Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 26.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Т'ва нье е за вас...нови  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано10.04.03 11:16



... а за един маймун. Той си знае кой е :)

"ТЯ СЕГА СИ ОТИВА, ОЩЕ ДНЕС СИ ОТИВА.
Тази рокля е тъмна и така и отива.
Тя е малка и хитра - на лисичка прилича..."

Казва Недялко- ти Йорданов в едно класическо стихче...
Средна хубост е стихчето, прости поете, но смисълът е "защо да я спирам да обича друг, когато е щастлива с него?".
Туй звучи убаво и човеколюбиво, някак си уважително един вид, ама все пак нещо кат'че ли се надценява тука поетът…
То бива любов, ама, все пак де остава човещинката? Онуй, дето те почесва по космите на гърдите и ти вика евала, а те пукат кат котешки и ти иде да напраиш един мост от кеф и да светне една крушка от тока из космалаците! Онъз човещинка, дет' те предпазва от късото съйединение на т'ва същото електричество, когат ти се качи у главата и вземе, та избие бушоните. Онъз човещинка, дето аз я наричам "егоизъма ми".
Та, аз съм егоист и като уважаващ себе си такъв, мога да кажа по нашенски "немай друг бог, пардон, мъж освен мене" и да удра по масата с тон нетърпящ возрожение! И да зема мерки, или да и дам шамара, то се в гъз, ма то тва возцарява онва приятното статукво на "тури ракийта и салатта и седай да ти говора".
Та след лирично- типикално БеГе-ройското ми излияние, ша ви кажа, че всъщност аз баш аджба за туй исках да говора.
За онъз ситуация, когато са оказва, че сте мноо маймуни на клона и сека от вас са опитва да докаже ем, че е по-косматата, ем че са и по-големи бананите, ем че по-убаво пощи!
Голема навалица настава тогаз и сека мамуна напиня да води женската на некое убаво место. А женската току се окаже зарината до ушите у банани и сювсем опощена, направо опоскана!
И земе та маане преситено с лапа, фане една гирлянда банани за из път и си тръгне.
И седите мамуните мъжки на клона, почесвате се, подпоглеждате се криво и се чудите, ко па и стана на таз - изеде бананата и си тръгна... Седите в едно таково типикъл мъжко двоумение и с едното очо оглеждате клонака за друга мамуна...
И пак са чудите, то ф'корс по дефолт, проблемът не е у нас, ами у жената, та са чудите "ко и става на таз".
А! За т'ва говора бе! Къв е проблемът? Тва мамуните, ли сме мноо зле, или те, маймунките хубави, са много кът?
Само не ми обяснявайте, че е пълно със свесни маймуни и с цици, и без цици. И не ми говорете за себе си!

Ай със здрави!

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема Re: Т'ва нье е за вас...нови [re: ПPOCTьO]  
Автор Karl Terzaghi (†††)
Публикувано10.04.03 11:23



Една гирлянда банани.... АУУУУУУУУУ!!!!



Тема Имам една...нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано10.04.03 12:13



...френдка, която обича да казва:
"Жената става жена като мине поне 1 километър - ама вие мъжете - само по 20 см., само по 20 см.... много ни бавите.....

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема Re: Имам една...нови [re: ПPOCTьO]  
Автор azia ()
Публикувано10.04.03 12:26



аде не се изхвърляй де - кажи по 15-18 да ти се върже някоя мамуна

аз няма къде да избягам - в коридори с призрачен вятър


Тема Re: Имам една...нови [re: ПPOCTьO]  
Автор Karl Terzaghi (†††)
Публикувано10.04.03 12:36



Кажи и, че некои животински видове предлагат повече сантиметри. Само тя да има къде да ги сложи...



Тема Re: Имам една...нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор azia ()
Публикувано10.04.03 12:48



ооо аз си падам по мъже, не по мамуни с нек'ви си двадесетина таковата
с другите параметри не съм наясно, в тази тема съм пълен лаик:)

аз няма къде да избягам - в коридори с призрачен вятър


Тема абе...нови [re: azia]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано10.04.03 12:48



...надеждата умира последна... тя жената е хамен на 50, ма се се надява
(бтв - са да не решите че ми е гадже,ей!)

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема чшшшшшшнови [re: Karl Terzaghi]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано10.04.03 12:49



тя нье такъв чвяк бе!

Ма мое а уредим некой марко - познавам иднъ дет се обеснява чи била магарица.....

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."


Тема Re: Т'ва нье е за вас...нови [re: ПPOCTьO]  
Автор My Eye ()
Публикувано10.04.03 13:23



Не си прав, пич! Никак даже. И тоз път успя да ме разочароваш...



Тема Ти сарцето ми разсече!нови [re: My Eye]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано10.04.03 13:34



с пулувин сарце съм вече! :))))))

Кажи бе душко, що така :)
Я сподели?
Няма, няма....оооо.......добро дете........

"Не можеш да ме обозреш, защото съм необозрим..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.