Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 02.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: по принцип...нови [re: azia]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано04.05.03 05:29



be ko da go obsyjdame ...mernah go twa w net-a i precenih che teche tam niakwa misyl i rekoh da ia spodelia momentalicheski s teb

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: да бе...нови [re: B-52]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано04.05.03 05:29



snimki da postwam li

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: i towa e хубаво!нови [re: Drakula]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано04.05.03 05:37



wijdate li i drakula ne se dawa...ako che e shtur pokerdjia...obichasht iabylki

a rycete smiatam ne mogat da se izmiat ako sa se ocapali kakto triabwa > ostawat sledichki

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Здравейте всинца Винови [re: Zeno]  
Автор 4ykoB ( ___/\)
Публикувано04.05.03 15:08



Сега си представих ситуацията - аз и филията с мед. И веднага ми хрумна изхода за проблема - има ли значение, според Мърфи, коя страна на филията да се намзва, полепналите косми от килима на пода и лепкавите ръце в джобовете.
Представих си как се рея небрежно в поле без гравитация, а около мен наедно с намазаната филийка с мед, изпълняват сложен орбитален танц всички вещи до които съм докосвал последните два-три часа. Въобразих си как едва протягам шия и използвайки само зъбите в ченето си, отгризвам мощна хапка от филийката, оставайки облак трошички да витаят около остатъка от нея, като ореол от спътници, подобно на разбитите луни от пръстените на Юпитер. След това, все още с ръце в джобовете, протягам лакомо устни на шаран и поглъщам няколко безформено кълбящи се облачета натурален сок. Накрая с помощта на сламка имитирам смучеща нектар от тичинка жадна пеперуда и обирам дифузията дребни капчици от сока, заедно с остатъците от носещите се като междузвезден прах трохички.
Няма гравитация - няма проблем, както казва другарят Йосиф Виссарионович Джугашвили
А тук, в кораба на въобржанието ми, изгревите и залезите чак са ми писнали! От ляво на борд десетки звезди едновременно изгравят и залязват в рамките на илюминатора. От другата страна разница нет.
По-ужасно отколкотo при астероидчето на Малкият Принц

"В корените на зеленчуците се крие истински вкус!"


Тема е не..нови [re: Zeno]  
Автор B-52 (неръждавейка)
Публикувано04.05.03 20:32



..няма нужда от снимки



Тема Дай боженови [re: Zeno]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано05.05.03 10:29



такова оцапване....
Не бива да се мият....Е,има опасност от разболяване от синдром на атипична минала щастливост,но......рискът си струва....Да погледнеш и напред, търсещ новите си щастия,въпреки ,че миналото те блазни с упойката на безопасното бягство.
Всеки сам заслужава риска си...!И изобщо-рискът от съществуването на такъв.


Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.