Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 28.09.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За 3-тенови  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано19.02.04 18:00



Какво е вашето мнение за тройките?

Бихте ли участвали в такова нещо и смятате ли, че може да има продължителна връзка между трима партньори?

Как бихте реагирали ако ви предложат такава връзка?

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: За 3-тенови [re: jena155]  
Автор Pau (Li)
Публикувано19.02.04 18:11



сигурно знаеш онзи лаф, "какво е най-неприятното в груповия секс" - "в навалицата могат да те пропуснат и можеш да си идеш от рандевуто ненаклецкан/а"

С една дума, отговори на трите въпроса
НЕ
НЕ
НЕ





Тема Re: За 3-тенови [re: jena155]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано19.02.04 18:14



За продължителна връзка - съществута такива но е доста трудно според мен. Човек е устроен да покорява и да иска максимум за себе си. Така че двамата еднополови партньори трудно биха се съгласили на такова нещо освен ако.. не са бисексуални и между всеки двама в тройката не съществуват напълно еквивалентни отношения което от своя страна е малко вероятно

Ако ми предложат такава връзка... много зависи кой ми я предлага честно казано.. макар че пак не съм сигурна че бих издържала дълго.. Аз самата също не бих я предложила - и в двойка се поддържа трудно баланс, а какво остава за тройка



Тема Re: За 3-тенови [re: Pau]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано19.02.04 18:15



малко трудно ако другите двама са мъже



Тема Re: За 3-тенови [re: cлънчorлeдka]  
Автор Pau (Li)
Публикувано19.02.04 18:24



ми ако освен другите двама са мъже и първият участник е само мъж?
ми ако участват 5 жени (да, защо не, да разчупим тесногръдите съвременни представи за някакви си тройки, да живеят петорките!)

ми ако в тройката не участва човешко същество, тогава дали ще има равновесие, примерно тройка 24-точки калинки?

Оставете тези извращения, всичките изродщини се връщат след това десеторно на главата на човек и след това се чуди защо стана така

(това не е насочено към теб слънч, по-скоро към питащия/ата)



Тема ама чакайнови [re: Pau]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано19.02.04 18:31



какво изродско има в груповия секс то си е просто секс

тялото е това с което изразяваме себе си на този свят и няма нищо пошло в това да му се радваме, да се грижим за него и да си доставяме чисто телесни удоволствия(без това да се превръща в цел). и без това да ни влияе ни най-малко на ценностите



Тема Re: За 3-тенови [re: cлънчorлeдka]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано19.02.04 18:38



Опитвала ли си такова нещо досега?

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: ама чакайнови [re: cлънчorлeдka]  
Автор Pau (Li)
Публикувано19.02.04 18:38



трудно ще ме убедиш, че активното участие в оргии и това да си отявлен зоофил (например) няма по никакъв начин да повлияят на ценностите на правещия го, Гледке, казвам го съвсем сериозно. С каквото се събереш, такова ставаш, защото си една плът с него в определения момент

Ако имахме по петнайсет пишки, може би щеше да е абсолютно естествен процесът на съвокупление с просто число по-голямо от 2 брой хора (т.е редицата от числа 3,5,7,11,13 и т.н), текущото юридическо и фактическо статукво на един брой пишка и един брой другото ясно показват естественото приложение на тези органи в тяхното количество и качество

Редактирано от Pau на 19.02.04 18:40.



Тема Re: ама чакайнови [re: Pau]  
Автор jena155 (непознатa)
Публикувано19.02.04 18:41



А когато единият партньор харесва този начин на сексуален контакт?
Смяташ ли че по добрият вариант е да търси това което не получава от тази връзка навън?
А когато и за партньора това не е проблем (че са заедно)?

ПРЕКРАСНАТА НЕПОЗНАТА, ЗАТОВА Е ПРЕКРАСНА, ЗАЩОТО Е НЕПОЗНАТА


Тема Re: За 3-те [re: jena155]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано19.02.04 18:52



не съм опитвала но не защото не бих, а защото възможностите които съм имала не са ми се харесали достатъчно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.