Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 07.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Предвеликденсконови  
Автор Maчo (мейд ин БГ:)
Публикувано10.04.04 00:22



...провокирано от един разговор:



Смятате ли, че българите сме задръстеняци?

Аз - не. Защото единствения чужденец, допуснат в НАСА, е българин, защото на тоя льохман долу китарата му звучи като планински извор, защото, ако перифразирам едно чуждо мнение в съседния форум, сме способни да удушим вълк с голи ръце заради каузата си...

Как мислите вие?



-----------------------
предвеликденски

за целия клуб

Нищо човешко не ми е чуждо :)

Редактирано от Maчo на 10.04.04 00:25.



Тема Re: Предвеликденсконови [re: Maчo]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано10.04.04 01:16



ама бейбе, Великден не е национален празник, кое те е настроило така патриотично?!?? една карнобатска гроздова ли



Тема Re: Предвеликденсконови [re: starlit]  
Автор Maчo (безстопансвен:)
Публикувано10.04.04 09:58



Аве някъв льохман дето няма кой да му спре батерията :) та сънува конферетни връзки :)))

липсата на карнобатска гроздова
за погасяване на фийлинг асценшънс



Нищо човешко не ми е чуждо :)

Редактирано от Maчo на 10.04.04 10:10.



Тема Re: Предвеликденсконови [re: Maчo]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано10.04.04 12:57



Мисля, че хората са станали такива.
Мисля, че животът ги е направил такива.
Мисля, че държавата ги е направила такива.
Мисля, че само глупакът ще се прави на различен, за да изпъкне, когато далеч по-здравословно е да се слива с другите.
Мисля, че да си прост е модерно.
Мисля, че да си честен, добър, справедлив, НОРМАЛЕН е смешно, подигравателно, наивно, глупаво, вредно, излишно.


Чудих се ... дали аз съм ненормална сред нормални или нормална сред ненормални.
Вече знам :)
Да, голяма част от българите са ... (цензурирано от собствената ми извратена съвест).

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Предвеликденсконови [re: Bиливap]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано10.04.04 20:45



Да, в голяма степен си права - и не е само мода, в последно време май задръстенящината се издига в култ - за да се ползва после изтривалката "ами то всички така" за нечии нефелност и слабоумие... Проповядва се съответното обществено мнение (вж. темата на слънчогледка), всичко "извън" се обявява за "задръстенящина" - с оглед открояването и "норма- лизирането" на болни мозъци...
Ама наистина ли е приело такива мащаби? Кое трябва да определя стандарта, нормалата или отклоненията?

Абе, невеликденско - да остане за др. път


Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: Предвеликденсконови [re: Maчo]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано10.04.04 20:57



оо филинг асценшънс да погасяваш с гроздова е като да гасиш пожар с нафта наблегни на студената вода и офисната работа по-добре



Тема Re: Предвеликденсконови [re: starlit]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано10.04.04 23:42



Е де, ти ще препоръчаш сега само чай да пия?
Не мога, при цялата ми слава, че консумирам всьо и всичко :)

само че спирам, че току виж пак плъзнали едни ми ти теории и версии...



Нищо човешко не ми е чуждо :)

Редактирано от Maчo на 10.04.04 23:49.



Тема Re: Предвеликденсконови [re: Maчo]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано11.04.04 12:51



Да де, всички са така, що пък да се различавам ...
Толкова по-лесно е и аз да съм като другите ...
Самотата, Мачо, самотата прави човека Човек.
Ей на, от четвъртък съм в родното си населено място и не съм спряла да се изумявам.
Изумява ме всичко - грозотата, пошлостта, лицемерието, въздухарските същности на съгражданите ми.
Изумява ме цялостното ИЗЛЪЧВАНЕ на местното население.
Изумява ме сбъдната вероятност да е станало по-зле от предния път, когато бях тук - преди половин година.
Аз просто `светя` сред тълпата подмазвачи, простаци, задръстеняци, низши душици, курвета, гаменчета ...

I don't belong here.
This world is not mine.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Предвеликденско [re: Bиливap]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано11.04.04 13:07



Е, сега вече съм сигурен, че ще ти мине
Мястото е същото, Вили, различната си ти. Красивото и грозното си ходят заедно - просто понякога забелязваме едното или другото... А дали едното е в повече, или така го възприемаме - за момента?

"Светът е единственото познато място за живеене"
;)

Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: Предвеликденсконови [re: Bиливap]  
Автор starlit (breathless)
Публикувано11.04.04 13:08



оф а аз вчера водих малкия на цирк, подчертавам че действието се развива в столицата а не някъде другаде, макар и в един от крайните квартали, и ми направи впечатление точно цялостното излъчване на хората - много тъжна картинка беше всички нещастни, нещастни..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.