Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 02.06.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Ти самият го казанови [re: Pau]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано29.04.03 10:55



Всеки избира в какво да вярва.....Ти потвърждаваш моето твърдение.
Ми това е ,което говори сърцето и сърцето ТИ..Говори на най-добрия и разбираем за теб език.Говориш за нещо,което е преработено през сърдечната фабрика и прието за твоя истина.За да я споделиш не си ли се вслушал в това,в което вярваш?
Ти,когато правиш или избираш нещо ВИНАГИ ли се съобразяваш с чуждите хора,с чуждите всякакви преценки,само за да убедиш себе си ,че си демократичен и че така ще постигнеш най-доброто и най-градивното за теб?????Другите за теб?Би ли заобичал лудо жена,която те обича,а ти не-само защото уважаваш и се съобразяваш с нейните чувства?
Добре,а ако сърцето ти нищо не казва-тогава разбирам,че няма как да се вслушаш в него.Когато откриеш къде точно е сърцето ти ,ще знаеш какво точно ти говори и изобщо няма да поставяш под съмнение истинността на правилността му.Говоря за личните избори.Всеки сам се оправя и често остава сам със себе си и наследството си -умствено и духовно.И продължава да трупа в това съкровище пречупени чужди опити и избрани горчиви резултати.И няма човек,който да е изградил себе си само от себе си.
Във връзка с това-извод-няма човек ,който да е мерител за себе си,без да е поел света около себе си-в зависимост от чувствителността си-все пак живеем в общество и хората около нас ни влияят дори и когато са нашият ад,това ни радват и с възможността да се изключим от тях.
Тогава сърцето ти казва ,че не може да поеме повече чужди мерки и това,което е натрупано в него е живота,твоите грешки,твоите радости от света,в който живееш и за който живееш със сърцето си.
Добре,какво ми казваш-че не слушаш сърцето си?Че виждаш себе си само в чуждите очи?
Не се ли обезличаваш така?
И не бягай в примери от света..Мен ме интересува ти какво мислиш,ти какво избираш...
Не вярваш ли на себе си?
А не предполагаш ли ,че като казвам да слушаш сърцето си,духа,ценностната си система и третото си око- *което е съвестта ти*-не визирам всичко ,което е натрупано най-дъ бест от изкуство ,философия,мисли и желания на хора, които уважаваш и се съобразяваш с тях-но не с всички-това пак е твое отличително право и вкус-интелектуален и житиен...
И си мисля,че просто говорим за различни и крайни неща-*а истината никога не е бяла или черна*,защото с примерите ти съм съгласна, а ти не твърдиш нещо , което да не е преработено през моето сърце,след сверяване с твоето.
Уважението на чуждото мнение е внимание към гледна точка и избор за опит, приет в сърцето ти.Когато си твърдо убеден в истина, след спор излизаш по-убеден в собственото си твърдение.Но ако опозицията е интересна и умна- твърдението ти се обогатява.Относително е всичко-как ще се разбере,как искаш да се разбере,това ли искаш.Нюансите се вливат в сърцето ти.И когато сърцето е голямо- има много да разкаже......

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Мдаааааааааааа,мданови [re: azia]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано29.04.03 11:13



Ангел с дявол в тялото..
По-изгодният избор .........
А след като има избор-има и възможност за ангелските проявления.И преценка за най-удобният момент!
Дяволски съблазнителна за мъжа си,дяволски права за себе си,дяволито весела...?
Давай все така!!!Моето дяволче те поздравява и вдига огнена напитка за наздраве!
А за Ватиканът и всички институции,които боравят изгодно с вярата и съдбите на хората............Няма нищо свято за машината за пари.

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Що бенови [re: Maчo]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано29.04.03 11:16



тегли те надолу и тежи?

Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Хау!нови [re: Pau]  
Автор Maчo (безстопанствен)
Публикувано29.04.03 22:30



И според теб в асимилирането на "външните" концепции за добро и зло интелекта няма думата?

нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: Що бенови [re: Drakula]  
Автор Maчo (безстопанствен)
Публикувано29.04.03 22:36



По скоро пърха - в различни посоки... :)) Ако все така я кара, че требе да му праим скоро байпаси... или превантивно тайландски масаж :))

нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: Sid Mayer's Civilizationнови [re: azia]  
Автор Pau (Li)
Публикувано29.04.03 23:43



а тамплиерите наиш ли кви простотии са правили, малко е дет са ги изгорили,най-малкото да не прихване Франция някоя рядка венерическа болест, предавана по хомосексуален път след сатанински сексуални ритуали с хора и животни ... направо не е за разказване. Но да не говорим за това наистина, няма значение всъщност...

Тъй, възпитавай младото поколение свободно от тютюнев и сякъв друг дим!



Тема Хо-хо,нови [re: Maчo]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано30.04.03 10:22



хитър ти!!
Мъничка тайладка...
Но гледай и да може да готви,че от масажи мноооо се огладнява..


Пуснете ме в душата си,за да .......Не боли....


Тема Re: Мдаааааааааааа,мданови [re: Drakula]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано30.04.03 12:17



кикики това 'дяволски съблазнителна за мъжа си' ме изкефи максимално баш в момента съм си кат едно истинско гуууулямо дяволище:)))) е остана радостта от напъхването в дънките, амааа.....хахаха развесели ме:)))))))))))))))))))))))

от охлюви, парчета, опашки на кутрета направени са малките момчета.


Тема Re: за вредата от непушачитенови [re: Karl Terzaghi]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано30.04.03 12:25



офф т'ва племе непушачите сте уникално последователни в дудненето, мърморенето, карането, бе кат едни същински свекърви сте а най-много мразя жеста на ожесточено махане с ръка срещу тютюневия дим, а не се усеща и не роптае на задушаващата смръдня излизаща от движеща се с нафта кола.
абе нема какво да се обяснявам - стани на бул. "сливница" и дишай чист въздух, аре да си имаме уважението, моля! ние сме тровели другите, егати изтърканата концепция.

от охлюви, парчета, опашки на кутрета направени са малките момчета.


Тема Re: Sid Mayer's Civilizationнови [re: Pau]  
Автор azia (недоспала)
Публикувано30.04.03 12:27



това де го чете? за тамплиерите де

от охлюви, парчета, опашки на кутрета направени са малките момчета.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.