Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 27.09.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Сутрeшно размишление  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 10:23



Общоприето е, че жените доста по-често от мъжете говорят празни приказки :))). И аз се замислих дали е точно така. От една страна мнозина учени твърдят, че комуникационните способности на жената са развити в по-голяма степен отколкото при мъжа. И оттук си правя извода, че може би има нещо вярно в първото ми изречение за празните приказки :))). И все пак, ако продължа с размишленията си :), доколко умението да водиш разговор те поставя в по-изгодна позиция от мъжа? Докато си бърбориш за времето, прическата и кафетата с приятелки :))), мъжът отсреща дали разбира мълчанието ти за съществените неща. Разбира се, всичко е относително (както при жените, така и при мъжете :)), но всъщност аз си мисля, че умните жени мълчат по-качествено от умните мъже, именно защото са по-добри като цяло в комуникацията.
Още нещо :). Колкото повече говориш, толкова по-голяма е вероятността да излъжеш, а както казва Гай Октавий : "Лъжите вършат работа, но е глупаво да изградиш цялата си кариера върху тях."
Та така... доколко владеете разумното мълчание и изчаквате да видите какво ще предприемат другите, преди да действате? И има ли разлика между показност и изтъкнатост?

Редактирано от My Eye на 19.02.03 11:37.



Тема Блажени верующите...нови [re: My Eye]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано19.02.03 12:05



защото техно е царството небесно...
Ама тук сичко е у жените и у техните уста, признавам без бой.

Дългият ми житейски опит, освен че ме научи да си заглъхвам ушите при среща с някои жени, ми доказа че онова, което една жена може да каже за друга, ние мъжете просто не можем да си го представим.

Да, тъй си е - вие, щерки евини сте много по приказливи, наблюдателни и мръсноподсъзнателни. А на нас какво ни остава тогава? Ами да ви потъпкваме всячески и да търсим начин да оцелеем. А, и нещо повече - да можем все пак да съжителстваме с вас, по възможност ако сте по-хубавички и готвите добре, то третото се подразбира...

Не е сложно да обясниш дълбоката и силова мъжка мисловност, нали :Р ?

А за мълчанието - особено интересното, то е нещо еспешъли. То не го могат сички. То се носи от око на око...

А пък аз обичам да плямпоря. Кат невидел. Аме то това е показност или натъкнатост... или съм на фаза. Иначе - в определени моменти, хора и настроения съм слушач. Подслушвател. Енджой да сайлънс. Май сайлънс най обичам да я енджой...
Абе аз какво се разприказвах...



Каквото и да казвам, все е ПРОСТашкО...


Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано19.02.03 12:11



И да се опитам да кажа, че съм от неприказливите и умномълчащите, ще скочат няколко клубари да ме опровергават. Затуй ще си призная - обичам вербалното изразяване на мисли, чувства и емоции. Обичам словото и го използвам доста често. Когато се налага да замълча, може би невинаги изглежда особено умно. Но пък вследствие упоритите и постоянни забележки, че много говоря, съм се заела със задачата да стана малко по-мълчалива. Ама те хората не разбират какво им е на приказливците. Как им кипи отвътре и напира да излезе.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано19.02.03 12:16



аз мълча



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор Songbird ()
Публикувано19.02.03 12:24



.



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано19.02.03 12:52



хъх, ко земеш да ги чакаш другите да почнат да говорят може и да си умреш някой път...особено ако сички са умни и мълчат умно
въпроса е да уцелиш момента в който да се обадиш...

имаше един виц наскоро (спомням си само идеята) в който една жена викала на мъжа си: "Сега с теб ще вземем това и ще го сложим на пода за можем после да лягаме еди-къде си, а той нещо ще го сложим после отзад", а мъжа в това време мълчал и чувал само: "Сега с тебе, дрън-дрън-дрън, на пода, дрън-дрън-дрън, да лягаме, дрън-дрън-дрън, отзад, дрън-дрън-дрън"



Тема Re: Блажени верующите...нови [re: ПPOCTьO]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 15:50



Тъй, тъй. Добре, че има мъже, които обичат и да говорят...за/с жени! Представяш ли си какво щеше да стане ако само жените говорят за/с жени?!
Дълбоката и силова мъжка мисловност е нещо неприкосновено...особено ако е подплатена с широта на възприятията.
А така! На тишината се наслаждавай, защото си е лукс!



