Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 30.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема май се влюбих, в когото не трябванови  
Авторинди (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 20:12



... днес , в очакване на един човек,който чувствам адски близък (като го видя...дори и в нет-а като ми цъкне с усмихната иконка , слънце озарява душицата ми) се заредиха едн мисли, и сладки и противоречиви
защо противоречиви ли?...ами защото е женен...и знам , че нямам право да искам да го имам..по-близко от това да споделяме мисли, емоции, усмивки... далеч съм от мисълта да съм бурята в семейството му!
А не искам да му причинявам това..
всеки птъ като се срещнем за по глътка приказка се чувствам виновна ...виновна от това , че не се престраших и тоя път да го целуна както аз искам...а така ми се иска да се гушна в него....но знам и какво ще последва...просто се виждам - усетила топлинката му, която засега оставям от очите му да ме грее, ще се изгубя..ще потъна...и може и него да повлека...не може, а съм сигурна....просто се познавам каква черна дупка съм , когато се влюбя...
влюбих ли се? Дали не съм се заразила от ранно-пролетна обичливост?...но не...познавам го от лятото..тогава си мислех, че летните омари ми замъглят погледа...нямах търпение да заплющат есенните дъждове, че да ми охладят по-бързо порочните мисли...порочни не са, но са неприемливи предвид деликатността на ситуацията...
е, добре, а сега какво ми е?
...искам го...и...искам да избягам от себе си



Тема Re: май се влюбих, в когото не трябванови [re: инди]  
Автор starlit (слънчогледка)
Публикувано22.03.04 22:06



защо се чувстваш виновна? и защо да нямаш право да го обичаш?

а това за имането - никого не можеш да имаш, нали знаеш - това е най-голямата илюзия на влюбените



Тема Re: май се влюбих, в когото не трябванови [re: starlit]  
Авторинди (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 22:14



бях написала ,че нямам право да искам да го имам..по-близо...
иначе, никога към никого не съм изпитвала собственическо чувство...това убива всяко чувство



Тема Re: май се влюбих, в когото не трябванови [re: инди]  
Автор starlit (слънчогледка)
Публикувано22.03.04 22:20



защо да нямаш право? обясни ми



Тема Re: май се влюбих, в когото не трябванови [re: starlit]  
Авторинди (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 22:29



правото да обичам и да искам близост никой не ми е отнел (да бе, ама съм шматка:))) , но ми е виновно...че завъртайки се в тайна споделеност, той ще мами жена си заради мен...
не знам....но е адски объркващо...мятам се между желанието да се удавя в него и да го опазя от това поривче, което има реална вероятност да стане ураган...



Тема Re: май се влюбих, в когото не трябванови [re: инди]  
Автор starlit (слънчогледка)
Публикувано22.03.04 22:36



ако питаш мен, остави на него да решава от какво да се "пази" и да взима своите решения, а ти пази себе си и взимай твоите. така няма да се чувстваш виновна, нито ще търсиш вина в други



Тема Re: май се влюбих, в когото не трябванови [re: инди]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано22.03.04 22:39



а той защо не прави първата стъпка? терзания, вярност, вина, предпочита приятния лаф пред усложнен семеен живот?
ти какво си за него?



Тема Re: май се влюбих, в когото не трябванови [re: azia]  
Авторинди (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 22:49



упс...предпочита приятния лаф пред усложнен семеен живот? ...може би си права...май е това...макар да дава знаци ..и го казва, че се усеща сам, че ще залитне в склончето...разчита аз да не се вкопча май..



Тема Re: май се влюбих, в когото не трябванови [re: azia]  
Авторинди (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 22:51



признава, че го е страх от хлътване, което може да обърка всичко..



Тема нещо не вдявам... [re: инди]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано23.03.04 00:00



...какъв точно ти е проблема... спокойно можеш да го треснеш и без да хлътва, плюс т'ва то с презерватив и без чувства не е изневяра, и фамилията опазена, и everybody's happy now, the good things are here to stay... бах тея драматични уринажи, да ме прощава първоизточника за умереното плагиатство!

...sleepwalking to the gallows...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.