Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 03.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Модерно ли е?нови  
Автор Slona_sf (твоя приятел)
Публикувано20.11.03 10:20



Аз нещо не разбирам!? Признавам си с чисто сърце, ако изобщо го имам.

Какъв е този стил на писане по клубовете? Не е възможно и вие да не сте обърнали внимание на неразбрано написаните постинги на латиница?!

Те ме карат да си мисля, че или авторите са неграмотни или това е някакъв нов писък на модата да пишеш на латиница като човек с тежки психически проблеми /причислявам и някои форми на пубертета в горната констатация, както и ширещата се неграмотност/.


Кажете ми къде е истината?



Тема Re: Модерно ли е?нови [re: Slona_sf]  
Автор raBpa (НекъфНикафТакъв)
Публикувано20.11.03 11:00



Chestito
vie tiku shto dadohte oshte edin povod da se napishe slednoto:
Vseki ima pravo na mnenie i pravo da go izraziava po jelania ot nego nachin, stiga tova da ne narushava pravata na drugite.

Koeto vsqshtnost e edno mnogo dobro opravdanie, sled kato zad gqrba mu stoiat svetli dumi kato demokracia, prava na choveka i t.n.

Ili neshto kato porednoto:
Като ми пееш Пенке ле, кой ли ми те слуша.

Само нихилизъм за вас!!!


Тема Re: Модерно ли е?нови [re: raBpa]  
Автор Slona_sf (твоя приятел)
Публикувано20.11.03 11:23



Демокрацията е най-ужасното нещо което е измислял човека.Тъй като не е измислено по-добро обаче аз също съм с две "уши" за нея.

Възмущавам се обаче от застрашителните размери на модела на "анти развитие", които се възприемат за нещо "модерно" и "страхотно".


Прав си.Всички си мислиме, че имаме право.



Тема Re: Модерно ли е?нови [re: Slona_sf]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано20.11.03 11:29



въййй бравос:))) мен се опитват да ме разкъсват в оная тема, но туй що е на латинише не го меля:)))
честно да си призная и на мен ми беше по лесно да драскам на латиница, та по тоя повод бих изревала с пълно гърло: да живей фонетичната кирилица
аз го отдавам на неграмотност, все пак погледни кои пишат на латиница - /новопоявилите се не ги броя, те са още зелени, ма ше се отракат/.
и хората от чужбинско не влизат в категорията неграмотни, и тия дет джиткат на линукс не броя........ееее, че кой остана тогава?

[/url]http://www.billybear4kids.com/TravelWithBillyBear/BabyElephant/Image3.jpg



Тема Re: Модерно ли е? [re: azia]  
Автор Slona_sf (твоя приятел)
Публикувано20.11.03 11:43



Аз онази въпросната тема не можах да я прочета.Направо си скъсах нервите на 2-то изречение.

Има теми написани на латиница грамотно, но изречения от сорта: ldfv; ;sdf kl ;;sdlf не ги разбирам.


Тези на линукса не ги броиме........






Тема Re: Модерно ли е?нови [re: Slona_sf]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано20.11.03 14:11



които е тръгнал от ИРЦ (mIRC), и чааак след тва е стигнал до клубове/форуми - така ще пише..щото нали - така си е свикнал/а.. в ИРЦ така се пише.. изненадвам се че не знаеш всъщност :)

_____________________________
Долу нихилизма!


Тема Re: Модерно ли е?нови [re: Slona_sf]  
Автор Pau (Li)
Публикувано20.11.03 14:12



като не ти харесва, ходи пусни жалба в ООН да сменят и урл-тата (ха да видим как ще го прочетеш на бг) да се пишат на кирилица само

освен, че понякога хората са принудени да пишат на латиница, в други случаи е и по-удобно, особено за да избегнеш проблемите, които идват понякога с неразбираемите маймуни, особено по мейлите

ако не си забелязал досега, живеем в свят на латиницата и колкото и да (не) ни е неприятно това, трябва да се съобраззяваме с факта.

На теб компютъра ти на английски ли е? А платил ли си лиценз за операционната му система? Ето още малко храна за размисъл защо и как е такова положението, за да няма подобни мрънкания

Аз лично харесвам кирилицата, но пиша и на латиница, когато искам

Редактирано от Pau на 20.11.03 14:14.



Тема Re: Модерно ли е?нови [re: Pau]  
Автор B-52 (морски вълк)
Публикувано20.11.03 14:42



мто нямаше ли някакъв проект преди време да въвеждат домейни на български език - новини.com и т.н. но не съм сигурен а може и да не съм разбрал



Тема Re: Модерно ли е?нови [re: B-52]  
Автор Pau (Li)
Публикувано20.11.03 16:02



ма то има такива планове и за nonenglish домейни, както и в линукс например можеш да си направиш юзър "Гошо", но не е там работата, latinicata e hubavo i udobno neshto, otkydeto i da go poglednem :P~

eto naprimer, ia mi napishi gornia znak na kirilica, da widim kakyw zviar shte izleze a! :ПЧ



Тема Re: Модерно ли е?нови [re: Slona_sf]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано20.11.03 17:03



pyrvo - moderno e

vtoro - negramoten sym
i treto mnogo se kefa da podrajavam na hora s tejki psihicheski problemi
pa i puberteta me dyrji oshte

ta tova e istinata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.