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: Bиливap]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 15:53



Не е нужно да си умномълчаща, според мен. По-важното е да се усеща кога трябва да се говори и кога - да се слуша! Аз харесвам приказливци, които имат какво да споделят...



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: DTMF]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 15:54



Ахъм. Нямаш голям избор.



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: Songbird]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 15:55







Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: B-52]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 15:56



Подозирах аз какво се таи в мълчанието мъжко, но друго си е да го потвърди някой представител на мъжкото съсловие.



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.02.03 16:16



Хм,абе много е относително това с мълчанието.Значи има моменти,в които съм като пукел...ама дума не обелвам.Не че нещо съм сърдита(както много хора си мислят),а просто не ми се говори.Размишлявам си наум.
Обаче има и случаи,в които,за да вземеш думата от мен трябва да ме пребиеш,евентуално.За щастие на околните подобни случки са рядкост.
Но дали това мълчание е разумно или не въобще не съм се замисляла.



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: Dark Mind]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 16:36



Да, и аз понякога се затруднявам да мълча и реагирам импулсивно, но се оказа, че е много по-добре да преценявам приказките си (за съществени неща), отколкото да провокирам излишно отрицателни емоции.
Разумното мълчание за мен е израз на способността да разграничиш моментите, в които е наложително да говориш от тези, в които е задължително да мълчиш.




Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор Dark Mind (dangerous)
Публикувано19.02.03 16:46



Е,старая се доколкото мога да се въздържам в моменти,в които просто езика ме сърби да кажа нещо.Друг е въпроса дали успявам винаги.
Смятам обаче,че голямо значение има и събеседника отсреща.Съществуват хора,които просто те провокират да изприказваш всичко,което ти е на сърце и душа в момента.Обикновено нелицеприятно.
Та такива ти му работи...



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано19.02.03 19:01



Ха ха,имам голям избор но просто темата ми се вижда млко тъпичка и отегчителна )))

Редактирано от DTMF на 19.02.03 19:04.



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: DTMF]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 19:10



Не че съм очаквала нещо друго от теб, но защо си в темата ми всъщност...Риторичен ми е въпросът и се надявам да не ме удостояваш с отговорите си по теми, които са ти тъпички и отегчителни!



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано19.02.03 19:13



Е не се обиждай сега де,ти ми се изсмя сякаш нямам какво да кажа ,пък аз не си оставям магарето в калта



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: DTMF]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 19:52



Дааа, явно ще се изясняваме с теб. Не съм ти се изсмяла и не бих го направила! Смехът сам по себе си е нещо, което сближава хората, но ти го приемаш като присмех...Спомняш ли си в "Името на розата" на Умберто Еко защо Хорхе пази ревностно монасите от книгата на Аристотел като убива тези, които са се докоснали до нея?! Заради смеха, издигнат в култ...
За магарето, което не си оставяш в калта...ОК. А какво ще кажеш за уважителното отношение към автора на дадена тема, т.е. ако наистина имаш желание да споделиш своите мисли защо не го направиш, вместо да ме обвиняваш, че съм ти се изсмяла?



Тема нови [re: My Eye]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано19.02.03 19:52



шшшт!
тихоооооооооооооооо

Каквото и да казвам, все е ПРОСТашкО...


Тема Re: :Рнови [re: ПPOCTьO]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 20:03







Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано19.02.03 20:03



Според мен мълчанието или бъбривоста са си строго индивидуални качества на всеки един човек без значение дали е мъж или жена,за умствените възможности положението е същото.....

Едни са бъбриви по интернет а на живо за мълчаливи,други пък не обичат празни и отнесени приказки,трети постоянно витаят в облаците и фантазиите си,четвърти може да са умни и мълчаливи,пети да са умни и бъбриви и т.н

Не се опитвай да познаеш от кои съм аз))),ако искаш да спорим ще ми е приятно на лични бележки

Ей ама вярно си много чувствителна



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано19.02.03 20:14



забравих да ти се извиня





Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: DTMF]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 20:17



Не ползвам бележника си. Всичко, което имам да казвам го правя в клубчетата, където пиша. Не се опитвам да познавам какъв е човека, а приемам това, което самия той заявява за себе си... но си имам и някакъв усет към различните никове, а оттам и съответно отношение за хората, стоящи зад тях.
Не обичам да споря. Склонна съм да приема всяка гледна точка, която звучи убедително...даже и да е различна от моята.
Да, чувствителна съм.





Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано19.02.03 20:21



В такъв случай рискуваш да се подведеш заради начина по който човек показва себе си пред другите и това което е всъщност.

И даже още си ми сърдита щом не каза нищо за цветето



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: DTMF]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 20:23



Благодаря за цветето!



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано19.02.03 20:26



Сега вече ще спя спокойно



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: DTMF]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано19.02.03 20:29



Добре.



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано19.02.03 21:02



aha ....neznam dali e swarzano tochno s jenite ....shtot i myje ima takiwa
a tia deto obichat da goworiat po telefona...
winagi sam se chudel kakwo moje da se prikazwa 5 chasa po telefon
ili dori i chas...
a amerikancite ne sa li care na prikazkite i taka narechenia socializing...kat se sberat i s chasowe se prikazwa....wsichkite temi na sweta se podhwashtat i se prehwarliat ot edna w druga i stoi i slushai samooo
i stawat opitni s wremeto ot nishto mogat da uwartiat razgowor
i kat se zaprikazwash s takyw razduhate wsichki temi ...i moje da si pomislish che ste blizki priateli....da ama ne....oshte 240 ima takiwa kato tebe s koito moje da si razduha....i wnimatelno se paziat w blejnik za da ne se zabrawi niakoi ..shtot niama da e redno

az pyk obicham kogato misylta e izrazena s ochi

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Ама това е проблемътнови [re: My Eye]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано19.02.03 21:52



Аз винаги имам какво да кажа, но невинаги другите преценяват че искат да го чуят. Това, което е важно за споделяне за мен, не съвпада с мнението на слушателя.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Минови [re: My Eye]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 08:47



Ми всяка ситуация е различна-понякога успяваш да наложиш на себе си с воля и усет,че е добре да млъкнеш и изчакаш,за да си по-подготвен и нформиран за ситуацията-а оттам-по-наясно кое е печелившо за теб.И адекватно...
Но зависи кой стои срещу теб-ако е пълен млък има две възможности-или говориш за да запълниш неловкото мълчание или се мълчи яко и ако държите все пак на контакта-намирате друг начин и др.изразно средство...
Аз често си изпускам нервите и отприщвам бента на словоплетството и словоизлиянията си-често това е грешка,често е намясто...
Зависи,но по-често трябва да си мълча,знам-така ще е по-узряващо-и за моите мисли ,и за мислите на отсрещната страна/там може би нещата са на ниво вече излагане ,а когато се чувстваш подготвен да говориш и можеш-трябва да го направиш.
Намога да определям мъжете или жените мълчат по-качествено,мисля,че е въпрос на личност.А улучването на момента и умението да запълниш празнината с говорещо и значително мълчание си е невероятен талант ,достоен за велико уважение

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Минови [re: Drakula]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано20.02.03 09:46



Това за качественото мълчание (жени-мъже) беше закачка, но съм го изпробвала в реалния живот (в работата си) и видях доста окуражащи, за мен самата, резултати. Когато не излагаш докрай гледната си точка и оставяш малка пролука за отбой, тогава си и по-убедителен. Изчакваш да те питат за въпросите, които предварително си знаел, че ще бъдат зададени и си подготвен в много по-голяма степен от опонентите си . Това е като предварително да си зададеш by default слабостите и след това неочаквано за всички да се защитиш по най-добрия начин .
А при теб как е? Пледоарията в съдебната зала май не върви много, много с мълчанието? И все пак не смяташ ли, че добрата стратегия включва и доза качествено мълчание?



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: Zeno]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано20.02.03 09:48



Как изразяваш мислите си с очи? Разкажи ми, моля!



Тема Re: Ама това е проблемътнови [re: Bиливap]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано20.02.03 09:53



Да споделиш не означава да търсиш съвпадение в мненията, според мен. Ако някой не иска да те чуе, може би не е подходящият събеседник за теб.
Аз имам за споделяне неща само с хора, които са готови да ме изслушат и на свой ред да ми споделят нещо свое.



