Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 03.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тъй вярно, г-н Д.Нинджа!нови  
Автор chaeno_momiche (с много захар)
Публикувано01.06.04 06:53



Стана въпрос, или по-скоро сама си го поставих, а после Нинджата ми даде идея да стане тама, та:
Самоирония срещу чужда ирония
Та значи винаги съм си била такава, това не е минутка за реклама, мога сама да се взимам на подбив колкото си желая, да се наричам с различни имена, да бъда лоша към самата себе си. Осъзнавам си недостатъците и не се притеснявам да си ги казвам. Приятелката ми онзи ден ми каза"Не говори така за себе си пред него, ще започне така да ти говори и той". И ето! Тук е въпроса, че аз може да си кажа какво то ми скимне за мен, за дирника ми , за косата, за характера, за лицето, ОБАЧЕ а смее някой да го каже, то рискува да си тръгне от среща с няколко розови линийки през лицето. Или защото си гриза ноктите, та си нямам /но това не значи, че може да ме пита някой'Как така? И защо? И ах, боже, колко грозно било!'/, този резултат е хипотетичен.Няма иконка с ангелче, та да ме видите колко невинно мигам пред монитора...
И сега!Дъ биг куешчън ис:Самоиронизирате ли се? И с какво се подигравате ако го правите? А това означава ли, че позволявате на други да го правят с вас?



Не е важно какво хората говорят зад гърба ми, важното е, че когато се обърна мълчат



Тема Re: Тъй вярно, г-н Д.Нинджа!нови [re: chaeno_momiche]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано01.06.04 07:54



Често срещано явление. Казваме си "да се е** и в тиквата" ама нека някой ни ги каже!

Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.


Тема Re: Тъй вярно, г-н Д.Нинджа!нови [re: chaeno_momiche]  
Автор Fro (zen)
Публикувано01.06.04 09:45



Да, самоиронизирам се. Търпя и други да ми приказват, стига да не подхождат със пренебрежение или злоба...
Ама честно казано усърдно работя за дресировката им, докато стигна онова блажено състояние на духа, щом се обърна да настипи гробна тишина.



Тема Re: Тъй вярно, г-н Д.Нинджа!нови [re: chaeno_momiche]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано01.06.04 11:44



Самоиронизирам се, разбира се. За някои мои несъвършенства, за досадни навици и... хм, ексцентричност, понякога. Разни дреболийки, които всъщност обожавам и ако реши някой да ме заяде на подобна тема, подведен от думите ми ще... удари яко на камък. . Като френското ми произношение да речем, благодарение на което понякога попадам в комични ситуации, но което много си харесвам и с което не бих се разделила за нищо на света. Или пък страстта ми вкъщи и в работата да имам любима чаша, любимо място и т.н. - само да посмее някой да ги пипне .
Смея се понякога и над другите си, по-големи недостатъци - донякъде това е начин да ги преодолявам.
Колкото до иронията на другите спрямо мен - има огромно значение кой и защо. Общо взето докачлива си падам, при това в комбинация с остър език, та е доста рисковано да ме настъпват по мазола. А и е много важно човек да прави разлика между шега и насмешка.

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Свободно, редник Момиче! [re: chaeno_momiche]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (ентусиаст)
Публикувано01.06.04 12:20



Добра тема се е получила. Ще ти напиша по-късно нещо, защото сега нямам време.



Тема Re: Тъй вярно, г-н Д.Нинджа!нови [re: chaeno_momiche]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано01.06.04 17:53



С нокти аз ще ти услужа,бе!Отгледала съм си едни измерими в сантиметри сигур вече.Само свиркай и ида!

Пък по въпроса...на себе си мога да простя и позволя да се самоиронизирам,подигравам,че и обиждам даже,но на друг рядко.Ако е с добро чувство(а това винаги си личи) да,но иначе...Всъщност,най-добре е да не го правят,понеже съм твърде подозрителна и може да си извадя погрешна преценка и да станат неразбории.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.