Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 28.05.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ооооо..  
Автор Фaтa Mopraнa (сънна)
Публикувано26.02.04 13:08



Човекът-често неговият интелект воюва с емоциите, волята и желанията..Идеалите му са в противоречие с обкръжаващата среда и ако ги следва , той познава болката от загубата, а ако не ги последва-мъката от измяната на мечтата.

Коя мъка или болка е за предпочитане според вас?
Кое е водещо при вас и в живота ви-сърце или разум?
Сърцето ви подвеждало ли ви е ?Пак ли бихте го направили?

Безкраят мами те прозрачно.Спокойна красота.В теб.


Тема Мдааам...нови [re: Фaтa Mopraнa]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано26.02.04 13:27



това е от "Господарят на светлината" и е лаф на Буда.
Усещам го като мнооо вярно и до болка тъжно истинно...
Аз съм Сърце...Често това ме води до проблеми ,но и до мноо вярни изводи.
Сърцето не ме е подвеждало..аз него съм го...
То не може да ме излъже..въпросът е в това как и слушам ли го вярно и с желание.Усещам ли /се/го както трябва...
Охххх,какъв въпрос...няма предпочитана болка..има мъка от това,че не си извлякал полза и познание от грешката ,мъката и болката....Безсмислената болка е мъката.
Другите болки..е..те са нужни и производни от реакцията на сърцето и разумът ми...полезни или мъчителни, слети, отделни,бодливи, парещи ,ледени, разширяващи, приближаващи, отдалечаващи, от падане ,от ставане, о т незнание ,от знание...и т.н.Уважавам ги-правят ме по -силна и с възможности за избори.
Ако престана да мечтая....ако човекът убие мечтата си...той е свършен и мъртъв.
Аз съм Мечтата си.Следователно все още съм жива и се надявам все повече и по -добре да СЪМ!!!!

ХЕХЕ,ПАК БИХ ГО НАПРАВИЛА!!!!!

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема ха...нови [re: Фaтa Mopraнa]  
Автор ДъБpaв (The brave) (Зелен и див)
Публикувано26.02.04 13:40



пропускаш нещо много важно - има и още една категория 'водач" в живота и за много хора тя е и пред сърцето и пред разума - СТОМАХА!

...добър апетит на всички, които не могат да се усетят и не могат да го почувстват

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема Re: Ооооо..нови [re: Фaтa Mopraнa]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано26.02.04 13:45



Ако мога да се чуя отстрани, изричaйки твърдение от рода на това, че "предпочитам някаква мъка или болка", то определено бих определила твърдението си като твърде мазохистично, за да ми е по вкуса.
А не едно свое твърдение съм определяла като такова, в старанието си, може би, да омаловажа значението му.
Както и да е.
Не съм от хората, за които "болката доказва, че си жив", е начин на живот. Нито мото. И не искам да вярвам в него.
С времето все повече се вслушвам в разума си. И така по-малко боли. Какъв е смисълът ли? Ще отговоря, когато си го изясня. Знам, че така се губи много. Единственото хубаво е, че така от един момент нататък престава да те вълнува, че губиш много.
Когато сърцето се намеси, неизменно има болка.
Дали ме е подвело? В какво? В какво може да те подведе сърцето? Че обичаш някого? Не, не ме е подвеждало. Че някой ме обича? То никога не е твърдяло подобно нещо. Дали бих го повторила? Ако се доверя отново на сърцето си, това вече няма да е "повторна МОЯ проява", дори да знам какво би могло да се случи.

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Ооооо..нови [re: Фaтa Mopraнa]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано26.02.04 13:46



Използвам разума си, за да следвам сърцето . И това не ми пречи да допускам грешки, нито пък да побеждавам понякога.
Колкото до разочарованието - точно в момента съм бясна, защото се излъгах в представите си за един приятел - ама какво да се прави...

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Приеми го така-нови [re: Bacилиca]  
Автор Фaтa Mopraнa (сънна)
Публикувано26.02.04 15:08



лесно си се оттървала..можеше и да бъде по -зле.Приятел ли ти е бил наистина?Или пък-представите ти са били лично твои-значи и грешката е твоя.Сърцето ти е говорело без разум или разумът ти си направил оглушки,защото сърцето е пеело песен на сирена.

Наистина ли сърцето и разумът ти са в синхрон?
щастливка!

Безкраят мами те прозрачно.Спокойна красота.В теб.


Тема Ти съзнателно сенови [re: Ziggy Hunter]  
Автор Фaтa Mopraнa (сънна)
Публикувано26.02.04 15:12



осакатяваш?
Без сърце няма чувства,вярно и болка няма,но готова ли си на такава цена?
Толкова ли те е боляло?
А в какво вярваш?

Безкраят мами те прозрачно.Спокойна красота.В теб.


Тема А когатонови [re: ДъБpaв (The brave)]  
Автор Фaтa Mopraнa (сънна)
Публикувано26.02.04 15:14



и сърцето ,и разумът са гладни-какво тогава?Когато прекалено много чувстваш и се усещаш?

Безкраят мами те прозрачно.Спокойна красота.В теб.


Тема добре!нови [re: Drakula]  
Автор Фaтa Mopraнa (сънна)
Публикувано26.02.04 15:15



Бъди.

Безкраят мами те прозрачно.Спокойна красота.В теб.


Тема Re: Ти съзнателно сенови [re: Фaтa Mopraнa]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано26.02.04 15:26



В себе си.
И това ми стига.

Съзнавам какво правя. Но не съм сигурна, че мога и искам да стигна докрай.

You can run, but you'll just die tired...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.