Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 04.07.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: govora ot pozxiciata na chovekнови [re: edin ot vas]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.06.03 11:37



Вместо да увесваш нос и други неща -се вземи в ръце и мисли ..Нали си един път?
Особено като имаш цел и тя е оправдана...мобилизирай се и се концентрирай в търсенето,заработването и печеленето на съкровище...
Щом знаеш,че искаш да си мъж...бори се да се чувстваш такъв...
Печалбат от битката е комплексна и си заслужава...Знаеш го.
А аз знам ,че можеш!

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Понякоганови [re: Bиливap]  
Автор Cat (alive)
Публикувано23.06.03 11:40



Хм... всъщност защо отдаваш такова голямо значение на това кой изкарва повече пари??? В крайна сметка влизат в един бюджет... И ако един мъж изкарва повече, тогава жената ли е "под чехъл"?



Тема Re: Парите,парите...ах,ангели са те,но често с мъжетенови [re: Drakula]  
Автор helminth (лигав)
Публикувано23.06.03 11:52



Според мен не си хич комплексар, защото един комплексар ще вземе да се жалва - ама жените са кучки, жените са гаднярки, само пари търсят и така нататък - ти поне си знаеш, че е нормално и препоръчително мъжът да е финансова опора във една връзка...

Гримаса, мамеща


Тема Това - да!нови [re: Drakula]  
Авторvigorine (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 12:01



Но аз добавих и друго - че ако те дразни и с наличието на много пари, натяква ти че само той печели също не е хубаво, въобще парите са нещо хубаво, когато са незебележими...



Тема Их, момченце...нови [re: Pau]  
Авторvigorine (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 12:08



Под златна среда имам предвид - хладилника да е винаги пълен, и ако ми се прияде някакъв деликатес да не мисля ще има ли пари до следващата заплата, да има за децата, за дрехи, козметика и мааааалко бижута, за излизане навън няколко пъти в седмицата - кино, театър, заведения, за екскурзии извън града, за прилична лятна почивка, кола втора ръка, но не раздрънкана, малък но добре обзаведен апартамент, и ако останат средства и за развиване на някое хоби - например фотография, рисуване, - защо не?
Позлатените кранчета за друго освен за в гъз не стават....



Тема коте,бенови [re: Cat]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.06.03 12:28



говорим за въздействие върху мъжката психика и определянето или осакатяването на другите мъжки неща..


Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема да!нови [re: vigorine]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.06.03 12:34



И аз затова не казах-мнооооооооооо пари,а достатъчно,че да не са и в липсата ,и в разточителността си приоритетни пред любовта ви...Когато си решавате битовите проблеми и имате за атмосфера и подправка...любовта и е широко около шията и всичко е във ваши ръце..
А мноооооо богатите мнооооооооо плачат..И имат мнооооооооооооо страхове..

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Ааааааааааааааа,нови [re: helminth]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.06.03 12:40



комплексар съм бе...
Жалвам се,че жените са кучки,ма такива ги харесвам...
Най-вече...
И на мен ще ми е шибано-гот да задоволя тези им капризи,щото ги харесвам кучки...
Само остава да има с какво да ги поддържам кучки....
Мда,прав си-трябва да е финансова опора.
И той го знае.Стига да е мъж.Това понякога е лукс.

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Идзвини ме!нови [re: Drakula]  
Автор helminth (лигав)
Публикувано23.06.03 12:45



Мнението ми май трябваше да е насочено към edin ot vas, но е добре че и ти харесваш кучките, их на батяяяя...

Гримаса, мамеща


Тема И когатонови [re: Drakula]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано23.06.03 12:54



И когато жената инициира прекратяването на връзката, той си казва: `Ето, аз си знаех, че тя няма нужда от мен.` И жената е виновна за проблемите му след това ...

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.