Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 01.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Чудех сенови  
Автор kaldex (скучаещ)
Публикувано11.09.03 21:18



Коя е най - добрата възрастова разлика за 1 връзка. Я си кажете как са били нещата при вас?примерно рядко срещам момиче което да е нямало връзка с някои много по-голям от нея... от друга страна пък никога не съм имал с жена по-голяма от мен. Стандартната ситуация при мене е 2-3 години разлика в моя полза или равни години.



Тема Re: Чудех сенови [re: kaldex]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано11.09.03 22:58



предполагам , че идеалният вариант е мъжественият левент да е достатъчно млад , та чат-пат все още да мое да вее гордо байрака , а женственото моме да е достатъчно дърто , та да не го тормози прекалено често

девойчетата свалят гащи пред бая по-дърти първо , щото мъжете сме прости парчета и маалко:) по-късно ни идва акъла в . . . главата ; второ , щото тия дет са батковци не са да ебът от вчера , демек или са майстори или поне знаят как с фалш и сладки думи:)) да са докарат като такива и ... третото нема го казвам, щото мноо здраво излиза извън сферата на академичното:)

за . . .нещата при мен . . . ба колко ентелигентно звучи:)) нема да раздувам
щото баш па от гледна точка на висшата математика - като цифри и години - драмата е . . . с лек полъх на извратения:)
и некой мое си помисли нещо грешно
а аз почти не съм такъв човек





Тема Re: Чудех сенови [re: kaldex]  
Автор pokahontas (бясна)
Публикувано12.09.03 09:37



3 ГОДИНИ ПО- ГОЛЯМ, НО ТОВА САМО ДВА ПЪТИ!
НЯКОЛКО НА МОЯТА ВЪЗРАСТ И НАЙ-ЧЕСТО 1-2 ГОДИНИ ПО-МАЛКИ!



Тема Re: Чудех сенови [re: kaldex]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано12.09.03 09:42



най-добрата възрастова разлика е тази, която най-точно пасва на двамата партньори

според желанията им
според предпочитанията им
според потребностите им
според особеностите им като характер, възпитание, формиран манталитет и интелектуални способности

аз не си падам по големите крайности и изхвърляния и нямам представа коя точно разлика ми е идеална
зависи от конкретния човек
но от досегашния ми опит съдя, че май не обичам по-големи от мен с повече от 4-5 години и по-малки от мен с година-две



Тема Ейнови [re: pokahontas]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.09.03 10:23



това юристките все по малки се заглеждате !!!!!!!!!!!

ПП: От -13 години до +10 съм опитвал :-))) И едното, и другото имат своите предимства и недостатъци. Жена ми с момента е -5, но не ми отстъпва в нищо !

UB40 !



Тема Re: Чудех сенови [re: kaldex]  
Автор Kaти (cool)
Публикувано12.09.03 10:33



Аз винаги съм имала връзки с мъже по-големи от мен поне с шест години, но това беше преди да срещна настоящия си приятел. С него сме набори и докато ме накарат приятелите ми да му обърна внимание доста се поизпотиха, но...вече шест години сме заедно Мисля обаче, че прекалено големите разлики/над десет, минус три/ са си разлики все пак...


2cool4U

Тема Re: Чудех сенови [re: kaldex]  
Автор Gorgeous1 (ентусиаст)
Публикувано12.09.03 10:47



Зависи от много неща,Виливар е напълно права...Аз лично не предпочитам
разликата между двамата партньори да е повече от 10 години...Това вече създава малко повече проблеми и според мен намалява допирните точки между двамата...Но има много връзки с разлика между партньорите от около 15 години,която се крепи на много любов и уважение,и е достатъчно силна и здрава.
Аз самата винаги съм предпочитала по-големите от мен,от 3 до 6-7 години.Някакси ми е по-интересно с тях.Привлича ме по-големия им житейски опит и по-голямата увереност в себе си,която притежават.Това че в повечето случаи вече знаят какво искат,имат свои идеи и проекти за бъдещето.
А по-малките от мен...понякога се дразня от тяхната наивност,от тяхната незрялост като поведение...
И като цяло мисля че мъжа е по-добре да е по-възрастния...Поне с една 1-2 години по-голям.Това като че ли е най-естествения вариант.

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"


Тема Re: Ейнови [re: jamie]  
Автор pokahontas (бясна)
Публикувано12.09.03 11:00



В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА ТЕ СИ ПАДАТ ПО МЕН! ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СЪМ ВЪЗХИТЕНА ОТ ТОЗИ ФАКТ, НО В ЕДИН МОМЕНТ СЕ ПРИМИРИХ!
РАБОТАТА Е ТАМ, ЧЕ АЗ ИЗГЛЕЖДАМ МАЛКА И ХОРАТА ВЕЧНО СА В ЗАБЛУДА ОТНОСНО РЕАЛНАТА МИ ВЪЗРАСТ! СЪДБА!



Тема Re: Ейнови [re: pokahontas]  
АвторmAlkO_zLOb4e (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 11:32



Хе-хе, все едно аз съм написала това...



Тема Re: Ейнови [re: mAlkO_zLOb4e]  
Автор pokahontas (бясна)
Публикувано12.09.03 11:48



АМИ ОСВЕН ДА СИ НАПРАВИМ НАШ СИ КЛУБ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.