Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 29.09.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Липса на RAM ?  
Автор 3ms (poluidiot)
Публикувано24.08.03 02:24



Все по-често ми се случва да улавям себе си,а и хората около мен, че не се слушаме взаимно...Да. Чуваме се, но не се слушаме.Буквално.
Освен това/или точно заради това/ се оказва, че и не помним елементарни разговори и случки по между си..Става малко като в оня виц за склерозиралите бабички, дето цял ден пили кафе у трета такава и накрая като си тръгнали едната казала...тая Пена и едно кафе не се сети да почерпи..а другата и отвърнала..коя Пена ма...
Та, вие помните ли да съм пускал подобна тема преди..щото аз...
Сега, като я прочетох таемата ми звучи ноо несериозна, а не целях това..
Да обобща с едно изречение.
В стремежа си да си кажем своето, рядко слушаме човека срещу нас, човекът срещу нас, обаче прави същото точно поради същите причини...

не мисля, че мисля...

Редактирано от 3ms на 24.08.03 02:48.



Тема RAM ? офце винаги има!нови [re: 3ms]  
Автор Kpъr (Sans Logique)
Публикувано24.08.03 02:57



темата е обширна и най-сериозна - тази за разбирането...

но си мисля за другото - дали се помнят елементарните разговори... то няма защо и да се помнят. може да помниш поне с кой си говорил, но колкото по елементарни и предвидими са разговорите, толкова е по-ненужно да се помнят защото е достатъчно да се сетиш с кой си се видял и това ти е достатъчно за да предположиш (без да си спомняш) за коя баналност точно сте си говорили...



Тема Re: RAM ? офце винаги има!нови [re: Kpъr]  
Автор 3ms (poluidiot)
Публикувано24.08.03 03:10



Заеби ги елементарните разговори...не тва е важното, може би не съм се изразил съвсем точно, но ти си схванал за кво иде реч...

не мисля, че мисля...


Тема Re: RAM ? офце винаги има!нови [re: 3ms]  
Автор Kpъr (Sans Logique)
Публикувано24.08.03 03:25



може би, докато се говори само и единствено елементаристично, тогава се постига желаното - сериозните неща които се казват само и бездуми да си останат в бездумието, да не се играе с тях и да не се опитва те да бъдат изразени с думи. Ако може да се издържи и от двете (или повече) страни на това постоянно сериозно отношение... тогава си ок!:)



Тема Гледа ли преди време..нови [re: 3ms]  
Автор B-52 (самолет)
Публикувано24.08.03 12:25



.. един филм на Венелин Петков за американската армия - "Армия от един". Точно това е мотото в момента на армията, защото според изследванията все повече млади хора "изолират в себе си" с цел да бъдат различни, особени, по своему нестандартни..
Може би това говорене те пази от другите.. като рефлекс

... с перката отпред


Тема Аманови [re: Kpъr]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 13:59



ние говорихме ли ?
Абе КОЙ си ти ???

UB40 !



Тема Re: Липса на RAM ?нови [re: 3ms]  
Автор MaPBuH ()
Публикувано24.08.03 19:38



това не е липса на памет, по-скоро е разлика в приоритетите на различните работещи едновременно процеси
(още по-сложно става когато някои процеси започнат да пускат нишки)
стремежа да кажем своето е само един от многото "процеси" които се тикат напред и се имат за по-важни от остналите
ако иска човек, може и да слуша, и да чува; иначе никаква комуникация няма...

--
Da werden Weiber zu Hyänen
Und treiben mit Entsetzen Scherz


Тема Не е рамът ;)нови [re: 3ms]  
Автор Maчo (безстопанствен:)
Публикувано24.08.03 21:05



По-скоро ЦПУ-то - когато е претоварено - с текущи обработки, интроверсивна диагностика, рипеър на инфилтрирани грешки...- просто - с друг приоритет... Част от постъпващото инфо остава някъде из буферите/кеша, сейфва се необработено на диска с оглед обработка на по-късен етап, понякога (което вече е лошо) просто се игнорва - щото не е пряко свързано със съответния приоритет...

Пробвай с Флирт или Докторс плюс Си - понякога терминират излишните апликации без грешка
Ако не става - значи е сериозно

Нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема А ти?нови [re: 3ms]  
Автор hella (зла)
Публикувано24.08.03 21:47



Разписа ли се в моята тема за изтъпяването?
Щото не помня!
А иначе щеше да е интересно - виждам, разбираш как стоят работите...

Когато няма на какво да стъпиш, стъпи на краката си!

Редактирано от hella на 24.08.03 21:48.



Тема Re: Аманови [re: jamie]  
Автор Kpъr (Sans Logique)
Публикувано25.08.03 12:33



superunknown...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.