Тема Re: Минови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано20.02.03 10:33



говори, говориииии



Тема Re: Ми,фа ,солнови [re: My Eye]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 10:46



Да,аз именно това визирах-мислим идентично..
Относно въпроса ти за пледоарията-има нещо като процедура,която се спазва...дават ти думата, когато трябва по закон или по преценка на съдията..
Това е хубаво,защото именно обмисляш ходовете си,а има и нещо друго-доста си помълчал и помислил преди да предусещаш ходовете на противника-това става на база-познаване на процедурата и законите,познаване на психологията на противника,на съдията,познаване на казуса....
Така че,който си е умен,знае кога да мълчи..
Аз не винаги слушам умствения си процес...доста съм импулсивна..
Но ,когато работя-мисля.И мълча,за да говоря ,когато най-ще има ефект от говоренето /пък и често пледоарията е писменни бележки-ей сега готвя едни/,за да се осмисли и оцени мълчанието.Което и когато е злато...
Аз предпочитам среброто..

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Минови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 10:49



Сигурен ли си?
А ти какво ще правиш през това време...?
Ще си продухваш ушите с сушоар?

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Ми...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано20.02.03 11:30



...що не, може и ноктите си да изрежа даже , а междувременно ще се съгласявам с всичко казано от теб, така че ще имаш възможността да се убедиш във думите си...виждаш ли? - можеш само да спечелиш

а ти твоите уши кога ще ги покажеш? тук само коментарии слушам за моите

с грим и къса пола..
шуб, шуби ду даааа..
съблечи гордостаа..
шуб, шуби ду даааа..



Тема Re: Ми...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 12:02




Не ги режи,така хищен си много секси......зверю кучешки...
А моите уши ще са изложени на показ на 22.02.,на спирка "Царевец" в 19 ч.-виж постинга Рано,но навреме...
Ела и виж що се казва уши....на вампирка.
Относно правотата....зависи,ако те питам за ранния повей на мусоните в Западно Конго на брега на Индийския океан и ти ми кимаш за Да-аз как ли ще го разбера?И какво ще разбера ,че ми е право?
Я,я си изрежи ноктите..

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема А когатонови [re: Zeno]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 12:24



очите не се виждат как обменят мисли?
С ирисовата таблица,като печатат или правят знаци с мигли...

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Ми...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано20.02.03 12:41



хм, "За ранния повей на мусоните в Западно Конго на брега на Индийския океан?" - така ли е формулиран въпроса ти? защото ако е така, мога само да кимам шъ знайш

а в събота няма да мога да ти видя ушите щото шефа ми решил че трябва да работя , най ще видя бутилката след работа!!

можеш да си постнеш ноктенцетата та да им се любувам и да не забравям с кой си имам работа



TODAY'S TIP: KILL YOUR BOSS, SIT BACK AND RELAX!!! NOW!!!



Тема Re: Ми...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 12:52



Няма опасност да забравиш-ноктите ми далеч не са най-запомнящото в мен...И няма да ти кажа....ела и виж,за да говорим за запомняне..
Остави сега въпроса-и други такива-важното е ,че не ме слушаш..
Като пропаднеш в живота ,защото не си ме слушал като кимаш-кой ще е виновен?
Жалко ,че няма да те видим,но разбирам,шефът е с приоритет..
А може би е шефка,при това хубава?Тогава съвсем пък те разбирам...Дързост с власт и красота..Можеш и розов сериал да измислиш-за ползата от служебните злоупотреби..
Приятна злоупотреба с бутилката после!

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Ми...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано20.02.03 13:11



така е...разбрах какво ми е липсвало в жовита досега - румънски вампир да ми дава наставления как и накъде духат мусоните и пасатите в Индийския Океан обещавам да слушам всяка Ваша дума от днес нататък Ваше Вампирство със зяпнала уста

а относно шефа не си права, от мъжки пол е и с дебели черни косми по врата, същински гявол е

приятно изкарване и гледай всичко да не се превърне в сцена от Блейд 2



Тема Re: Ми...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 13:29



А от Блейд 1 може ли -в дискотеката,оборудвана в кървави тапети..
Ми радвам се,че си разбрал какво ти липсва....липсва ти зяпналата уста....
Обещавш да си я осигуряваш, апък аз ще гледам дали си спазваш обещанията-ми да, цел в живота ми е да си щастлив.
Ако една твоя зяпналост те кара да се чувстваш така-колко му е да ти говоря за океани и ветрове?А ти си ги представяй-колкото ти е по-развихрено въображението,толкова по-ще ти е зяпнало щастието.
Уууууууууууууууу,за шефа ти,и аз не го искам...

