Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 05.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема А темата на Чененови  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано27.11.03 17:30



беше нелош експеримент :)

Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: А темата на Чененови [re: Maчo]  
Автор jana (bezsilnata)
Публикувано27.11.03 17:33



mdaaaaaaa

Tova koeto ne ni ubiva ni pravi po-silni


Тема Re: А темата на Чененови [re: Maчo]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано27.11.03 18:07



а къде изчезна темата?

обикновен кекс


Тема Беинса Дуно ревизитиднови [re: Maчo]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано27.11.03 22:40



Фюри ми даде литературен сигнал днес, та правя заемка с Брайсхед ревизитид.

Та
До три дни Беинса Дуно ще трябва да докаже, 4еНе е сектантски клуб
След това пускам теми за закриването му като място насаждащо религиозна вражда. Да се изнесат в онзи грозен форум на Ем Комплект, за който научихте. Там грозно място мноооооо - за грозни приказки между сектанти.








Тема Re: Беинса Дуно ревизитиднови [re: 4eHe]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано27.11.03 23:42



а ще има ли кой да те чуе? и разбра ли кой те изтри?
за себе си разбрах няколко неща:
1. избра този клуб като "немодериран", затънал в блатна тишина и лениво спокойствие, останал почти безлюден и посещаван от някой объркал се турист.
2. мислех, че клубчето не представлява интерес за никого и поради това е забравено от бога, от админите, от сектантите и от мулето, ама истината била друга.
3. днес за сетен път се убедих, че всички юзери в дирника трябва да са шизофреници, особено когато се опитват да установят контакт с гореспоменатите админи.
4. другите ми мислови ще ги оставя неизказани

обикновен кекс


Тема Re: Беинса Дуно ревизитиднови [re: azia]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.11.03 00:32



razbrax samo kakvoto iskax da naycha. v beinsa duno se gradi sekta. obarnax vi vnimanie, shtoto ste 20-30 . temata se vidja tolkova strashna, che be iztrita.
A kakvo shteshe da stane, ako nikoga ne be napisana ne mi se misli.
E, azia
razbirash li zashto 1-4 ne e realnostta ?








Тема Е, чак сектанови [re: 4eHe]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано28.11.03 09:39



е малко "световна конспирация"- то се иска 1. впечатляващо лидерско присъствие и 2. дост. кол-во апологети, пък в конкретния случай липсва най-малко едното :)
Пък и в някои слечаи естествения игнор работи добре.
Иначе 1-4 че не е риалити, не е, ама пък е малко по- тру отколкото на други места, не смяташ ли?

Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: Е, чак [re: Maчo]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.11.03 10:14



Отворен е прозорец на възможността.
Темата вече бе цитирана изречение по изречение в клуба.

Коледните камбанки, обаче не звънят в моите уши а в тези, дето изтриха първите две теми - това ми е нещо като световен рекорд. Дотук са ми бърсали тема с 84 мнения веднъж.

Мисли защо е възможно да са избършеш тема в 20-30 и няма последствия !
Същата си стои в Споделено








Тема Re: Беинса Дуно ревизитид [re: 4eHe]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано28.11.03 10:19



маце, аз отдавна не съм за клуб 20-30. и по тази причина виртуалността не ме е обсебила, както и сектантите от ненам си къв дуно не могат да ме възпламенят за светли дела. мога само да им смея - както и направих, но наистина в 20-30 съм забелязала, че младежите приемат този вид общуване много емоционално - карат се, страдат, обичат се, ревнуват се, преживяват истински всичко що се случва във виртуалността. емоциите им са силни и реални. надявам се обаче, че повечето имат ум в главата и не биха се омаяли от някакви си Адамови мечове и т.н. дъра бъра...
но виждам, че не се и трогват особено от случилото се:)
аде отивам да се хиля в друг клуб

обикновен кекс


Тема Re: Беинса Дуно ревизитид [re: azia]  
Автор anykey (anyway)
Публикувано28.11.03 10:36



и ти си от деветдесетте и девет процента посещаващи форумите - капка в морето съм, от мен нищо не зависи, затова и не се ангажирам с разрешаването на проблемите. ако не ми изнася - взимам си шапката и се изнасям на весело и интересно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.