Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 04.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема aveнови  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано24.03.03 12:39



chudq se dali da se jenq bes da sym osobenno seriozen. (toest bes da sym siguren che shte sym seriozen sled 5 godini, v momenta sym seriozen)
da se jenq li? :)
typ vypros ama ei taka mi doide :)

ps. po sloro vyprosa e - sled kato ne sum sigurne che iskam da se jenq tochno za suotvetnata kolkoto i da sym seriozen - kakyv e smisylyt da prodyljavam da si gubq vremeto (kolkoto i da e priqtno tva gubene..:)
uf che typo se poluchi..

pss. ave ne, ne e tova vyprosa :)
vyprosa e - iskam li da se jenq za chovek koito ima kachestva koito cenq, i koito sa izkliuchitelno redki (1 na 1000) , no koito po vsqka veroqtnost nqma kachestvata koito sa neobhodimi za uspeshen brak (koito se sreshtat 1 na 50 :)

_____________________________
Inertia makes the world go round

Редактирано от koroviev на 24.03.03 12:52.



Тема Re: aveнови [re: koroviev]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано24.03.03 13:05



щом досега не те е излъгала...
щом се питаш, значи не трябва
точно ти не си човек за брак.

if you wanna kiss the sky
better learn how to kneel
on your knees boy


Тема Re: aveнови [re: pravist]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано24.03.03 13:14



kash - ave ne e taka, za brak sum - a, i ti poznavash edinstveno i samo depresiranoto mi i adski zagorqlo 'az' :)
ma nali znaesh - ako ne napravq neshto po vyprosa sega - moje sled 5 god da se bluskam po glavata kvo sym istyrval :). ta tva me trevoji leko :)

_____________________________
Inertia makes the world go round


Тема Re: aveнови [re: koroviev]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 13:21



Последното уточнение на въпроса ти май е най коектното, но ако искаш отговор първо посочи кои са ези 1:1000 и кои са тези 1:50, макар че вече самото съотношение говори за "рядко щастие", ма ти не се впрягай, и без да изброяваш качествата на 1:50 мога да ти кажа, че много често бракове които на пръл поглед изглеждат "мечта", "идеал" и т.н. се разпадат по-лесно от такива в които има някои ръбатости и чепатости ...



Тема reshenieнови [re: koroviev]  
Автор sladkisha (sladuk)
Публикувано24.03.03 13:31



pojiveis neia 4-5 godini bez brak,i togava ako oshte ima ljubov[pochti absurd] se ojeniAbe zakvo vuobshety siaksh da se jenish,sdhto ne jiveite bez brak,golaiam ranbota nekuv podpis koito ti slaga primka na vrata

gmono artasdm


Тема Re: aveнови [re: hella]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано24.03.03 13:36



ся тук става дума конкретно за неща които правят брака с мен възможен, не по принцип :))
за 1 на 1000 - ммм как да кажа - бе тва са нещата които са свързани с тръпката и влиубването и секса
пък 1 на 50 са нещата от сорта на как тва как протичат споровете и караниците, и дали има за кво да си приказваме (и след 10 год:)
та се чудя дефакто дали ми се рискува да се вбесяваме взаимно след 10 год, и да няма кво да си кажем :). в замяна на раиски първи 5 год (и може би и по нататък)
аве, в основата на всичко е едното на 1000. инъче без него пределно ясно че няма кво да мисля и че няма закъде да бързам.

_____________________________
Inertia makes the world go round


Тема Re: reshenieнови [re: sladkisha]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано24.03.03 13:38



за децата бре :)
тоест в момента в които се появят деца - еквивалентно на женени става всичко. независимо дали има подпис или не.
инъчве вярно дето го казваш - ама именно де - 5 год е загуба на време :)
ако е ясно че има вероятност да са 5 год и толкос.

(zaguba shtoto - koito kvot shte da mi prikazva , ama nad 30 shansovete da namerish nezaet chovek koito da te kefi dostatychno che da sa jenish namalqvat nekolkokratno - nali vijdam poznatite mi koito sa nad 30 - 80 % sa jeneni. toest izbora namalqva 5rno :)

_____________________________
Inertia makes the world go round

Редактирано от koroviev на 24.03.03 13:41.



Тема Re: reshenieнови [re: koroviev]  
Автор sladkisha (sladuk)
Публикувано24.03.03 13:48



eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mi ko rpechi da iamsh dete bez brak?

gmono artasdm


Тема Re: reshenieнови [re: sladkisha]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано24.03.03 13:49



имането на деца Е брак. pone kogato gi poznawash :)

_____________________________
Inertia makes the world go round

Редактирано от koroviev на 24.03.03 13:50.



Тема ...противоречи ми на принципите...нови [re: koroviev]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано24.03.03 14:29



...да давам съвети, без да съм наясно със ситуацията (а то няма и как да бъда, нали), най-малкото, защото няма начин да не съм субективен, но пък pravist е прекалено права, за да не я подкрепя - самият факт, че си задаваш въпроса, вече е твърде показателен... да не говорим, че (както показва практиката), може изобщо да не си го зададеш, и да сбъркаш повече от зловещо... мдам :(
прочие, защо не си запазите връзката на плоскостта на приятното съвместно прекарване на времето, докато се поизбистри поне въпросът, ще ли можете да се изтраете взаимно? едва ли формализирането на отношенията ви е толкова чак неотложно, че да се метнете с главата надолу в дълбокото...

...can you put a price on peace?...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.