Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Парите,парите...ах,ангели са те,но често с мъжетенови  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано22.06.03 13:19



си играят..
Тази тема е ......неизбежна и присъства инвизибъл почти във всички теми..
Доколко липсата или присъствието им влияе на самочувствието ви..Деформират и ошмулват ли ви го по някакъв начин,размазват ли психиката ви и обясняват ли изобщо отношенията или тяхното разрушаване?
Парите,и по -скоро липсата им, газят ли приятелството и любовта тежко и болезнено като селски влак маргаритка до релсите?
Мъжът по-мъж ли е с пари?
Честен мъж без пари или играч-мошеник с пачка?*Някъде чух женка да хортува ей тва-Абееееее,парите не са най-важното нещо,ма ме възбуждат само богатите мъже..*
А как действа успялата жена,със самочувствие на такава,върху съпруг*гадже с мнооооо качества,но подтиснато от системата и по-ниско платено...
Дали поведението му на ужилена газела може да се нарече пълноценно?
Издържа ли любовта на комплексарската офанзивата отвътре...
Баси,нещастието...

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....

Редактирано от Drakula на 22.06.03 13:45.



Тема Re: Парите,парите...ах,ангели са те,но често с мъжетенови [re: Drakula]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано22.06.03 15:53



Едно време хората са се женели по любов.
Днес на мода са браковете по сметка.
А ако успеят да съчетаят и двете ... пратньорите ще бъдат доста по-щастливи от много други двойки. Разбира се, тогава ще възникнат други проблеми.

Дали недостига на пари ще влияе на психиката и на поведението ти, зависи само от теб. Зависи и от потребностите ти, и от възгледите ти, и от ценностите ти ... Някои предпочитат цял живот в лишения с любим човек до себе си, други биха избрали обратното. В момента в който парите започнат хронично да не ти достигат за храна, за облекло, за битови разходи ... тогава повечето хора изпадат в депресия - някои стават и агресивни. Необходимото зло за оцеляване. Всъщност не точно, човек може и да оцелее в гората като яде горски плодове и си ловува зайци сам.

Преди години като сме обсъждали темата майка ми намекна, че е най-хубаво да се омъжа по любов. С оглед някои събития, тя вече е на друго мнение.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Мъжете..,нови [re: Drakula]  
Автор u_men (poluidiot)
Публикувано22.06.03 16:06



...когато опре работата до пари/а в крайна сметка тя все до там опира/ставаме ултра малоумни животни.
Хвани първото нещо, което ти се изпречи на пътя и се представи за мъж и го попитай за мнението му по въпроса как най-лесно би могъл да спечели една жена.
Обзалагам се, че 100/сто/процента, независимо от социалната им принадлежност, раса, религия, финансови възможности, сексуални наклонности и за квот се сетиш още..ще ти кажат- с пари/много../
Това колкото цинично, обаче е и толкова вярно...
Мъжете бягат като дявол от тамян от успелите жени, защото се страхуват, че не биха ги спечелили с нищо-стереотип?
От друга страна същестува и т.н. Голямо надцакване-повечето жени подсъзнателно се хвърлят на мъжкаря който извади най-големия...портфеил-факТ!
Баси нещастието, да!
Кво да праим тУгаа, ми низнам..

мисля, че мисля, че неискам да мисля, мисля...


Тема A ti,нови [re: Bиливap]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано22.06.03 20:45



ti na kakvo mnenie si?

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Znam giнови [re: u_men]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано22.06.03 20:58



tezi geni...
Obache tryabva da se saglasish,che imat ponyakoga osnovanie.......Kogato edin mag e adski neuveren i podtisnat,s ogromishe cuvstvishe za malocennishe,shtot mu se gubyat plategnite sredstva i ne se cuvstva mag,dargi se kato plazmodiy i kvark,tvardo ubeden,che vsichki sa mu krivi i vinovni za kompleksite ,a nay-veche genata do nego,ochakvashta magko povedenie,koeto samo go tovari kato svrah iziskvane....kakvo da si govorim....Genata ne obicha hlencesht i mrancasht mag...to mag li e?
Estestveno-ako momentat e krizisen,ako ne mu e period i genata vigda i razbira,obicha ,pomaga i proshtava- i tova se ceni i uvagava ot maga...sluchva se-tova e lyubov....Do po-dobri momenti za lyubovta..No ako e postoyanno kompleksarsko naslagvane.....Sory!
Tova e-magat s pari se dargi uravnoveseno i sigurno...moge da dade tazi sigurnost na genata-ne govorya da i dava pari ...i tya moge da peceli....govorya za sila,samostoyatelnost i TOY,kakavto e....
A teb precakvala li te e gena zaradi pari?

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Znam giнови [re: Drakula]  
Автор u_men (poluidiot)
Публикувано22.06.03 21:41



Да, трудни моменти в тоя живот и за мъже и за жени-дал Господ..:))
По подразбиране, обаче мъжът е този, които трябва да буде упората, стълбът..и пр.Истината/ енякъдетам/, обаче е , че не винаги е възможно да бъде така..кой е виновен, ми никой..по-слабият губи. толкоз, нашите закони не са нищо по-различно от тези в природата, но са с т.н. Човешко лице.
Проблемът е ,когато не го осъзнаваме или се надценим.

мисля, че мисля, че неискам да мисля, мисля...


Тема Моетонови [re: Drakula]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано23.06.03 00:14



мнение е сложен синтез от много фактори ... и не е категорично за брак по любов или категорично за брак по сметка ... и аз като повечето тарикати ще се опитам да съчетая и двете като му дойде времето, но дали ще стане - не знам

мнението ми В МОМЕНТА май клони повече към браковете по сметка с необходимата доза привличане и уважение между партньорите ...
защото любовта умира много бързо, когато има сериозни финансови сътресения ...

както се казва в любимия ми виц за блондинки `По-добре да плачеш в собствения си Мерцедес, отколкото в трамвая, нали?`

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Моетонови [re: Bиливap]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.06.03 08:52



Да,и аз така мисля,но пак навлизаме в житийните оборими презумпции за невъзможност и недействителност на приказността...
Но поне да си помечтаем.....
Щот за да уважавам мъж,който ме привлича и парите му ме карат да не мисля за тях ,а за него-значи да го обичам...

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Znam giнови [re: u_men]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.06.03 08:54



но и когато се подценим....
Смятам,че трябва да сме естествени и да вярваме в себе си....
Тогава е по-вероятно някой ,който може да ни направи щастливи да повярва в нас...

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Понякоганови [re: Drakula]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано23.06.03 09:43



мечтите се сбъдват
Ако знаеш как да ги оформиш, как да ги насочиш, колко силно да ги искаш и ако се намери кой да прояви доброта да ги изпълни ...
В случая когато обичаш, финансовата стабилност (не говоря за крещящо богатство, а за задоволително такова) може да бъде само гарнитура към основното ястие. Без гарнитурата може и да си останеш гладен, а тя внася малко стабилност и естетика :)
Но ако жената е финансово независима, а мъжът не е - нещата малко се променят.
Всеки път съм се изумявала на мъже, които казват: `Тая не си знае парите, какво ще се занимава с обикновен човек, дето даже кола си няма като мен?`
Потребността на мъжете да са Отговорник Семеен Бюджет надделява над любовта им към жената. Мисълта, че в очите на другите ще изглежда, че жена им ги издържа, е съкрушителна. Съсипващо кроше по самочувствието им.
Когато отстрани изглежда, че си сключил брак по сметка, а всъщност за теб е само по любов ...

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.