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Ми...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано20.02.03 13:52



да, понякога и един ураган е достатъчен за да се чустваш добре...колко му е, само дето като отмине се чустваш като л....

пък за шефа си взела правилно решение



Тема Re: Ми...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 15:21



Няма да го мислиш като отмине-аз за какво съм господарка на бури и стихии-няма да те подминат и да те задминат.Ще се возиш на тях с вечно зяпнала уста..Сипатично кученце прегоряло от охра,размахващо уши в окото на бурята..


Нямай грижи -ще ти създавам Лунапарк доживот.
А ти какво ще ми дадеш?
Как няма да съм взела правилно решение за шефове...колко съм ги виждала..имам си предпочитания.Шеф ли е ,трябва да е правилното решение.

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: B-52]  
Автор Grande_Amore (sladka)
Публикувано20.02.03 15:49



Ne moga da mul4a i ne iskammmtova s drun-drun e superrrrr mnogo me rasmq:))Pozdravi:))))



Тема Re: Ми...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано20.02.03 15:58



аз мога да си играя...на всякакви играчки в Лунапарка, щото за какво е без деца в него



Тема Re: Ми...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 16:22



Аз за теб разбрах,ма аз какво ще получа от това да градя паркове на Луната?
Всяко усилие се заплаща,както и да те оставят да си дете,което си играйка..
Айде,бе влачи....черпя те едно детство...

Ма не се приближавай до кончетата,те са мои....!!!

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Ми...нови [re: Drakula]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано20.02.03 16:51



И аз искам да ти видя ушите, но не мога засега. На работа съм и в събота, и в неделя, но със сигурност вече за последно ще се налага да ходя и през уикенда...След това няма да им се размине на ушите ти



Тема не е така...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано20.02.03 16:57



..детството или го имаш или го нямаш в себе си, и колкото и да е подтискано от обстоятелствата около теб щом е заложено в теб все ще избие някъде...има хора които се раждат деца и остават такива цял живот, а има и такива дето се раждат възрастни (е, не в буквалния смисъл на думата ) и цял живот са такива..
тъй че мерси за черпявката, само да не ми дойде в повече това детство.., а кво ще получиш ли? хмм, удовлетворение


...и ми остави камиончето, сега трябва да го паркирам и да ходя да играя на фунийки с Ванко от втория етаж



Тема Ушите Ми...нови [re: My Eye]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 18:09



ще те чакат..

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: не е така...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.02.03 18:13



Че аз да не съм казала обратното наобратно?
В повече не може да ти дойде нещо много хубаво..особено когато е мечта..
Подаръкът на мечта е един малък живот..
Да,ще получа удовлетворение-тенкю ти за доброто мнение за мен
Паркирай си Хамъра където си искаш-само гледай Паяците да не са наоколо щот ще ти забият фунийката болезнено..и дори Ванко няма да може ти помогне..

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано20.02.03 20:22



ami kogato s chowek s te w edin kontekst ..blizki i se poznawate kogato misliste podobno....sys sawsem malki jestowe i mimiki i opredeleno i po ochite mojesh da razberesh kakwo misli....ne ti li se e sluchwalo
dori ne e zadyljitelno da ste blizki...nima ne mojesh da razberesh po ochite i izrajenieto ..daden chowek dali e wesel dali e iadosan...dali e otechen otneshto

>> kak izraziawam mnenieto si...
ne e nujno usilie...ili niakwa sistema....to si stawa ot samosebe si...dori bez da iskash


Strange is our Situation Here Upon Earth

Редактирано от Zeno на 20.02.03 20:26.



Тема Re: А когатонови [re: Drakula]  
Автор Zeno (The child)
Публикувано20.02.03 20:28



kato ne se wijdat ochite...gubish mnogo !

