Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема СТРАХнови  
Автормeta_az (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 18:20




таи като от много време се опитвам да се преборя със страха си от тъмнината ми се искаше да попитам... имате ли си фобии?

въобще от къде се взимат тези безсмислени страхове?




Тема Re: СТРАХнови [re: мeta_az]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано12.12.03 18:31



Ми аз и друг път съм писала по темата и от тогава не ми се е променил ужаса.Страх ме е от паяци.

А от тъмното ме беше страх,когато бях невръстен келеш.Все очаквах нещо да изскочи и да ме погуби.След време го преодолях,но съвсем незнам как.



Тема Re: СТРАХнови [re: Dark Mind]  
Автор Kpъr (пристрастен)
Публикувано12.12.03 19:11



е, недей да се страхуваш толкова от себе си,
все ще се намери някой наблизо да те пази :) /от теб/





Тема Re: СТРАХнови [re: Kpъr]  
Автор anykey (anyway)
Публикувано12.12.03 19:29



що?
Dark Mind да не е некъф ужъсяфашт паяк ут тъмнуту... уУААаааАААаааууууаааа



Тема Re: СТРАХнови [re: Kpъr]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано12.12.03 21:50



Ааа,от мен никой не може да ме опази.Заразно зло.



Тема Re: СТРАХнови [re: anykey]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано12.12.03 21:55



Хе-хе...дори по-страшна.



Тема Re: СТРАХнови [re: мeta_az]  
Автор nameless (синдарелка)
Публикувано12.12.03 23:05



това със страшното тъмно или баба Меца в гората или торбалан :))) като дете ме "стряскаха", щото нали трябва с нещо да подвият перките.Ама глупендерче съм била, че да им се връзвам Щото наистина до преди години от тъмното ме беше страх...А и като се добави многото приказки изчетени, и без мярка развинтено въображение... )))
Спомням си брат ми веднъж така гнусно ме стресна! дебна го аз да го уплаша :))) скрила съм се и го чакам, доволна, че ще е гадна изненадата...обаче (той си пада по-гадничък ) си мислел същото....и дебнем се начи двамата....а аз на тъмно , разби'шли :))) чакам чакам чакам... и по едно време ..започват некви скелети да ми се въртят в главата,излизащи от гардероба, ръце се протягат да ме сграбчат....и това, забележи, са негови образи ( няколко нощи преди това ме тоормозеше с тъпите си разкази с неочакван край) , но вклинили се в тиквичката ми и излизащи точно когато не трябва :)))....еми забравих за какво се бях свила...до момента в които не видях залепената му физиомутра на вратата (тя наполовина е с цветно стъкло) ИЗвиках от ужас! :))) от моя си ужас! От страшното размазанохилещо се петно на вратата!
Е това беше края на безсмислените ми страхове!
другите като пораснах ги прескочих :)
Но като се замисля, и те бяха насадени. Страх да се отпусна във водата- това щото пак милото ми братче, в опит да ме научи да плувам ме потопи по-най зверския начин. Преодолях го....години след това.Или пък страх от куче дето бяга срещу мен-пак той виновен.Негов приятел беше го помолил да прибере за месец вълчака му...сибирски вълк казваха, че била породата му.....хубво. държеше го вързан...Ама един ден, ей тоя ден няма да го забравя, свирва ми - "намелесс , вика донеси ми ненамкво си". Отдалече се пазаря да го държи- той - "аве не ми се обяснявай, идвай".Отивам аз, ама ми треперят мартинките...И кво ми трявбаше, нещо го издразних (братлето, не кучето) и на бегом давам назад, а той , щото си е гламав, пуска синджира, и оня ми ти пес, нали държан сумати време вързан, като се втурнааа ....иии...ззазазабравих си посоката. А той, милия, да играе се затичал, кво като е вълче :)))
та така....ама сега не ме е страх :)

ух, многосеразпри...разписах тая вечер.

Редактирано от nameless на 12.12.03 23:12.



Тема Re: СТРАХнови [re: мeta_az]  
Автор Kontra ()
Публикувано12.12.03 23:29



е тва е супер тъпо
ентелигентно казано - бати спекарията е да се спичаш от нещо , дет ептем не е спичащо
некви животинки или па .... тЪмнИнАтЪ [издавам драматичен звук на повръщане с леко зловещо звучене]
аджеба,
голЕми човечЕта сме




Тема Re: СТРАХнови [re: мeta_az]  
Автор alichka ()
Публикувано13.12.03 00:22



zdraveite, az za prav pat pisha v toia klub ama teia e mnogo aktualna za men=)) men me e strah ot sniag, ama v smisal ne da ne me navali po ulicite ami kato otidem na planina vse me e strah che ste si ostanem gore i t.n. a priateliat mi mnogo iska da me nauchi da karam snowboard shtoto toi mnogo obicha i da mojem zaedno da si badem na pochivka i ala-bala =))i az iskam ama umiram napravo, kak ste se pusna ne mi e iasno=))) min.godina probvah ama na tretia den se razpishtiah che ste go ostavim za taia zima, ama i sega kakav strah me goni...che 3ti e blizo, ujas=)))



Тема Re: СТРАХнови [re: nameless]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано13.12.03 01:58



http://www.tekzoned.com/whatswrong/ - който не го знае да си пусне звука (има жокер)

поне за няколко секунди ще си спомни какво е да те е страх :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.