Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Фенклуб!!!нови  
Автор ДъБpaв (The brave) (Зелен и див)
Публикувано07.01.04 13:22



-<ФЕНКЛУБ "ПРОСТьО ЗАВИНАГИ">-

Настоящия Фенклуб "ПРОСТьО ЗАВИНАГИ" се създава "не користа ради", а заради появилата се обществена необходимост от неговото съществуване.

Виждам, че говоренето за въпросната ми ексбитийност е сред живототрептущите занимания на съществена част от "временно" пребиваващите в този клуб през последните години.

В същото време - (не)интелектуалното говорене, както на/с Простьо, така и на/с останалата част от фоновия шум, стимулира разлини по форма, настроение и посока мнения, драми, себеувреждания и симпатии, които без съмнение изискват подобно място за споделяне, величаене, оплюване, оплакване и снемане на напрежението, което ПРОСТьО предизвиква със съществуването си.

Така че, както пише на едно място в СФ, "Не нам, не нам"... го създавам тоз клуб, заради вас го създавам и съответно ще го поддържам, като доливам мед/катран и опъвам благодарствени транспаранти.

Пишете на воля, "знам че го желаете"... Поздрави за всички фенове, фенки и фенобарбиталки. Скъпи на клавиатурата ми, знам че не можете да ме обозрете, но то нема и нужда. Комуто е дадено знание разбира, който има очи, ще види. Останалите...

(Хей палавнико, аз не те желая" ) ...Голубой вагооонннн......

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема Re: cnupkaнови [re: ДъБpaв (The brave)]  
АвторБaбa Илийцa(cмeлaтa) (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 13:37



еййй, това да го удряш постоянно в масата, и да го вириш, и да уверяваш околните колко е голям явно доста вдига адреналина; ама щом те кефи давай, не спирай (то не че си спирал )

така ще е, поне докато броя на мненията в дискусиите в които участваш е основното ти мерило за величието ти

малка забележка за останалите които отворят тази тема:
рецептата за решаване на "проблема" ДъБрав е много проста - спрете да му обръщате внимание с какъвто и ник да пише; колкото по-малко мнения се появят в тази тема - толкова по-добре



Тема еееех.....нови [re: Бaбa Илийцa(cмeлaтa)]  
Автор ДъБpaв (The brave) (Зелен и див)
Публикувано07.01.04 13:50



бабо, те вече го правиха тоз номер с неотговарянето :)
ма сърце юнашко не трае, еле па едно момче, така към мене го влече, че вече даже се съблече! И се снима... Ама вече, Генчо Минчев го отвлече ...

"И баба илийца хванала кола и се оправила сама"... (из ученически бисери)

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема Re: Ехенови [re: ДъБpaв (The brave)]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано07.01.04 14:01



Толкова изказвания по твой адрес, най-после реши да се появиш... Принципно идеята всички оплювания или възхвали да се съберат в една тема не е лоша, ама ме съмнява, че някой от участниците във "войните" ще се съгласи.

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема все пакнови [re: Bacилиca]  
Автор ДъБpaв (The brave) (Зелен и див)
Публикувано07.01.04 14:05



съм добронамерен, нали

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема Re: все пакнови [re: ДъБpaв (The brave)]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано07.01.04 14:24



Ти си знаеш .

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: Фенклуб!!!нови [re: ДъБpaв (The brave)]  
Автор FuriAge (провокатор)
Публикувано07.01.04 15:03



Мара, ба! И тука да ти кажа ЧНГ, пък другия път ти цъфвам напрово на бул. Хр.Б. в 00.00 часа по новолуние...

Когато няма на какво да стъпиш, стъпи на краката си!


Тема ще ти цъфнат...нови [re: FuriAge]  
Автор ДъБpaв (The brave) (Зелен и див)
Публикувано07.01.04 15:45



...налъмите :Р

Ела, носи си налъми, ше те вода на баня, падаш ли си по теляци? Големи, черни мазни мангали със сгъбичосани пръсти, а?
Шалалалла

Не се надувай, максимум чашка А ще докараш ;РРР

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема Те вързаха вече...нови [re: ДъБpaв (The brave)]  
Автор FuriAge (провокатор)
Публикувано07.01.04 16:05



докато те чаках да ми дойдеш на П. гара та да те просна преко линията за Д.
Но нищо. Пак ща пробвам. Но да не ми се измъкваш с едни теляци само!
Аз мислех, че съм шмъ оправяш, ма явно не можеш...
И да си напълнил чашката като дОда!

Когато няма на какво да стъпиш, стъпи на краката си!


Тема Re: Фенклуб!!! [re: ДъБpaв (The brave)]  
Автор reader (dead)
Публикувано07.01.04 16:09



Йе, йе! Простьо просто завинаги!

"The purpose of life is to end"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.