Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 03.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролиратнови  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано07.08.03 11:00



Озовах се днеска с колата на кръстовището на Драган Цанков и Евлоги Георгиев. Пред мен беше спряла една Акура Интегра с дипл. номер, в много добро състояние. Докато й се кефех, се появи оня гнусен еднокрак мангал, дето проси. Доближи се до Акурата, и стъклото се отвори. Вече бях почнал да псувам тъпите чужденци, когато от прозореца се подаде женска ръка, която пусна стотинки в ръката на мангала. Оказва се, че Интеграта, тази мъжка машина се кара от жена! Какво престъпление! Но да не се отклоняваме. Мангалът ме подмина като крайпътен знак, въпреки, че джама ми беше отворен. Подмина и колата в ляво от мен (шофирана от мъж) , подмина и бакшиша, дето беше спрял зад мен. Мен ми стана интересно и го загледах в огледалото. От колата в ляво от бакшиша се отвори прозореца и друга женска ръка пусна стотинки на просяка. Забелязах, че шофьорът (мъж) на колата беше силно недоволен от нещо. Аз също бих бил, ако жена ми реши да дава стотинки на просяци. После мангото се доближи до една Корса, която се беше наредила зад бакшиша. Друга женска ръка му даде стотинки. Тогава ми стана ясно, че всъщност просякът обикаля само жените в колоната! Абе, жени, може ли да сте толкова тъпи, бе.

Я вышел им наперерез!



Тема Re: Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролиратнови [re: Resurrector]  
Авторфeдepoc (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 11:06



Ти тъп ли си ве????



Тема Re: Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролиратнови [re: Resurrector]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 11:18



Извинявай, че ще направя една констатация.
Ти май повлече крак в клуба да се завъдят много нови провокативни елементи, а и разбута и събуди задремалите такива у клубната паплач.
Не, че лошо, ама вече се чудя къде ще му излезе края...
Иначе въпроса е интересен. Ми жените са по-милосърдни, по-лесно се трогват, или са по-суетни, и такива неща - обяснения има, но трябва да се замислиш над тях, щото нъл тъпотията не ходи само по жените.



Тема За женитенови [re: Resurrector]  
АвторSlona (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 11:41



Вървята си момче и момиче по улицата.Момичето се спъва и залита да падне. Момчето я хваща и и казва:"Каква си патка заспала!"
Тя си мисли: "Той ме нарече патка - значи мога да плувам! Плувам - значи съм риба! Риба съм - значи имам зъби! Имам зъби - значи може и да съм куче!"
Тя го поглежда и му вика:" Ти кой наричаш кучка бе?!!!"

Та ако някой може да разбере красивото женско мислене да ми се обади.Иначе те в никакъм случай не са глупави.Даже са по-умни от нас мъжете.За да ни накарат все след тях да тичаме!



Тема Re: Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролиратнови [re: Resurrector]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано07.08.03 12:30



iaka snimka imash



Тема Re: Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролиратнови [re: Resurrector]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано07.08.03 12:37



хахаха с тази тема пишката ти нема да порасне
и защо бъркаш милосърдието с тъпотата?



Тема Re: Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролиратнови [re: azia]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано07.08.03 14:21



Ако порасне още малко ше си я настъпвам, тъй че не ща да ми расте повече.
Милосърдието е следствие на тъпотата. Знаеш ли тоя циганин колко печели от такива като тебе?

Я вышел им наперерез!



Тема Re: Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролиратнови [re: hella]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано07.08.03 14:22



Споко, като ми писне, ше си 'ода. Ама са ми е кеф да ви ръчкам в гъзовете.

Я вышел им наперерез!



Тема Re: Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролиратнови [re: Resurrector]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 14:37



Сигурно не толкова, че да си купи Акура Интегра.
Но сигурно повече от такива отворени джамове кат теб.
А, ето къде била причината да напишеш темата, а не размера на пишката, както си мислехме ние с азия....
BTW, и ние можем да ръчкаме гъзове...





Тема Re: Тъпи ли са жените, и лесно ли се контролират [re: Resurrector]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано07.08.03 14:39



не

C'mon babe
Why don't we paint the town?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.