Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема чата бил полезен...нови  
Автормapинeлka (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 13:44



Ха сега , да видим кой ще ни критикува и възразява като ни види в чата докато сме на работа. Ами че то било научно доказано, че било полезно. Аз отдавна си го знаех и за това си влизам редовно. Не, че много ми е приятно да пиша по форуми и чатове,ама здравето, баби, здравето е важно....:)))))))))))))
а ето и доказателството:
http://investor.bg/News/World/ViewNews.asp?ID=11089



Тема Re: чата бил полезен...нови [re: мapинeлka]  
Автор AVAREGE_MALE (male)
Публикувано17.11.03 13:58



интересно как ли са установили това нещо. с проучвания и тестове сигурно, що ли не ме проучи и мене някой как ми действа чата, вместо да работя...



Тема Re: чата бил полезен... [re: мapинeлka]  
Автор Blind Angel (сляпа)
Публикувано17.11.03 14:11



чатът си е загуба на време... както и клубовете.







Намерих, каквото търсех.


Тема линк се слага така:нови [re: Blind Angel]  
Автор Paдиaнa (девойче)
Публикувано17.11.03 14:16



миличка- линк се слага по следният начин- кликваш долу където пише url и между двете скоби слагаш линка. а що се отнася до чата- мисля че в умерени дози може наистина да бъде разтоварващ. и както всяко друго нещо да бъде много вреден, ако се прекалява с него.





Тема Re: линк се слага така:нови [re: Paдиaнa]  
Автор anykey (anyway)
Публикувано17.11.03 14:40



momвойче, ти пък внимавай към кой се обръщаш и остави хората да пишаш както им харесва



Тема Re: чата бил полезен...нови [re: мapинeлka]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано17.11.03 17:01



Да.За пръстите на ръцете.Предпазва ги от атрофия,понеже.



Тема да бенови [re: мapинeлka]  
АвторИrдpaзил (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 17:26



Ти наистина ли вярваш в това? И в какво точно се изразявала ползата от чата? Не ти ли хрумна, че това може да е поръчково изследване, при което резултатите са предварително известни и целят например да задоволят потребителските очаквания или пък да направят един продукт по-продаваем и по-предпочитаем? Ама май няма кой да мисли нестандартно в този свят.



Тема Re: чата бил полезен...нови [re: мapинeлka]  
Автор вълkът Лyпo (морски вълк)
Публикувано17.11.03 18:22



дрън-дрън.. ако съм един шеф, такъв чат ще им дам със сопата, че няма и да си помислят за интернет повече

въпроса е каква работа се върши и колко качествено а не дали закъсняваш или идваш по-рано, щото ква е кирията на шефа ти да си в офиса само като чатиш и не те ебе кво се случва с фирмата.. само разходи за нет

трябваше да се пиша лъвът Лупо



Тема Re: чата бил полезен...нови [re: вълkът Лyпo]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано17.11.03 23:58



не е точно така... ако си вършир работата никой нормален шеф няма да ти забрани да си запълваш времето с интернет... било то и работното



Тема Re: чата бил полезен...нови [re: Viper X]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано18.11.03 00:03



абе шефовете са гадове, гледат да ти уплЪтнят работното време с всевъзможни глупости невиртуални... и теорията за ефективния мениджмънт ич не им увира

Нищо човешко не ми е чуждо :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.