предишния им живот, така че външно всичко да бъде в пълно съзвучие; и все пак техният живот не е вече отбладан и насочван все отново и отново от някоя силна всеобемна мисъл, а вместо нея се появява намерението да намерят римата."

Позволявате ли си понякога да се оправдавате за неща, които явно не ви удовлетворяват, с някаква красиво скалъпена теория?

Редактирано от Fro на 16.06.04 20:53.



Тема Re: Хората като лоши поети [re: Fro]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано16.06.04 20:57



Е,пред кой да се оправдавам?Щото пред себе си няма смисъл,след като не ме удовлетворяват.Туй все едно да имитирам оргазъм...



Тема Re: Хората като лоши поети [re: Dark Mind]  
Автор Fro (zen)
Публикувано16.06.04 21:07



Тъй верно - някои предпочитат да имитират оргазъм



Тема Re: Хората като лоши поетинови [re: Fro]  
Автор chaeno_momiche (от плодове)
Публикувано17.06.04 06:33



Не. Почти никога не го правя.Ако правилно съм те разбрала.


-Защо винаги мислиш,че твоите проблеми са най-важни?!
-Защото са си мои!


Тема Re: Хората като лоши поетинови [re: Fro]  
Автор B-52 ()
Публикувано17.06.04 13:13



хабе... то и за това майсторлък се иска, да не мислиш че е лесно

We be jammin'...


Тема Re: Хората като лоши поети [re: B-52]  
Автор Fro (zen)
Публикувано17.06.04 13:18



правилно, така е,
но неудовлетворението е лоша работа...
поне да не се преструват - какво решават така? може и иначе да не успеят, някои просто не успяват, факт!, но връхта на сладоледа ли е да си неискрен със себе си, ибаси.



Тема Re: Хората като лоши поети [re: Fro]  
Автор B-52 ()
Публикувано17.06.04 13:21



ако правилно съм разбрал ти се тревожиш за тях (неискрените имам предвид), така ли е? защо?

We be jammin'...


Тема Re: Хората като лоши поетинови [re: B-52]  
Автор Fro (zen)
Публикувано17.06.04 13:27



Аз да се тревожа? Не. Тревожа се за себе си, за кожата си, дали няма да ме застрелят при грабеж на банката, докато минавам покрай нея, дали ще ми се из*** врабче на прането... и дали ще мога утре да казвам "Обичам те" с чисто сърце и без право на самоконтрол. В момента тва са ми тревогите. Оф прощавай, но не знам дали обясних като хората.



Тема Re: Хората като лоши поетинови [re: Fro]  
Автор B-52 ()
Публикувано17.06.04 13:36



хабе без лъжа не може квото и да си говорим (в разумни граници), даже е добре да си я включиш в ценностната система за да не се притесняваш всеки път като те излъжат. колкото по-малко се притесняваш толкова по-добре, така и шанса да те застрелят при обир на банка е по-малък и врабчетата ще серат на чаршафите на комшийката (прилежно изпрани :) ).

We be jammin'...


Тема Re: Хората като лоши поетинови [re: B-52]  
Автор Fro (zen)
Публикувано17.06.04 13:49



Мисля, че съм добър поет и макар че изпипвам римата до съвършенство, ако смисъла в стихотворението се губи или е неискрен просто хвърлям резултата, затова имам малко, ама мноооого малко написани неща.

А врабчето е добре дошло да прави модърн арт на чаршафите, стига да ми кацне после в ръцете, няма да го убивам - ще го занеса пред банката:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.