Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Шум  
Автор u_men (poluidiot)
Публикувано19.07.03 03:46



Възможно ли е, ей така, между другото, не, че е толкова важно, ама в последно време това не ми дава мира някак си, та се питам дали би могло да се получи следното нещо...Незнам как точно да го формулирам, така, че да бъде най-разбираемо, ама ще опитам, та става въпрос дали е редно, или не точно редно, колкото въобще дали е реалистично по-скоро, да го кажем така, от известно време все-повече се натъквам на един проблем, то не, че е точно проблем, но може и така да се каже, е проблем си е няма какво да го увъртам, не, че това разбира се е толкова важно, ама..ей не се спира тоя там, извинете, мисълта ми беше, че няма начин всичко това да е вярно, нали, просто не е възможно, та те са едва на по има няма, абе бая малки са още, то някой каза на колко са ама аз тогава не обърнах внимание, няма значение. Та да тръгнат тия тримата и да не се обадят никакви, не, че някой е очаквал нещо друго, ама поне да бяха драснали два три реда. Аз тогава ви предупредих, предупредих ли ви, предупредих ви..да не кажете, че не съм ви предупредил. Сега пък фулмастерите били свършили, е и за това ви предупредих, и дистанционните и те ще свършат, пък тогава да ви видя какво ще правите.Няма значение, един приятел казваше...абе не помня кво точно, ама и то не е толкова важно.В крайна сметка пак стигаме до въпроса от самото начало, и пак отговори няма, и аз вече направо незнам какво да кажа.
Опитах се да бъда максимално точен и безкомпромисен, дето се вика, дано да сте ме разбрали.
П.П.
Внимавайте със зелените квадрати!

мисля, че мисля, че неискам да мисля, мисля...


Тема Re: Шумнови [re: u_men]  
Автор B-52 (негодник)
Публикувано19.07.03 10:53



ако бях видял още от начало че темата е пусната в 3:46 през ноща, щях да спра да я чета още на втория ред, ама на..

у_мен, пусна ли те вече?

E = mc2


Тема Re: Шумнови [re: B-52]  
Автор kaldex (член)
Публикувано19.07.03 14:43



ma ti dochete li q :) evala



Тема Re: Шумнови [re: u_men]  
Автор u_men (poluidiot)
Публикувано21.07.03 10:01



Аууу...и аз сега едва успях да го прочета...кви съм ги писал само...ужаст,...

мисля, че мисля, че неискам да мисля, мисля...


Тема Re: Шумнови [re: u_men]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано21.07.03 10:09



мн гот, изчетох я от до ...


did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Re: Шумнови [re: pravist]  
Автор u_men (poluidiot)
Публикувано21.07.03 10:19



Само не ми казвай, че си го изчела до край...
Това и аз не успях да го постигна...

мисля, че мисля, че неискам да мисля, мисля...


Тема Re: Шумнови [re: u_men]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано21.07.03 10:35



аз съм юрист, инат и тн
пък и самата аз понякога пиша такива неща
нъл ти казах
да чакам ли продължение
че въпросът с моливковците и дистанционните ме вълнува много шъ знайш
пък и по шумотевици напоследък си падам, че в главата ми ини бури са се развихрили...

did i ask too much
more than a lot
you gave me nothing
now it's all i got


Тема Re: Шумнови [re: u_men]  
Автор B-52 (негодник)
Публикувано21.07.03 10:40



от цялата работа разбрах че доста се колебаеш за нещо, което така и не казваш какво е..

E = mc2


Тема Re: Шумнови [re: pravist]  
Автор u_men (poluidiot)
Публикувано21.07.03 10:58



Само да си наложа да го дочета до края и ще му измисля и продължение, нещата са ноо сериозни..

мисля, че мисля, че неискам да мисля, мисля...


Тема Re: Шумнови [re: B-52]  
Автор u_men (poluidiot)
Публикувано21.07.03 10:59



Ех...само ако знаех...
Ех..

мисля, че мисля, че неискам да мисля, мисля...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.