Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Шокнови  
Автор Gorgeous1 (член)
Публикувано07.08.03 23:44



Кога за последен път ви се е случило нещо което ви е направило силно впечатление?Нещо,което ви е накарало да ахнете от изненада(в хубавия или лошия смисъл),да седнете някъде,да се подпрете на нещо и да се ощипете,за да се уверите че е истина?И хубав ли беше повода?Защо ми се струва че ние хората напоследък сме станали по-студени и безчуствени и много спокойно и пресметливо приемаме всичко,което ни се случва без да усетим ни най-малка тръпка...Кое беше последното нещо,което ви разтърси из основи...?И кое е по-доброто?Емоционалното приемане на нещата или студеното хладнокръвие и непоклатимост?

"Vsichko koeto ne ni ubiva ni pravi po-silni"


Тема Re: Шокнови [re: Gorgeous1]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 23:47



ti kak se kazva6 ?




Тема Re: Шокнови [re: tondy]  
Автор Gorgeous1 (член)
Публикувано07.08.03 23:49



Еее,Gorgeous...kak?

"Vsichko koeto ne ni ubiva ni pravi po-silni"


Тема Re: Шокнови [re: Gorgeous1]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 23:53



i kvo si po pol i narodnost?




Тема Re: Шокнови [re: tondy]  
Автор Gorgeous1 (член)
Публикувано08.08.03 00:00



I am a gorgeous man from London...
Що за странни въпроси задаваш?

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"


Тема Re: Шокнови [re: Gorgeous1]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 00:02



ami gledam ti strannite temi po forumite ...



Тема Re: Шокнови [re: Gorgeous1]  
Автор Питъp (бот)
Публикувано08.08.03 00:32



най-вече като гледам любимата ми Reality TV

дюнер+картофи+айрян=LOVE


Тема Re: Шокнови [re: Gorgeous1]  
АвторVaya (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 02:08



Много интересна тема. Може да се пише много. Струва ми се, че единственото нещо на което повечето ни сънародниците обръщат внимание е някаква трагедия /а те никак не липсват/, но дори и тогава не се вълнуват истински. Просто отделят малко повече внимание. Такава злоба и мизерия цари навред и толкова са малко нещата, на които може да се радваме, че не си струва да се пропуска нито един хубав момент. Безразличието е най-страшно. След него сякаш няма дори надежда.



Тема Re: Шокнови [re: tondy]  
Автор Gorgeous1 (член)
Публикувано08.08.03 04:14



Не разбирам какво им е толкова странното...

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"


Тема Re: Шокнови [re: Vaya]  
Автор Gorgeous1 (член)
Публикувано08.08.03 04:29



Безразличието наистина е страшно нещо...Още повече като на някои хора им е просто в прородата и в характера...Те си казват:"И какво,мислиш си че ще ме впечатлиш,но хехе...аз вече съм врял,кипял...това е нещо съвсем нормално...какво се чудиш толкоз...аз въобще не съм учуден...".И е такива работи...Нищо не трепва...или поне привидно...Всъщност проява на сила ли е пестенето и криенето на емоции?И обратното...прекалената им проява..може би наистина е слабост...?

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.