Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема нямах..нови [re: Cat]  
Автор B-52 (сеирджия :-))
Публикувано29.05.03 17:08



.. предвид да звуча вулгарно - извинявайте за което

It's good to have you back where you belong...


Тема Re: ми ясно..нови [re: B-52]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 17:10



По-просто казано: "Ако всичко друго и е хубаво и прекрасно на жената, и по специално характера, дали това ще повлияе на сурово-простоватата мъжка психика да смята възголемичкото и дупе за прекрасно???"

Пак ли много сложно се получи?



Тема Re: да не...нови [re: Cat]  
Автор Labrett (изпитател)
Публикувано29.05.03 17:11



защото с какъвто се събереш - такъв ставаш

Кратка сентенция...


Тема Re: да не...нови [re: Labrett]  
Автор Cat (alive)
Публикувано29.05.03 17:29



Абсолютно !!! Ама да е за първи път..... не е .....



Тема e....нови [re: д-p пPOCтьo]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано29.05.03 17:32



ти даде инерцията и глей колко народ се юрна след тебе ... сега пък масово се почнаха темите, които призовават към помирение ... ех, психология на масите ...

(без да се обиждаш)

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: ми ясно..нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано29.05.03 17:32



Дано.
Ма аз не говоря за наред,ми говоря за повече от наред...
Това товари ли мъжа ...и дотук ли спира констатацията-че д-то и е бижу?

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема И за В-52нови [re: hella]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано29.05.03 17:38



Това би било прекрасно ,ако беше истина и това е единият въпрос?
А моят най-изчистено казано е -Ако жената е и с хубаво дупе,и умна,и всичко останало и е ок./по-принцип/-дали мъжът ще се зарадва или ще се яко комплексира и задължи, за да не се изложи и това ще усложни живота му и няма мнооо да го радва....
Знам,че си зависи от мъжът и самочувствието му,но точно тези мъже ,които описа в твоята темата -те как биха реагирали?

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема отговарям като..нови [re: hella]  
Автор B-52 (сеирджия :-))
Публикувано29.05.03 18:00



.. истински мъж - ДА!

It's good to have you back where you belong...


Тема хехе..нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (сеирджия :-))
Публикувано29.05.03 18:10



.. това което го постнах, го получих по мейла и реших че е достатъчно забавно за да не му се наслаждавам само аз
така че във връзка с въпроса ти - незнам какви са тези мъже, аз не мога да се самоопределям като такъв или онакъв мъж, това е тема на разговор между жени по-скоро , но съгласи се че в природата на мъжа е заложено да бъде водещата фигура в една двойка и всяко превъзходство на жената в отделен аспект (интелектуален, естетически...и т.н.) би могъл да повлияе върху виждането му за съществуването им като такава (двойка). Това така е казано е жива алабалистика щото всичко зависи от хората - знам семейство автомобилен монтьор и съдийка които съжителстват чудесно, знам и семейство счетоводители за които семейните войни са хоби - не може да се генерализира, но сигурно на мъжа няма да му е приятно ако жената му обръща внимание върху кривия нос или че (недай си боже) печели повече от него...на мене лично не би ми било приятно въобще!

It's good to have you back where you belong...


Тема Иханови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано29.05.03 18:46



Виж какво съм ти отговорила по темата ти...

Разбирам напълно.И аз мисля така.
Но е тъжно една любов да си отива поради комплекси..
Не е ли по-хубаво да унищожим комплексите заради любовта и от любов?
А често любов се сътворява и от помощта на жената/мъжа срещу комплексите и отрицателностите на мъжа/жената.
Но самото самочувствие никой не може да ти го подари завито в червена панделка-сам работиш над него,забързан от стимули,които си решил ,че заслужават.

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.