Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 28.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ролята на съвремената жена в семейството?нови  
Авторnname (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 03:08



Та значи седим си оня ден на вилата на един приятел и както си говорим става време за вечеря. И възниква логичният въпрос кой да се надигне да я сервира. Според мен в тази ситуация (пред гости) си е 100%-ва "Женска работа", обаче гаджето на моя приятел не беше на това мнение. Тя го изтреля него, въпреки нежеланието му, и остана с мен да спори по въпроса и да чака да й донесат всичко наготово. Той учи "История", а тя успя да се прехвърли "Право" и оттогава взеха много да й се вдигат акциите :) аз я питах каква се кани да става след като завърши, кметица ли, царица ли. също я бъзиках дали няма да го кара и да ражда децата като Арни в оня филм :)

според вас как стои въпроса? на кого се пада "честта" да върши по-голямата част от домакинската работа? който носи парите той поръчва музиката или съществува още онзи идеал за добрата домакиня /стопанка :) / , която поне пред гости не сендва команди на мъжа си :))



Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството?нови [re: nname]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано30.08.03 05:34



мъжественият мъж - крив и космат - да носи стотинки и от дъжд на вятър да ебе професионално , пичето - съвременно или не - да реже салатка и да сипва гроздовата




Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството? [re: nname]  
Автор mikroni ()
Публикувано30.08.03 08:35



на "кой се пада честта" няма нищо общо с парите, приятел!
естествено, че аз ще се оправям с домакинството, точно както и мъжа ми ще се оправя с колата когато е за ремонт (кво да правиш - последици от възпитание и това на какво са те научили роднините) кво да направя като не разбирам от коли, а той не може едни яйца да си свари -)))

разбира се, има изключения: съвсем отговорно заявявам, че се разбирам идеално с техника (видео, DVD, копмютри, радиа, телефони и т.н) и се занимавам с тях когато милия го мързи, а той понякога прибира след мен по масата когато мен ме мързи.

идилия, ако питаш мен!

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството?нови [re: nname]  
Автор SUPERMEN (Sexmagnit)
Публикувано30.08.03 11:34



viangi e bilo i vinagis hte buide taka-koito palshta toi e shefa,drtugia e rob pokoren ili se omita

keep your pussy bitch


Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството?нови [re: Kontra]  
Автор hella (зла)
Публикувано30.08.03 20:26



А мое ли да стане така: "Дясната ръчичка - най добрата пичка"

You can't disgust me, I'm inevitable!
Не можеш да ме отвратиш, аз съм неотвратима!


Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството?нови [re: nname]  
Автор kaldex (ентусиаст)
Публикувано31.08.03 17:48



nai krasivo ot estetichna gledan tochka izglejda mojebi kogato si podelqt rabotata... inache koito iska/moje/v momenta da q poema. Priznavam ne sum bil takuv do sega ama .. chovek se promenq. Osobeno kat go svetnat za nqkoi neshta (s neshto tejko po glavata) (so now I know next time i;ll try...)



Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството?нови [re: nname]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано07.09.03 20:52



towa e typom i glupawo, spored men wseki si izbira kak da postypi, ako toj tyrsi prisluzhnica da si wzeme takawa, inache kakwo znachenie ima koj shte serwira wecherqta pa bilo to i pred gosti, wkyshti syshto mnogo chesto myzhat mi servira, a az otservirvam ili obratnoto, a inache gotvi toj v povecheto sluchai :))))



Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството?нови [re: nname]  
Авторloanna (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 21:25



Samo ne razbrah infoto, 4e momi4eto e uspialo da se prehvatli "pravo" kakvo obsto ima?! Osven, 4e devoikata o4evidno e umna



Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството?нови [re: nname]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано07.09.03 21:37



Доста рядко се случва само мъжът да работи, а мацката да го чака да се прибере от работа по кимоно и 32-каратова усмивчица, поднасяйки му чай с благоуханни треви Според скромното ми мнение в повечето семейства и двамата работят, и двамата готвят, сервират и отсервират, кой когато му е удобно и някак си поделят работата Според мен така е и редно.

Ляо!


Тема Re: Ролята на съвремената жена в семейството?нови [re: nname]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано07.09.03 23:57



v nashto semeistvo - (bez deca, daje ne sme jeneni no si jiveeme zaedno) niama opredeleni zadyljenia - prekaleno strovremsko mi zvuchi da ia karam tia da mi nosi iadeneto i pieneto vseki pyt i osobeno pred gosti - pyrvo tova ako go naprava pred gostite mi te izobshto niama da go odobrat - vtoro na mene ne mi e priatno da se vjiviavam v roliata na despot i treto tia v povecheto sluchai go pravi bez da i kazvam - ako ne go napravibez da i kaja, stavam i go prava az.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.