Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 25.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Запознанство с цел брак  
Автор Mr.N (непознат)
Публикувано07.02.04 08:50



Здравейте , да попитам- посещава ли се този клуб от жени,които търсят запознанство с цел брак? Аз съм на 35 год. и бих се радвал ако някой прояви интерес.Оставете ми ако желаете бележка , а аз може да пусна мейл по-нататък за контакти. Нямам претенции за възраст,или че има дете.



Тема Съжалявам,бейбинови [re: Mr.N]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано09.02.04 11:59



обаче аз имам мнооооооооооооооооооо претенции и изисквания...
Въпреки ,че съм с 3,14 брадавици-само на носа, който е две гърди пред мен дълъг и вечно капещ/да имаш случайно кърпичка,че аз си го бърша с коприва,ма брадавиците все ми се възпаляват/...Въпреки ,че съм с червени очи/че кво бе,знаеш ли кви секси-плеяди се вихрят в кървавите им огньове...в заревото на ирисите ми проблясват зелени капчици роса,когат заплача, че дреболиите от свинското шкембе са се свършили и аз ще заслабна от 230 на 229 кила..Истинско мъчение за крехкото ми тяло, поклащащо се желирано в ритъма на конга,когат вълците навън запеят срещу луната ,жлътнала се като лицето ми,оцъклено с надежда моят вещер да се появи на хоризонта...
Въпреки,че кожата ми е като ренде и кожа на акула взети в едно и превърнати в мноооо повече на квадратен метър..АЗ се възправям горда с 10-те си предишни брака/неее,лъжа..9 и половина..другата половина на последният ми брак го убих с харпун,защото имаше претенции за дължината на ноктите на краката ми ,пък аз не търпя критика/
И заявявам-имам претенции да си поне на 200 години, поне веднъж да си ме обичал както трябва ,така,че да поискаш да дадеш живота си за мен,поне веднъж да видиш рая си в очите ми,пък ако ще и да приемеш 116-ми извънбрачни деца..едното-без глава, а 110-тото с конска тиква на бос крак..
Не ставаш за вампира,байнооо...
Върви,тренирай...

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Хм,нови [re: Drakula]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано09.02.04 12:10



наистина доста изисквания имаш. Аз мислех само да го питам дали е Кашчей Безсмертний. Е, и с Иванушка царския син може да се примиря, макар че е по-скучен .

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема И кво сеганови [re: Bacилиca]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано09.02.04 12:16



Ще се борим за кокала,а..
Заповядай, гризни си.Дали е царски или безсмъртен...важното е апетит да имаш.
Ма за брак....дай да го прилъжем,че са ни сериозни намеренията,пък като ни падне в зъбките....мдааа,намеренията ни са сериозни..аз винаги сериозно се отнасям към закуските си..не пропускам.

Само си носи нож и вилица.Да спазим етикета.Кво като сме изверги и чудовища...все пак сме възпитани жени.

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Ами...нови [re: Drakula]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано09.02.04 12:26



хич няма да се борим - ще се договорим и ще го поделим .
И бутилка вино ще донеса .

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема " Старо от Кръвоносносъсиренонови [re: Bacилиca]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано09.02.04 12:31



на горният десен ъгъл на плодоносните бели кръвни телца , пръкнали се на Горни дъбник в западния склон на Долно подъбене на горният дъб гъбясал"?
Мдаа,знам го това вино...разказва ми приказки...или аз на него,като го пийна..
Мдааа,бая го уважааам..Носи!!!От мен-месото...
За салата може да наберем мъх от носа на Мечо Пух!

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Sorry..тука няма да намериш...нови [re: Mr.N]  
АвторMrs.M (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 08:55



това което търсиш....
тва е клуб на леко закъснели пубертети....
пробваи в 30-40...



Тема Re: Запознанство с цел бракнови [re: Mr.N]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 13:20



Zdrasti!
moje6 da mi napi6e6 ne6to pove4e za sebe si na adres mars_lover4@yahoo.com .



Тема Адреснови [re: Mr.N]  
Автор Mr.N (непознат)
Публикувано15.02.04 07:17



bgboy@ananzi.co.za



Тема Василиса,нови [re: Bacилиca]  
АвторKacчeй (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 22:15



донеси ми кофа с вода и ще ти подаря от "първата до деветата земя"!

Ще споделиш ли любовта?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.