Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 04.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Трябва да има привилегии  
Автор the_magician ()
Публикувано03.06.04 13:50



Не мога да разбера защо няма привилегии за притежателите на стари каруци, такива над 20 години. Мисля, че трябва да бъде приет закон, който да подпомага хората притежаващи коли над 20 години. Като погледнем отстрани, кои карат такива коли, ами разбира се, че най-бедните и онеправдани люде. Не стига, че тия каруци харчат по 15 на сто, не стига, че тия нещастници с паяците вдигат само техните коли, ами и катаджийчетата само чакат да се заядат за лош външен вид и затова че нямали хорицата апарат за изкуствено дишане. Според мен всеки който кара кола под 5 години трябва да плаща бензина 20% по-скъпо и следователно всички с коли над 20 години да го купуват с 20% по-евтино. Паркинга за скъпите коли да бъде двойно по-голям и следователно за каручките - наполовина. Ето това се казва социална политика, а не постоянни закони които измислят на гърба на най-бедните.

Аааа и между другото - това не е от тази тема ама сега се сетих - тия нещастници, не стига, че живеем почти насилствено в скапаната им държава - ами сега ни забраниха и да умираме когато си искаме. Е това вече е върха на сладоледа - аз да искам да умра а те да ми казват не. По-голяма тъпотия просто не бях чувал в последната година.

Между другото днес влязох в книгата на рекордите на Гинес. 35 души в една маршрутка - и не само това - ами успях да си прочета и три страници от вестника - хахахахаха

НЕ СТИГА ЧЕ ЖИВЕЕМ ПА ТРЕБЕ И ДА РАБОТИМ


Тема Re: Трябва да има привилегиинови [re: the_magician]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано03.06.04 14:26



да! точно така! с две ръце за! на бунт, о парии кви-бяха-там, и ако може направо изобщо да не ме спират, да ме освободят от плащане на данъци, и да ми отпуснат държавна субсидия... тва сериозно... що на БДЖ може, а на мен не? ааааааааа!

...sleepwalking to the gallows...


Тема абсолютно "за" :))нови [re: auslander]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано03.06.04 18:01



ама защо над 20... да се почне даже от 16 - като се замислиш - китосване, козметика, масла, та да я пазиш (двигателят да не блокира), да я поддържаш за да свети ...и къмто 20-25 като се почнат допълнителните...
ама така е - като ни дърпа ретрото, да се пребиваме все с дърти тараляски (ебаси, кви сме ръбове в България, а в Дания например...)

Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: абсолютно "за" :))нови [re: Maчo]  
Автор the_magician ()
Публикувано04.06.04 11:03



:))))))
ти с ква си?
Аз съм с един Голф 83-а, 1-чка, ама яка работа братче, 5 врати, 4 фара, дългия стоп, рязани пружни та да е по-нисък, нещо страшно - змей горянин - хахахахахха
оня ден започна да ми тропа някъде около дясното колело, ама все едно с чук някой удря - дигнах 140 на Цариградско да видя дали ще падне или може да се кара - щом пиша тук, ясно е че не падна, така че засега карам

НЕ СТИГА ЧЕ ЖИВЕЕМ ПА ТРЕБЕ И ДА РАБОТИМ


Тема Re: абсолютно "за" :))нови [re: Maчo]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано04.06.04 12:49



а, козметика... аз даже не я мия, ти за китосване ми разправяш :) масло, вода и бензин, и докато върви, върви...
не че ме дърпа ретрото, ама не съм дорасъл за ъпгрейд :/

...sleepwalking to the gallows...


Тема Re: Трябва да има привилегиинови [re: the_magician]  
Автор Kpъr ()
Публикувано04.06.04 14:02



че те тези отпреди не ги ли забраниха вече - има закон за старите коли, най-вече за трабантите и варбург, отскоро ще бъдат незаконни, също и всички други замърсители.

може да има привилегии, да - да се дават кредити за купуване на велосипеди - по еко-логично е



Тема Re: Трябва да има привилегиинови [re: Kpъr]  
Автор the_magician ()
Публикувано04.06.04 14:42



Ми да, нещастници, вместо да поощряват бедните хора - те даже им забраняват - просто нямам думи, що не забранят колите над 30-40 хил. лв., то и без това никой не може да докаже как си ги е купил. Не стига че тия с старите коли наливат два пъти повече пари в бюджета - никва логика няма ама айде....

НЕ СТИГА ЧЕ ЖИВЕЕМ ПА ТРЕБЕ И ДА РАБОТИМ



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.