Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Сватбен сезоннови  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано18.04.04 21:46



Даааа, запролети се и хората започнаха да се женят ...

Имам един приятел - готин човек, интелигентен и т.н. Ще се жени след седмица и ме покани на сватба. Дотук добре, обаче трябва да им подаря нещо на младоженците. Попитах ги естествено какво искат - казаха ми че нямат някакви специални изисквания, само ако може да е нещо което лесно се носи, защото те съвсем скоро заминават в чужбина.
И сега седя и се чудя ... остават ми 5 дни да взема подарък, а нямам идея какво да взема. По принцип, ако беше само за приятеля ми нямаше да съм затруднен никак, познавам го добре - я нещо медицинско (той е лекар), я нещо комютърно (има лаптоп), я нещо туристическо, и т.н. Да ама не, това е сватба все пак, трябва подаръка да е и за двамата. За съжаление младоженката я познавам слабо и не знам какво харесва.

Съвет ми трябва - какво да им подаря? Хем да е за двамата, хем да е нещо малко, хем да е нещо хубаво. Сватбен подарък с две думи. Идеи приемам всякакви (в рамките на добрия тон ). Цената не е от голямо значение.

Надявам се че сред вас има хора клоито са се женили, или поне са подарявали сватбени подаръци. Благодаря предварително за всяка идея.

--
Isn’t it good, norwegian wood?


Тема Re: Сватбен сезоннови [re: MaPBuH]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано18.04.04 21:59



готин фотоапарат или камера, и двете със статив наеш кви домашни снимки се получават пък и за навън става.. а после като се роди престолонаследника, ще го ползват и за него



Тема или *следничкатанови [re: starlit]  
АвторFro (Нерегистриран)
Публикувано18.04.04 22:10







Тема Re: Сватбен сезоннови [re: starlit]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано18.04.04 22:20



Благодаря . Обаче човека си купи цифров фотоапарат Никон съвсем наскоро ... просто няма как да св включа по тази линия.

--
Isn’t it good, norwegian wood?


Тема Re: Сватбен сезоннови [re: MaPBuH]  
Автор Megan (драка)
Публикувано18.04.04 23:04



Покривка за маса + салфетки, от плат
Готини чаршафи за спане
Прибори
Албум за снимките дето ще ги правите на сватбата :-)))
Картина хубава

не забравяй, че щом отиват някъде си, ще искат да имат нещо, което да им напомня за тук

кат баба ми прозвучах, мама му стара..



Тема Re: Сватбен сезоннови [re: Megan]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано18.04.04 23:36



От покривки не разбирам много, а и не знам дали ще улуча вкуса (на булката естествено :)
За чаршафите съм по-склонен да се съглася, макар и тук да им а субективен елемент, мога просто да се придържам към белия цвят без голям риск да сбъркам.
Прибори също може, магазини има доста за такива неща, сигурно ще се намери в тях нещо добро за подарък.
Албума по дефиниция го пропускам, такива неща се подаряватт доста често
Идеята за картина мина и през моята глава, и по-точно за фотография, нещо свързано с морето (приятеля ми е варненец), точно както казваш - нещо което да им напомня за тук. И картина би могло да бъде. Ще се огледам за нещо подходящо..

Много добре ми звучиш, стреляш направо в целта. Благодаря за идеите, добра баба ще излезе от теб

--
Isn’t it good, norwegian wood?


Тема Re: Сватбен сезоннови [re: MaPBuH]  
Автор chaeno_momiche (с много захар)
Публикувано19.04.04 06:58



Спор няма какъв да е подаръка! Ние най-напред си купихме като младоженци един куфар.
1. Никога не е излишен
2. Много хубав, с колелца и дрън-дрън струва...100, ама ти като имаш пари ще купиш за 200!Лева де.
3. Всеки път като пътуват ще те благославят, особено жената.
4. Пожелаваш им много пътешествия!
Абе страхотен подарък!
5. Няма да им тежи при пътуването



Тема Re: Сватбен сезоннови [re: chaeno_momiche]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано19.04.04 09:36



Идеята е чудесна, ще включа в проучването и магазините за чанти и куфари. Аз самия знам какво е да имаш хубав куфар, това е първото нещо което си купих преди да тръгна на дълъг път (преди години).

Благодаря за идеята, много е ценна.

--
Isn’t it good, norwegian wood?


Тема Чудесно те разбирам!нови [re: MaPBuH]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано19.04.04 11:38



Затова...предложение:
Най-разумно от младоженческа страна би било да пуснат списък с нещата ,които са нужни и полезни на младо семейство,за да не се повтарят 10 тостера, 5 сервиза/едни и същи/ и т.н.Така се прави в Европата..хиии.
Но..като нямат специални изисквания...ми купи им нещо от галерия...изкуство, произведение на изкуството,нещо красиво...картина, свещник, купа,статуетка..
А може и хубава готварска книга.Това е задължително за младо семейство.
Приятно прекарване!!!

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Чудесно те разбирам! [re: Drakula]  
Автор MaPBuH (SWPM)
Публикувано19.04.04 12:20



Мдаааа, една хубава готварска книга винаги е добре дошла ... въпреки че хубавите готварски книги обикновено са малко тежички. А като тръгне човек да си приготвя куфара за далечен път обикновено гледа да внимава за килограмите. Питай ме как съм носил английско-български политехнически речник (и не само) в куфар насам-натам по света ...

Във всеки случай идеята е добра, ще обърна внимание и на книжарниците докато избирам подарък.
10x

--
Isn’t it good, norwegian wood?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.