Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 27.06.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ОМРАЗААААААААААА.....................нови  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано14.01.03 11:01



Та за омразата...

Таз тема нема нищо общо с Дракула и Прависта, така че моля да не прехвърляте прани и непрани гащи и помисли тука :)

МРАЗИТЕ ЛИ?

Кого? Защо? Още ли? А преди това обичали ли сте го?

Аз след малко ще постна... пак...

Аз съм! Българче! Обичам! СЪДБААААААААААААААА?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: ОМРАЗААААААААААА.....................нови [re: ПPOCTьO]  
Автор Day ()
Публикувано14.01.03 11:04



Няма човек, когото да мразя.
Мога да се ядосам на някого много...но омраза..това ми се струва, че предполага едно по-продължително чувство...поне няколко дена ;-))

За какво човек може да мрази?



Тема Re: ОМРАЗААААААААААА..................... [re: ПPOCTьO]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано14.01.03 11:07



е, ся ти пък - омразата е ценно чувство, за да се пилее току така из дира.
мразила съм - ти знаеш кого. като малка може и да съм го обичала - мда, май имаше кратък такъв момент.
но вече...съм хладнокръвна - по-ефективно е.

i'll never be nobody's wife


Тема Re: О! МРАЗ................нови [re: ПPOCTьO]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано14.01.03 11:22



За да мразиш трябва много да ти е пукало /обич или уважение или и двете/.
Предателството боли,дори и твоето в очакванията ти...
Аз не придавам толкова силно значение на нещата реално,за да предам себе си.
Не съм и не мразя мъж.Има неприятни хора.Не се сещам да съм мразила и жени,но има хора ,които ако ме предадат ще МРАЗЯ!!!
Много обичам силните чувства.Действат освежаващо..


Луни от ябълки,танц от обич и очи на мъдра пролет-там съм!В тях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: ОМРАЗААААААААААА.....................нови [re: ПPOCTьO]  
Автор Cлънчorлeдka ()
Публикувано14.01.03 12:43



Да мразя след като съм обичала - невър, за сега де...пък и за в бъдеще не вярвам - не ми се връзва просто...
Иначе точно 2 пъти съм мразила в живота си, ама омраза от душа Няма по-безмислено и саморазяждащо чувство от това Беше преди години и от тогава имам чувството, че си загубих омразващите способности
Защо ли? Ами беше свързано и в двата случая с пълна безпомощност от моя страна, пълна невъзможност да се противопоставя на действията и отношението на тези хора(нямат нищо общо по между си btw) Така установих, че омразата и безсилието вървят ръка за ръка...



Тема Re: ОМРАЗААААААААААА.....................нови [re: Cлънчorлeдka]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано14.01.03 12:53



Именно затова не мразя...Мога ,ако искам,ма защо да съм безсилна ,като не съм?
Самото надживявяне над низки страсти е победа и сила на духа.
Но омразата идва някой път неконтролируемо-помитаща стихия-характерна е за страстни натури и не те пита искаш или не-изхвърляш жлъчта/по-доброто/или гори мрачно в теб и убива цветятя вътре.Изсмуква те и е другарка в безсъните ти нощи....Крои подмолни планове...и ти с нея.
Затова знам,че ако ме предадат любимите ми хора-предавам себе си и доверието си-след първият шок-трус силата на емоцията ще ме помете.Най е трудно да кориш себе си..
Контролът е много важен и цял живот се учи или упражнява,но има някои неща по-силни от теб.Любовта към любимите и себе си.

Луни от ябълки,танц от обич и очи на мъдра пролет-там съм!В тях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: ОМРАЗААААААААААА.....................нови [re: Drakula]  
Автор Cлънчorлeдka ()
Публикувано14.01.03 12:59



Чкай, чакай - говорим за омраза, а не за гняв - има разлика
Предавал ме е близък човек да ама наистина близък - не гадже някакво И знаеш ли как беше - гняв, гняв, болка и разочарование, пак гняв, пак болка, съжаление и накрая...безразличие. Ето то си стана и за темата на Зено



Тема Re: ОМРАЗААААААААААА.....................нови [re: Cлънчorлeдka]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано14.01.03 13:04



То има разлика,ама от гнева се поражда както страха,така и омразата.Тя е по-анализирано чувство -обмислен и наслоен гняв.Именно защото този човек или нещо не е бил нещо прелитащо ,а дълбоко застанало в сърцето ти.Няма как да не мислиш за него и ако мислиш дълго ,с гняв-еволюира в омраза..Да,накрая е безразличие-за да спасиш себе си-макар и с огромна празнина ,където е топлел преди човекът-призрак.

Луни от ябълки,танц от обич и очи на мъдра пролет-там съм!В тях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: ОМРАЗААААААААААА.....................нови [re: Drakula]  
Автор Cлънчorлeдka ()
Публикувано14.01.03 13:05



така е - винаги остава празнина



Тема Re: ОМРАЗААААААААААА.....................нови [re: ПPOCTьO]  
Автор Labrett (изпитател)
Публикувано14.01.03 13:21



Мразил съм..
Едно момиче, което беше моята първа любов и което ми отвърна с това, което е написано в "обич".
Мразил съм и баща си.

Другите, които са ме предавали също толкова болезнено, вече оставяха у мен само тъга след гнева и болката - омразата похабява твърде много.

Ако мразиш дълго, значи си фанатик - имаш нужда от арабска страна, в която да живееш, или ангел, който да те освободи.

Кратка сентенция...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.