Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 03.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кой ден?  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано29.08.03 15:30



Кой ви е любимият ден от седмицата? А най-омразният?
Може и да е имало такава тема, но простете ми - не мога да ровя и да я търся точно сега . Не ви питам, защото е петък, да не говорим, че този ден винаги ми е толкова натоварен, че май хич не го обичам. Харесвам си сряда. Ей така - защото е по средата на работната седмица. А най-омразният ден, противно на всички статистики, не ми е понеделник, а неделя. И така...

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: Кой ден?нови [re: Bacилиca]  
АвторДpak (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 15:40



И на мен неделята ми е най-кофти..
Ма зависи какво ме чака понеделник....
Изобщо любим ден ми е този,който ще е или е хубаво-специален,както и обратното..По-точно денят преди кофти деня ми е по-противен,щот предполагам по-лоши неща,от които ми се случват...Изобщо -неизвестността е по-неприятна и тъмна...и като сложим и въображението,дет го имам понякога в повече...
Ако говорим за седмица и общо чувство-любими дни-събота и четвъртък,кофти-неделя../макар че неприятността в неделя я запълвам с най-приятните си хора-за да разсейват съзнанието ми от това,което ме чака работно и за което вече се настройвам.Мамка му и седмица!!!



Тема Re: Кой ден?нови [re: Bacилиca]  
Автор Cat (alive)
Публикувано29.08.03 15:40



И аз не харесвам особено петък, пак защото е един от натоварените дни . Обаче харесвам четвъртък, защото е минала половината седмица и наближава почивката, а неделя... особено неделя следобяд ми е най-противна.... щото почивката свъъъъъършва



Тема Re: Кой ден?нови [re: Дpak]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано29.08.03 15:44



И аз мразя очакването на някаква гадост, даже идва момента, в който започвам да изпитвам нетърпение гадостта да се случи - само и само да знам, че е минала . Омразата към неделята явно е от ученическите ми години - нещо като последният ден от отпуската/ваканцията . Сега като се сетя - явно съм била първи-втори клас - и единственото по телевизията в неделя вечер беше "Всяка неделя" и всички това гледаха. А за мен си беше скука... Май и сега не го обичам туй предаване

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: Кой ден?нови [re: Cat]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано29.08.03 15:47



Да, и четвъртъкът е хубав ден. А най-гадната неделя - привечер, вали дъжд, есенно време - очакваш само работа на следващия ден, и на по-следващия...

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: Кой ден?нови [re: Bacилиca]  
Автор Cat (alive)
Публикувано29.08.03 15:50



Ееееее.... хайде да не мислим за тези гадости ..... Виж какво готино слънчице е навън и все още е лято



Тема Re: Кой ден?нови [re: Cat]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано29.08.03 15:51



И наближава краят на петъка

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш


Тема Re: Кой ден?нови [re: Bacилиca]  
Автор Cat (alive)
Публикувано29.08.03 15:55



О, да, да, да



Тема Re: Кой ден?нови [re: Bacилиca]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано29.08.03 15:57



шестък.

"..еиииит деиииис ъ уииииик... аил лАаАаАвю.."

_____________________________
Долу нихилизма!


Тема Re: Кой ден?нови [re: koroviev]  
Автор raBpa (НекъфНикафТакъв)
Публикувано29.08.03 16:05



Ne e taka

Само нихилизъм за вас!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.