Strange is our Situation Here Upon Earth


Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: Zeno]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано20.02.03 20:54



По очите разпознавам как се чувства един човек, но не и какво мисли. Да, случвало ми се е да се изразявам само с очите...и е хубаво, защото те не могат да заблуждават така, както Мисълта...



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор DTMF (лигльо))
Публикувано20.02.03 22:20



Твоите очи зеленки ли са?



Тема Re: не е така...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано21.02.03 08:26



благодаря за подаръка, сега вече чуствам че имам повече животи като котките

а за паяците ще видим, ако трябва ще викам Ванко 2, ако Ванко 1 не помогне



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано21.02.03 08:33



и аз съм така като видя някой на 5-6 водки, веднага разбирам как се чуства



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: DTMF]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано21.02.03 12:13



Да. Когато пожелаят.

P.S. Смея се. Не се присмивам!



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: B-52]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано21.02.03 12:15



Уууууу, 5-6 водки не е ли множко?



Тема Re: Ушите Ми...нови [re: Drakula]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано21.02.03 12:16







Тема Айоветенови [re: Zeno]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано21.02.03 12:18



Съгласна съм!
Две са подточките на този извод
1.Когато си говорите или обсъждате важни неща без да си виждате очите-не може да си сигурен за откровенността и отсенките на мненията ,чувствата, настроенията.
2.За това съм сто процента сигурна ,че ако е писано и ако трябва/по вселенските закони/ очи да се срещнат- ще стане.
Нали знаеш,в "Алхимикът" се казва,че ако силно искаш нещо цялата Вселена ти помага да го постигнеш!!
И тогава всичко замлъква и няма значение-светът е сбран в очите,които си принадлежат!

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано21.02.03 12:21



хм..може и да са...за мене лично са доста, но тогава можеш да почнеш да познаваш по очите на хората



Тема Re: не е така...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано21.02.03 12:22



Не се притеснявай-ако много ми се помолиш-сестра ми им е адвокат/на паяците-Спайдъроуойъроуомън..
А Ванко 2 от Вис 2 ли е ,или какво му е две?

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: Ушите Ми...нови [re: My Eye]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано21.02.03 12:21



Именно!

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема Re: не е така...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано21.02.03 12:26



абе усещах аз че искаш да издевателстваш над мене ама нейсе разбрах плана ти аз пък ще паркирам по плавилата

а за Ванко нинам, може би има две пъпки на носа и затова е две..



Тема Re: не е така...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано21.02.03 13:30



Хич не!!
За издевателството...
Просто искам да прекарваш по дълго време с приятелите си-Ванковци,а пъпките -ще ги преживееш-не за красотата на носа му ти е приятел, нали?
До него ти пък ще изпъкваш....
И върховната ти ушна прическа...

Моделирам тъмнината си...Тя ревнува светлината ми.Лунни зайчета танцуват..


Тема чудесно...нови [re: Drakula]  
Автор B-52 (прегоряла охра)
Публикувано21.02.03 13:55



...ако и ти дойдеш с окървавена усмивка при нас, цена няма да имаш ...

усещам някакъв присмех по отношение на ушите си, едва доловим но го усещам, така ли е наистина?

...а навън работници с червени потници копаеха канал...


Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор _sense_ (непознат )
Публикувано23.02.03 13:39



а любопитното е, че мъжете чудесно разбират и оценяват това женско мълчание....
стига да е от умна жена




Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: Zeno]  
Автор _sense_ (непознат )
Публикувано23.02.03 13:52



да, тогава усещането е пълно.....дори, когато очите са на добър актьор



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: _sense_]  
Автор My Eye (вода)
Публикувано23.02.03 14:26



Не е любопитно... изобщо дори.



Тема Re: Сутрeшно размишлениенови [re: My Eye]  
Автор _sense_ (непознат )
Публикувано23.02.03 14:58



любопитно - в контекста на общото разбиране за средствата в общуването между половете - го употребих.
прочетох докрай темата след изписването на това свое мнение и видях позицията ти - споделям я



Тема Re: чудесно...нови [re: B-52]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано23.02.03 17:07



Хич не-по отношение на ушите ми!
Пърфект са си....
Каниш ме на блади парти...


Това,което съм- СЪМ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.