Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 04.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Шокнови [re: Gorgeous1]  
Автор kaldex (ентусиаст)
Публикувано12.08.03 09:47



ne mislq che she e na sushtite - onazi chast ot mene koqto vqrvashe umra togava...



Тема Re: Чужденцитенови [re: Pocu]  
Автор raBpa (НекъфНикафТакъв)
Публикувано12.08.03 10:15



Epa prava si, razbi me, hele pa s Honululu i Muluungizi. Makar che za honolulu sqm chuval, nema znachenie.
No ako sreshtna chovek ot Mulungizi nadali bih go popital vie tam tok imate li.
Vqprosa ne e do znania i inteligentnost, mislia che e do sqqqvsem malko uvajenie.
Taka che, az sqvsem spokoino bih popital tui Holandia do sibir li e, ako holandeca otsreshta me popite vie tuka bob iadete li.

Ia kaji, tova deto ne go mislish na bazata na znanieto ili na inteligentnostta go kazvash;))



Тема Re: Не ги защитавамнови [re: Pocu]  
Автор Gorgeous1 (член)
Публикувано12.08.03 20:22



Аз пък се дразня от това постоянно да чувам колко е зле тук...Как навсякъде в Европа е по-добре,колко повече могат другите,каква им е културата...а знам че можем и имаме способностите да се сравняваме с тях...Достатъчно съм пътувала по света,за да го твърдя...Имам уважението към постиженията на другите нации,но искам и те да имат елементарно такова...и да не ни мислят за аборигени...

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"


Тема Re: Въобще не говорянови [re: Pocu]  
Автор Gorgeous1 (член)
Публикувано13.08.03 11:48



Ок.Разбрах позицията ти...И на теб приятен ден

"Всичко, което не ни убива ни прави по-силни"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.