Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Възползвате ли се от шансоветенови  
Автор Линokc (Lifche)
Публикувано28.02.04 21:42



които съдбата ви предоставя ?
Предполагам чували сте една фраза от книгата Алхимикът, че ако човек наистина иска да направи нещо, цялата Вселена му помага то да се случи. Склонен съм да повярвам в това, но смятам, че Вселената ти предоставя Шансът да направиш това което искаш.
Онзи ден имах такъв шанс. Не просто шанс, а Шансът за това. Обърнах му гръб, макар и неволно. Всичко стана за няколко секунди, аз толкова бързах, не можах да реагирам. В момента в който излязох, осъзнах какво не съм направил. Вече беше късно.



Тема Re: Възползвате ли се от шансовете [re: Линokc]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано29.02.04 00:28



Alhimikyt e fen unikalen i gotin, no pak tam pishe che wsichko zapochwa s beginers luck...i triabwa da si skasash zadnika sled towa za da si go zaslujish i da si go dorazwiesh i da mu se naslajdawash nakraia i da ti e pylno syrceto s toplina ot postignatoto...poniakoga mislia ima shansowe no niamash wyzmojnost da naprawish dobyr izbor...sydbata e reshila taka i diawolcheto moje bi...ne se tuihkai za tiah...ili pone ne dylgo...za da ne propusnesh drugi...te sa tolkowa golemi kolkoto gi wijdash


The sun is cool, dont get too close though


Тема Re: Възползвате ли се от шансоветенови [re: Линokc]  
Автор Maчo (мейд ин БГ:)
Публикувано29.02.04 10:40



Шансът - начин на употреба?
Няма такова нещо, приятелю - има случайности и съвпадения, не ги ли доразвиеш обаче - шанс няма


Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: Възползвате ли се от шансоветенови [re: Линokc]  
Автор Moti (усмихната)
Публикувано29.02.04 12:34



рядко, докато разбера, че моментът е дошъл и той взел, че отминал



Тема Re: Възползвате ли се от шансоветенови [re: Moti]  
Автор Линokc (Lifche)
Публикувано29.02.04 16:52



:-) Точно това имам предвид. И понякога след това се стига до сълзичките и размишления от типа "Уф, можех да направя това, можех да кажа онова", които с нищо не са полезни.
Когато съм в някакви подобни настроения лекарството за тях се нарича Музика. Изритваща всичко негативно от теб, връщаща те отново на пътя, защото той води напред, към новите шансове и възможности.



Тема Как пък го определи ,че енови [re: Линokc]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано01.03.04 11:00



Шансът?
Сигурен ли си ,че резултатът от реализирането му щеше да е положителен?Тоест-знаеш ли какво точно искаш като шанс и какво искаш от него...доколко го искаш и сам по себе си ли щеше да ти свърши работа или и от други шансове имаш нужда?От вяра в себе си?
По-важно е наистина ли неволно си му обърнал гръб или по-удобно е било да следваш циничната логика ,че не може да ти се случи и няма да успееш и това да ти е забавило рефлексите и разпознаването?Защото ако си бил настроен положително и наистина страшно си искал нещо- възможността я виждаш и от мноооо далеч и действаш светкавично.Тигърско...
Обикновено по-късно анализираме постъпките си неемоционално и не-бързащо..тогава си отговаряме и на въпроса-Защо на мен.Размишляваме върху възможни ходове...вярвам ,че си стигнал до важни изводи за теб/и това е от полза/
Но си мисля,че трябва да си отговаряме на въпроса-Какво аз направих за да получа Шанс?Получавам ли го отнякъде/то това да не е лотария/или сам го задвижвам до този етап?
Ние сами трябва да си заработваме шансовете,за да не ни идват ненадейно и да не ги не-разпознаваме не вярващи в тях.
Съдбата помага на силният,който мотивирано иска,насочва цялата си сила и страст,бори се и гради в движението Живота си.Наградата е за дръзкия и силния.Той сам избира пътищата, по които да тръгне, да се бори за шансовете си да постигне Целта.То става и на база опит от грешки и пропуснати шансове..ето,затова и ще ти е полезна тази горчивина,която изпитваш.....Няма случайности/това са оправдания../това....друг решаваше вместо мен..от друг зависеше собствения ми избор...ах,как така се получи..така избра съдбата..и т.н.-глупости и удобно потъпкане на място.
Ще има и други шансове,но...не разчитай мнооооо на това.Понякога няма да има.Зависи за какво.Затова-грабвай Лопатата.
Ееее,вярно ,малко късметец от силите,които подкрепят знаещите какво търсят....ще ни дойде добре и ../Аз изпитвам уважителна благодарност тогава!!!/...
Просто Редът действа така-насочено действие и движение в посока знаене какво искаш,затова го движиш и го правиш-ответна реакция-помощ,завихряне на действия ,предизвикани от силните и обоснованите твои, дори амбициране и увличане на действия в твоя полза и от други хора/енергии/,също така и дори да има противодействия срещу твоите -това може да те амбицира още по -силно,да те развие и мотивира още повече,да те направи по-силен-и....рано или късно...Целта ще е постигната..за следващата Цел,като самото ти действие и борба си е Шанс за възможната добра реализация на Живота ти..
Шансът е цел към Целта и Целите.
А..както казвам аз-добрият резултат оправдава средствата ,не целта.
УСПЕХ!!!И не си губи времето в съжаление....Губиш и енергия!

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.