Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 09.07.24 
Поколения
   >> 20-30
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема tarsq sekretarka  
Авторboss (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 16:04



iziskwaniq:

Da e organizirana. Da umee da pi6e pisma molbi i dr. oborotna dokumentaciq i korespondenciq.
Da moze da raboti s komputar (word, internet, email).
Da ima dobar wan6en wid izkliu4itelno wazno, da bade na wazrast mezdu 19-29 (pod 19 i nad 29 nqma da se razglezdat nezawisimo ot ka4estwata za koeto se izwinqwam na wsi4ki prekrasni zeni izwan tezi wazrastowi kategorii)
4uzdi ezici ne e zadalzitelno imam prewoda4 no sa predimstwo

Na4alna zaplata 250 lewa 4isti s trudow dogowor i osigurqwane ste raste wseki mesec pri dobra rabota
2 sedmici platena otpuska 2 neplatena
Ofisa se namira na alabin do KFC
Rabotno wreme Ponedelnik-Petak 9:30 do 18:30 1 4as obedna po4iwka(plawa6ta)
Sabota i Nedelia kogato ima rabota zapla6ta se izwanredno
Ako nqma hubawi delowi drehi 6te i badat dadeni sluzebni pari za zakupuwaneto na takiwa.

Boris Stoimenov, Izpalnitelen Direktor "KS-net" OOD

Snimki CV izprastaite na mail - allude@mail.bg

USPEH !



Тема Re: tarsq sekretarkaнови [re: boss]  
Автор ANGEL-4E ()
Публикувано01.01.03 19:08



Не кандидаствам за мястото макар че мога да се вмъкна в рамикте на изискванята...била съм секретарка година и половина, владея два чужди езика, но не смятате ли че тези 250 лева начална заплата са малко!
Това че ще расте всеки месец, позволете ми да се усъмня малко в това което казвате, прекалено е хубаво за да е истина... да не говоим за усигоровките.
Плаваща едночасова почивка, звучи ми като: днес няма да има защото има много работа.

Събота и неделия допълнително! Интересно каква секретарска работа изисква такава интензивна работа. Дане би да се наложи и командировки?
Защо да не добавите и следното: Ако се наложат служебни разговори от мобилния телефон на секретарката, фирмата ще ги поеме!

Не искам да прозвучи това което писах като подигравка, знам че тази професия никак не е лесна, изисква голяма концентрация и способност да се справя човек във всякакви ситуации, но обявата ме изкуши.

Успешна година!

Sega sum tuk, utre me niama


Тема А Вашата снимка?нови [re: boss]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано02.01.03 08:41



Защото ако не изглеждате представително аз не се наемам да работя за човек,който ще ме излага пред света...дори и виртуален....
Поправете пропуска си и ще обмислим предложението Ви....
Отсега предупреждавам....ако ми харесате, кафето Ви ще е с червен отенък....
Лек проблем с годините-на 1600 съм,ама изглеждам по-млада-пък и Вие сигурно не сте на толкова ,на колкото не се представяте....
Офертата е смешна ,но разнообразна и знам,че ще мога да развивам способностите си....Интересно,дали ако сте грозен ще ме увеличите заплатата?

Бяла роза,мартини,ябълка,парфюм от горчиви треви,етно ритъм на барабани-тук съм!


Тема Re: А Вашата снимка?нови [re: Drakula]  
Автор ANGEL-4E ()
Публикувано03.01.03 18:17



Само така, не може само те да изискват от секретарките, нали?

Sega sum tuk, utre me niama


Тема Re: А Вашата снимка?нови [re: Drakula]  
Автор DTMF (лигльо)))
Публикувано03.01.03 19:18



Забрави да го питаш и за годинкитеискай да е до 35



Тема Re: А Вашата снимка?нови [re: DTMF]  
Автор ANGEL-4E ()
Публикувано03.01.03 20:40



А да не забрави и височината и какъв номер обувки носи
А твоята секретарка, как би искал да изглежда?

Sega sum tuk, utre me niama


Тема Re: А Вашата снимка?нови [re: ANGEL-4E]  
Автор DTMF (лигльо)))
Публикувано03.01.03 20:49



естествено че хубава



Тема Re: А Вашата снимка?нови [re: DTMF]  
Автор ANGEL-4E ()
Публикувано03.01.03 20:55



Нещо като думата: Умна, оправна, възпитана, да умее да общува с хора и клиенти на фирмата! Това май не фигурира в твоя речник, а?

Sega sum tuk, utre me niama


Тема Re: А Вашата снимка?нови [re: ANGEL-4E]  
Автор DTMF (лигльо)))
Публикувано03.01.03 21:03



Знам на къде биеш-бъзиках се ама външния вид не е за изхвърляне))



Тема Re: А Вашата снимка?нови [re: ANGEL-4E]  
Автор Kpъr ()
Публикувано03.01.03 21:42



да добавя и нещо от мен, с което разбира се останалите може и да не сте съгласни-

да не се интересува от астрология!!

въобще, аз по принцип се оказва че си мечтая да срещам хора нечували нищо за астрология и зодии, и нежелаещи и да чуват, ама си оставам само с желанието...

пък и не си признават лесно... обикновено се разбира когато е късно вече!!

това, не е майтап, наистина така смятам като става дума за секретарки - личен опит :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.