Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Слабост ли е?нови  
Автор Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано22.10.03 18:40



Да се греши е човешко, да се прощава е....?
Какъв е отговора според вас? Струва ли си? Ако поискаш прошка, а получиш това в отговор! А това е мисъл на Plutarx




Тема Re: Слабост ли е? [re: Amore]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано22.10.03 18:44



Да се прощава е добре за...теб. Добре е за теб да живееш в мир със себе си и без гадни мисли да те разяждат отвътре. Така че е най-добре да простиш, дори и провинилия се въобще да не *бава за твоята прошка



Тема Re: Слабост ли е?нови [re: Amore]  
Автор Pau (Li)
Публикувано22.10.03 18:51



абсолютно подкрепям ~Гледката, да се научиш да прощаваш на хората около теб за грешките и това, което са ти причинили, е едно от най-трудните и същевременно най-добрите неща за един човек

а и понякога хората се променят, когато видят отношението ти към тях



Тема Re: Слабост ли е?нови [re: cлънчorлeдka]  
Автор Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано22.10.03 19:00



Аз исках прошка! Аз....признавам! Бях виновна! След 2 месеца, помолих, поисках примирие! Ако обаче отсреща ти отговорят така! Аз не съм божество! Аз ходя по тая земя, тук и сега! Така ме ядоса това



Тема Re: Слабост ли е?нови [re: Pau]  
Автор Amore (бебе-астро-стре)
Публикувано22.10.03 19:04



Да, научила съм си урока! И мен ме боли и мен могат да ме обидят тежки думи, но мога да прощавам. Е, никога не забравям! Но, това е друга тема. В случая, аз се чудя защо искам прошка от човек който се мисли за непогрешим! За белязан от бога! Аз съм винаги прав!



Тема Re: Слабост ли е?нови [re: Amore]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано22.10.03 19:06



не допускай да си дежурно извинение на нечии представи...
те са вече оформени (представите), явно 2 месеца са били достатъчни...

сега май не зависи от теб дали ще те виждат като човек, или като извинение..,
обаче не може да стоиш като залог/жертва на чужди желания - освободи се...



Тема Re: Слабост ли е?нови [re: Amore]  
Автор Pau (Li)
Публикувано22.10.03 19:07



нее, Ънулий, не знам дали тълкуваш правилно (или пък аз не разбирам какво е искал да каже в конкретната ситуация човекът, който таковата)

Човешко е да се греши, божествено е да се прощава означава, че всеки може да сбърка, но е трудно и похвално, ако успееш да простиш грешката на другия, поне в такъв контекст се ползва поговорката...

де да знам, наистина, пожелавам нещата да се разрешат по мирния и желан от теб начин дано



Тема Re: Слабост ли е?нови [re: Amore]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано22.10.03 19:09



Може да са ти изиграли театро(тоест да са си намерили повод да те разкарат), а може и наистина да не искат да ти простят. Именно заради случай като втория пуснах темата си за принципите. Някои имат принцип "веднъж счупеното не се лепи" или "аз не прощавам", аз съм много горд и дъра-бъра. Е, питам се аз, като не простиш на някого, като го накараш да се чувства виновен и нещастен от това че е сгафил спряма теб, като го накажеш по този начин, като го научиш как да се държи следващия път но със следващия... с какво ставаш по-щастлив? Защото аз и 1000 пъти бих простила на някой когото обичам, бих му дала възможност да се държи друго яче, стига да иска. Това че някой на когото държа, държи на мен ми е достатъчно за да прощавам н на брой пъти. А когато не държи - все му е едно ще му прощавам ли или не.



Тема Re: Слабост ли е?нови [re: Kpъr]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано22.10.03 19:10



Да, гледа ли те някой от високо... зарежи



Тема Тъй, тъй..нови [re: Amore]  
Автор B-52 (пътник)
Публикувано22.10.03 19:15



..ни съ занимавай с него мойто момиче, яла при бат си В-52




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.